Oddlužení fyzické osoby

Oddlužení (tzv. Bankrot) je způsob možného řešení úpadku. Jeho účelem je dlužníkovi umožnit začít znovu, dlužníkovou úlohou je splacení alespoň 30% dluhů.

Nebankovní půjčky Praha

Na českém finančním trhu funguje nespočet poskytovatelů nebankovních půjček. Nejvíce společností má své pobočky v Praze.

Půjčka do hodiny

Potřebujete rychlou půjčku do výplaty? Skvělou volbou je půjčka do hodiny.

Půjčky pro nezaměstnané

Jste bez stabilního příjmu, máte pouze brigádu či sociální dávky a potřebujete půjčku? Mnohé nebankovní společnosti nabízejí půjčky pro nezaměstnané ihned.

Půjčky na mateřské dovolené

Na mateřské dovolené se může snadno stát, že se ocitnete ve finanční krizi díky nepravidelné výplatě dávek či máte nečekané výdaje jako např. Koupě nového kočárku či postýlky.

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí

Solus je zájmové sdružení právnických osob, které poskytuje centrální registr fyzických i právnických osob či společností, jež jsou dlužníky. Solus působí na českém trhu od r. 1999 a jeho služby jsou dostupné nejen v ČR ale i na Slovensku.

Vše co jste chtěli vědět o konsolidacích

Kompletní přehled často kladených dotazů týkající se konsolidací půjček a úvěrů. Zajímavé informace a praktické odpovědi.

Vše co jste chtěli vědět o půjčkách

Kompletní přehled často kladených dotazů týkající se půjček a úvěrů. Všechny informace přehledně pohromadě.

Půjčka do výplaty

Často se stává, že potřebujeme jistou sumu peněz, která je však nízká a na krátkou dobu – obvykle jen na pár dní do výplaty.

Půjčka do 15 minut

Komplikované životní situace, nečekané finanční výdaje Vás mohou zaskočit a způsobit problémy. Rychlá půjčka je u nás opravdu rychlá.

Půjčka online do 10 min

Každému z nás se občas stane, že potřebuje velice rychle půjčit hotovost.

Studentské půjčky

Studujete a potřebujete si půjčit na nákup pomůcek či skript nebo zaplacení školného? Rozhodli jste se studovat v zahraničí?

Půjčka 100000 Kč

Potřebujete půjčit částku 100 000? Půjčka se vám obvykle hodí na koupi nového auta, vybavení bytu či rekonstrukci panelákové kuchyně nebo koupelny.

Vánoční půjčka

Průměrně 1/3 Čechů si každý rok bere půjčku na Vánoce. Nejčastější vyhledávanou půjčkou je půjčka ve výši 20 000 kč se splatností 12 měsíců.

Nejlevnější hypotéka

Půjčky na cokoliv jsou módním trendem. Půjčky na bydlení, tedy hypotéky jsou jakýmsi standardem, jak si důstojně zajistit střechu nad hlavou pokud nemáme to štěstí a nezdědíme dům nebo byt po babičce.

Podvodné půjčky černá listina

Požádali jste si o nebankovní půjčku, zaplatili poplatek předem a vlastní půjčku jste již nikdy neviděli?

Půjčky pro cizince

Velmi specifickou kategorií úvěrů jsou půjčky pro cizince. Ty se sice dají získat jak u bankovních, tak i u nebankovních firem, nicméně podmínky jsou přece jenom přísnější než u občanů s českou státní příslušností. Co musejí cizinci splňovat, aby mohli půjčku získat a u jakých úvěrových společností jsou pro ně nejlepší podmínky?

Půjčka od lichváře

V dnešní době, kdy je skoro moderní si půjčovat na cokoliv se mnoho lidí ocitne v dluhové pasti, kdy jednu půjčku splácí druhou. Cesta z tohoto bludného kruhu je velmi špatná. Mnohdy zoufalý člověk nevidí jiné východisko než je půjčka od lichváře. Co to znamená?

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Mnoho z nás občas potřebuje půjčku, ale kterou si vybrat? Na výběr máme nepřeberné množství bankovních i nebankovních půjček a neustále se na nás ze všech médií hrnou nové a nové nabídky.

Metropolitní spořitelní družstvo

Metropolitní družstvo je jednou z kampeliček, kam lidú ukládají své těžce vydělané peníze. Tato záložna měla hustou síť poboček po celé republice. Lidem nabízela spořící účty s úrokovou sazbou až 4% a termínované vklady.