Jste bez stabilního příjmu, máte pouze brigádu či sociální dávky a potřebujete půjčku? Mnohé nebankovní společnosti nabízejí půjčky pro nezaměstnané ihned.

Půjčky pro nezaměstnané

Jde o půjčky v řádech několika tisíc korun a není potřeba dokládat příjem, navíc jsou bez nahlížení do registrů. O půjčku pro nezaměstnané můžete požádat vyplněním online formuláře. Obvykle vám stačí mít platný op a zapnutý mobilní telefon. Nesepisujete žádné složité smlouvy a schválení půjčky je jen formalita. V případě půjček do 5000 kč vám můžou být peníze vyplaceny ihned na váš bankovní účet, u vyšších částek peníze obdržíte do druhého dne.

Pokud žádáte o půjčku pro nezaměstnané, neplatíte žádné poplatky předem. Půjčka je bezúčelová. Můžete ji tedy využít na nákup vánočních dárků, dovolené nebo zaplacení školného. Splatnost půjček je 7 dní až 2 roky. Záleží u kterého poskytovatele si o půjčku pro nezaměstnané ihned zažádáte. Pokud si požádáte o půjčku u společnosti, jež vám donese peníze až domů, počítejte s velmi vysokou RPSN (až 600%). Splátky poté splácíte v týdenním či měsíčním režimu. Výhodou takových půjček je jejich snadná dostupnost.

Pro získání půjčky pro nezaměstnané ihned musíte mít více než 18 let, obvykle vlastní bankovní účet a mobilní telefon, na který vám příjde ověřovací sms nebo zavolá pracovník zákaznického centra, aby s vámi prošel osobní údaje. V případě, že je vše v pořádku, je vám půjčka schválena a peníze máte za několik málo minut na účtě, pokud máte účet u stejné banky. Pro získání půjčky pro nezaměstané ihned nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci.

Půjčky pro nezaměstnané vyhledávají ženy na mateřské dovolené, osoby s nízkými příjmy, ale i zaměstnaní, jež nemohou nebo nechtějí své příjmy dokládat a začínající OSVČ, kteří zatím nemají daňovou historii a nejsou tak bonitními klienty pro banky. Nevýhodou těchto půjček je vysoké úročení, krátkodobá splatnost a vyšší splátky. Pokud chcete získat malou půjčku do výplaty a nemáte na účtě 1 kč pro odeslání ověřovacího poplatku,existují společnosti, které žádný ověřovací poplatek nepožadují. Tyto společnosti poskytují nebankovní půjčky bez registrační 1 kč zasláním poštovní poukázkou na adresu trvalého bydliště – toto je výhodné, pokud nemáte vlastní bankovní účet. Obvykle však jde pouze o částku 500-1000 kč v případě první půjčky.

Žádost o nebankovní půjčku bez registrační 1 kč si můžete vyplnit online na stránkách společnosti, poté co vám zavolá operátor a ověří vaši totožnost, je vám požadovaná částka zaslána. Zpravidla ji obdržíte do 3 pracovních dnů poštovní složenkou. Z tohoto důvodu je nebankovní půjčka bez registrační 1 kč velmi nevýhodná. Najdou se však i společnosti, které bez registrační 1 kč poskytují nebankovní půjčku přímo na účet, tam je ovšem potřeba nahrát kopii op, případně další doklad nebo zaslat potvrzující sms či email.Pokud nemáte možnost potřebné doklady oskenovat, můžete vše zaslat poštou, což je ovšem velmi zdlouhavé a půjčku tak získáte až za několik dní.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky pro nezaměstnané hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 11 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

40000
Výše půjčky 1 000 Kč - 40 000 Kč
Úrok od 40 %
Splatnost 2 – 12 měsíců
80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze