Často se stává, že potřebujeme jistou sumu peněz, která je však nízká a na krátkou dobu – obvykle jen na pár dní do výplaty.

Půjčka do výplaty

Půjčování malých částek je velmi populární. Malé částky se půjčují rychle a bez ručení. Je možné si půjčit částky již od 500 kč, nejpopulárnější je půjčka do výplaty. Úroky jsou však vyšší a forma splácení také může být odlišná od klasických měsíčních splátek, např. do 15 dnů splacení celé dohodnuté dlužné částky. Díky snadnému a rychlému vyřízení můžeme tuto půjčku nazvat také jako rychlá půjčka do výplaty. Půjčka do výplaty je vhodná i pro začínající podnikatele, osoby s nízkým příjmem nebo ve zkušební době. U této půjčky není třeba dokládat příjem, pouze ve vyjímečných případech. Obvykle však stačí zaslat kopii výpisu z účtu.

Většinou bývá částka první půjčky omezena. Pokud ji řádně a včas splatíte, můžete si další půjčku vzít již výše. Jedná se o nebankovní půjčky, kdy většinou není vyžadováno dokladování příjmu a neprověřují se registry. O půjčky do výplaty požádáte snadno na webových stránkách nebankovní společnosti, která tyto půjčky poskytuje. Stačí se zaregistrovat a vyplnit formulář. Díky registraci máte přístup do svého zákaznického účtu, kde můžete vidět všechny smlouvy, uzavřené a zaplacené či aktuální půjčky nebo si požádat o novou půjčku či její prodloužení. Nemusíte se tak zdržovat voláním na zákaznické linky či čekat na zavolání operátora. O půjčku do výplaty si můžete požádat také prostřednictvím sms zprávy z vašeho mobilního telefonu. Toto je však možné u druhé nebo každé další půjčky.

Půjčka do výplaty je velmi oblíbeným produktem, její nevýhodou však je, že ji musíte splatit v poměrně krátké době a není zrovna nejlevnější. Pokud půjčku nezvládnete splatit v termínu, můžete si oproti zaplacení poplatku za prodloužení, půjčku prodloužit až o jeden měsíc. Pokud jste nový zákazník a půjčka do výplaty je u dané společnosti vaše první, můžete využít nabídky na bezúročnou půjčku. Můžete si půjčit od 2000 do 5000 kč až na jeden měsíc. Pokud půjčku splatíte v termínu, neplatíte úroky ani žádné poplatky.

Díky půjčce do výplaty na účet máte peníze do několika málo minut. Schválení a posouzení půjčky netrvá obvykle déle než 60 minut. Rychlost připsání peněz pak závisí na vaší bance. Pokud máte stejnou banku jako společnost, jež vám půjčku poskytla, máte peníze na účtě ihned. V ostatních případech do 24 hodin. Způsob, jak je půjčka do výplaty využita je jen na vás. Půjčky jsou bezúčelové. Některé společnosti nabízí i možnost přímého uhrazení složenek. Vy jim pošlete kopii složenek a o víc se nestaráte. Vaše účty jsou tak uhrazeny řádně a včas.

Pokud si vyberete půjčku do výplaty od ověřené nebankovní společnosti, vždy víte, kolik musíte vrátit, neplatíte žádné poplatky předem a nepotřebujete ručitele ani zástavu. Půjčku do výplaty můžete využít také ve formě čerpání již schválené půjčky v pozdější době. To znamená, pokud vám schválí půjčku, nemusíte ji čerpat hned, ale pokud ji potřebujete třeba za týden či měsíc, zašlete pouze SMS v požadovaném tvaru nebo ve svém uživatelském účtě si zažádáte o uvolnění potřebné částky. Peníze vám jsou ihned převedeny na účet. Obvykle je zde 45 dnů bezúročné období. Hradíte pouze vyčerpané peníze. Vybírat můžete do vámi stanoveného finančního limitu. Jakou půjčku do výplaty si vyberete je jen na vás. Vždy si však řádně přečtěte smlouvu a obchodní podmínky, vyhněte se placení poplatků předem. Pokud se vám nezdá jednání společnosti, smlouvu nepodepisujte a poohlédněte se jinde. Nebankovních společností, které poskytují půjčku do výplaty je hodně.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka do výplaty hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 11 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze