Půjčka 100000 Kč

Potřebujete půjčit částku 100 000? Půjčka se vám obvykle hodí na koupi nového auta, vybavení bytu či rekonstrukci panelákové kuchyně nebo koupelny.

Vánoční půjčka

Průměrně 1/3 Čechů si každý rok bere půjčku na Vánoce. Nejčastější vyhledávanou půjčkou je půjčka ve výši 20 000 kč se splatností 12 měsíců.

Nejlevnější hypotéka

Půjčky na cokoliv jsou módním trendem. Půjčky na bydlení, tedy hypotéky jsou jakýmsi standardem, jak si důstojně zajistit střechu nad hlavou pokud nemáme to štěstí a nezdědíme dům nebo byt po babičce.

Podvodné půjčky černá listina

Požádali jste si o nebankovní půjčku, zaplatili poplatek předem a vlastní půjčku jste již nikdy neviděli?

Půjčky pro cizince

Velmi specifickou kategorií úvěrů jsou půjčky pro cizince. Ty se sice dají získat jak u bankovních, tak i u nebankovních firem, nicméně podmínky jsou přece jenom přísnější než u občanů s českou státní příslušností. Co musejí cizinci splňovat, aby mohli půjčku získat a u jakých úvěrových společností jsou pro ně nejlepší podmínky?

Půjčka od lichváře

V dnešní době, kdy je skoro moderní si půjčovat na cokoliv se mnoho lidí ocitne v dluhové pasti, kdy jednu půjčku splácí druhou. Cesta z tohoto bludného kruhu je velmi špatná. Mnohdy zoufalý člověk nevidí jiné východisko než je půjčka od lichváře. Co to znamená?

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Mnoho z nás občas potřebuje půjčku, ale kterou si vybrat? Na výběr máme nepřeberné množství bankovních i nebankovních půjček a neustále se na nás ze všech médií hrnou nové a nové nabídky.

Metropolitní spořitelní družstvo

Metropolitní družstvo je jednou z kampeliček, kam lidú ukládají své těžce vydělané peníze. Tato záložna měla hustou síť poboček po celé republice. Lidem nabízela spořící účty s úrokovou sazbou až 4% a termínované vklady.

Krátkodobá půjčka přes terminál sazka

Studenti nebo ženy na mateřské dovolené se často mohou díky nízkým příjmům dostat do situace, kdy jim chybí peníze na nezbytné výdaje. Pro tyto situace je půjčka Click Credit jako dělaná.

Credium

Dosloužilo vaše staré autíčko? Nastal čas poohlédnout se po jiném. Jediný problém může být nedostatek finančné hotovosti na koupi nového vozu. Řešením může být půjčka credium.

Půjčky na OP

Mnoho klientů díky svému záznamu v registru dlužníků neuspěje při žádosti o půjčku v bance. Nejčastěji tedy sáhne po alternativě v podobě půjčky z nebankovního sektoru, kterých nalezneme na internetu mnoho. Klienti nejčastěji vyhledávají půjčky na op, rychlé půjčky, půjčky do výplaty, bez ručitele, půjčky bez náhledu do registru.

Sms půjčky pro problémové klienty

Problémoví klienty nemají šanci získat solidní úvěr v bance s nízkou úrokovou sazbou. Pokud si chtějí půjčit, musí dlouho hledat tu nejlepší variantu mezi nebankovními půjčkami. Takové řešení jsou sms půjčky pro problémové klienty.

Rychlá půjčka na ruku

Pro případ, kdy potřebujete půjčit peníze opravdu rychle je k dispozici rychlá půjčka na ruku. Tento způsob výplaty půjček nabízí jen několik málo společností.

Rychlá půjčka pro dlužníky

Získat půjčku pro dlužníka není v dnešní moderní uspěchané době téměř žádný problém. Pokud jim nepůjčí banka, obrátí se na nebankovní společnost, zadají pár údajů a rychla pujcka pro dluzniky je jejich.

Rychlá půjčka před výplatou nonstop

Když potřebujete peníze a nechcete žádat v bance, můžete si peníze do výplaty u mnoha firem. Rychlá půjčka před výplatou nonstop je k dispozici v kteroukoliv denní či noční hodinu a také o víkendech a svátcích.

Registr dlužníků

Při shánění půjčky a pročítání jednotlivých parametrů dost často narazíme na pojem registr dlužníků. Je to databáze osob i institucí. Registr dlužníků – detailní informace a jména jsou ukládany do databáze členy těchto registrů.

Půjčky od soukromých osob

Na internetu najdeme mnoho inzerátů nabízejících půjčky od soukromých osob. Tyto inzeráty jsou však velmi ošidné. Zřídka kdy natrefíte na poctivou půjčku. Tito lidé většinou inzerují pouze za účelem zákazníky obrat o peníze.

Půjčka online i o víkendu

Potřebujete si půjčit peníze, ale je sobota odpoledne a banky nefungují? Nevěště hlavu, mnohé společnosti fungují prakticky nonstop a tak půjčka online i o víkendu není nemožná.

Půjčka ihned na bankovním účtě

Přichází doba dovolených, romantických víkendů ve dvou i rodinných víkendů na chatách i u moře. Bohužel se může stát cokoliv. Nepříjdou vám peníze do doby odjezdu, někdo vám ukradne peněženku i platební karty. Řešením v této situaci může být rychlá půjčka.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Potřebujete peníze a všude vás odmítají kvůli nízkému nebo žádnému příjmu? Pro půjčku nemusíte jít daleko. V závislosti na požadované částce můžete vybírat z několika variant.