Nejlevnější hypotéka

Srovnání hypoték vám pomůže najít nejlevnější a nejvýhodnější hypotéku dle vašich preferencí. Hypotéky si můžete porovnat snadno a rychle online ZDARMA. Doporučujeme Srovnejto.cz.

200 000
Minimální výše úvěru 200 000 Kč
Úrok od 5,09 %
Zřízení 4 900 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Získáte až 100 % potřebné částky
 • Splácení hypotéky můžete přerušit na tři měsíce
 • Ročně můžete splatit 25 % výše úvěru zdarma

Podmínky hypotéky

 • hypotéku mohou získat občané ČR starší 18 let
 • dále pak cizinci s trvalým pobytem v ČR a občané EU s povolením k pobytu v ČR
 • manželé jsou vždy bráni jako spolužadatelé o hypotéku (nemají -li zúžené společné jmění)
 • o jednu hypotéku si mohou požádat až 4 lidé (maximálně dvě domácnosti)

O společnosti

Poskytovatelem Flexibilní hypotéky je Komerční banka, která patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Komerční banka je součástí významné mezinárodní finanční skupiny Société Générale a svým klientům poskytuje širokou nabídku… Více informací o společnosti Komerční Banka, a.s.

Získejte hypotéku až 20 000 000 Kč s úrokem od 5,09 % Žádost o hypotéku
300 000
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Úrok od 5,19 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Doba splatnosti až do 30 let
 • Může vám stačit i 10 % ceny
 • Nízké úroky a možnost volby mezi pevnou a proměnnou úrokovou sazbou
 • Můžete si refinancovat i hypotéku, kterou máte od jiné banky

Podmínky hypotéky

 • Minimální věk žadatele je 18 let
 • Podmínkou je i účet vedený u České spořitelny
 • Je třeba předložit vyplněnou žádost a požadované dokumenty
 • Klient musí být schopen hypotéku řádně splácet

O společnosti

Základní informace Poskytovatelem této hypotéky je Česká spořitelna – největší český bankovní ústav, který má v ČR nejvíce klientů, nejvíce poboček i bankomatů. Česká spořitelna je tradiční a silnou bankovní institucí s dlouhou historií a širokým… Více informací o společnosti Česká spořitelna, a. s.

Získejte hypotéku až 25 000 000 Kč s úrokem od 5,19 % Žádost o hypotéku

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 2 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 27.05.2024 v 20 hodin 42 minut.

Nejlevnější hypotéka

Nejlevnější hypotéka

Hypotéka je typ dlouhodobé půjčky zajištěné nemovitostí. Zpravidla si lze splátky rozložit do období i 35 let. Můžete si přitom nastavit fixační období, po které vám je garantována stejná úroková míra. Po ukončení fixačního období můžete hypotéku částečně splatit nebo ji refinancovat u jiné banky. Získáte tak novou, zpravidla výhodnější hypotéku než byla ta původní. Sjednání hypotéky předchází složité papírování, dokládání příjmů, je kontrolován registr dlužníků. Potřebný je i odhad ceny nemovitosti, od kterého se odvíjí půjčená částka. Zpravidla můžete získat až 70 % ceny nemovitosti. Existují i hypotéky 100 %, ty jsou však určeny jen opravdu bonitním klientům a jsou úročeny mnohem výrazněji. Není možné peníze použít na vyplacení exekucí nebo konsolidaci dluhů či cestu kolem světa. Veškeré výdaje musíte pro čerpání dalších peněz doložit. Pokud tak neučiníte nebo jste peníze použili jinak, budete muset všechny peníze vrátit bance. Pokud chcete vyšší částky a peníze takřka na cokoliv, je vhodnou alternativou americká hypotéka.

Srovnávejte nabídky jednotlivých hypoték

Každá banka nabízí hypotéku za jiných podmínek a s jinou úrokovou sazbou. Chcete si vybírat nejlevněší hypotéky? Naše srovnání bankovních hypoték vám pomůže. Na internetu naleznete celou řadu online srovnávačů bankovních i nebankovních půjček a hypoték. Porovnat mezi sebou můžete desítky produktů. Srovnávače jsou naprosto nezávazné a nabídka, kterou obdržíte vás k ničemu nenutí. Pokud se vám nelíbí, můžete hledat další hypotéky. S výběrem hypotéky vám poradí také finanční poradce, ale ten většinou dbá především na svou provizi a vybere hypotéku, která bude pro vás nevýhodná. Porovnání hypoték proto neberte na lehkou váhu a s výběrem si dejte na čas. Se správně zvoleným produktem ušetříte i deseti tisíce korun na poplatcích, úrocích a splátkách.

Díky aktuálně nízkým úrokovým sazbám, které neustále klesají, je nejlepší možná doba pro investice do nemovitostí. Nákup domu nebo bytu se vyplatí nejen pro vlastní potřeby, ale i jako investici do budoucna, kdy můžete nemovitost pronajímat. Investice do nemovitostí patří k těm nejbezpečnějším a garantují vám několikaprocentní výnosy. V okamžiku, kdy koupíte byt za výhodných podmínek, který pronajmete, je důležité mít dobře zvolenou hypotéku u které měsíční splátky pohodlně pokryjete ze získaného nájemného. Pro vhodně zvolenou investici je důležitá nejen velikost domu či bytu, ale především lokalita a dopravní dostupnost, případně vzdálenost od škol, školek, nákupních center a lékaře. Trendem, který zákazníci začínají sledovat je také energetická úspora, byt, který má nízké provozní náklady, případně základní vybavení bytu. Lepší je také pořizovat si menší byty. Pokud si na hypotéku vezmete byt 4 nebo 5+1, pravděpodobně ho budete mít problém obsadit. Největší zájem je o byty 1+1 nebo 2+1, které si pořizují nejčastěji mladé rodiny i jednotlivci.

Pokud hodláte investovat nákupem a pronájmem nemovitostí, rozhodně na porovnání hypoték nezapomínejte. Nemusíte si sjednávat hned první hypotéku, kterou uvidíte. Banky nabízejí slevy na úrocích, možnost mimořádných splátek zdarma nebo úrokové sazby při pětileté fixaci začínající na 1,6 %, apod. Online srovnání vám všechny tyto možnosti ukáže a vy si můžete vybrat pro vás nejzajímavější a nejvhodnější variantu. Porovnání hypoték je vhodné nejen ve chvíli, kdy hledáte hypotéku novou, ale i když uvažujete nad refinancováním. Zpravidla si můžete vybrat nejlevnější nabídky a ukázat je své bance, pokud vám nesníží úroky, můžete na konci fixace přejít jinam.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články