Potřebujete rychlou půjčku do výplaty? Skvělou volbou je půjčka do hodiny.

Půjčka do hodiny

Nebankovní společnosti poskytující půjčky do hodiny nabízejí možnost požádat o tuto půjčku přes SMS, online formulářem a v některých případech i na pobočkách spolupracujících zprostředkovatelů. Postup u žádosti o tuto půjčku do hodiny je velice jednoduchý. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách společnosti a požádat si o půjčku. V případě schválení půjčky ji máte do 60 minut na svém účtě. Obvykle stačí akceptování půjčky odeslat pomocí sms či emailem. Obratem vám příjde potvrzení o schválení či zamítnutí půjčky a peníze jsou ihned odeslány. V tomto případě je výhodou mít stejnou banku. Půjčka do hodiny je dostupná pro všechny klienty, kteří mají platné doklady totožnosti, vlastní bankovní účet, samozřejmě mobilní telefon a jsou starší 18 let.

Půjčka do hodiny má mnoho výhod:

 • bez docházení na pobočku z pohodlí domova
 • bez poplatků předem
 • bez dokládání příjmů
 • bez složitého papírování
 • možnost žádat i pomocí sms
 • výsledek posouzení víte do 60 minut

Půjčka do hodiny je bez poplatků předem a není podstatné, na co peníze použijete. V případě první půjčky můžete požádat o částky od 500 kč do 3000 a někde až do 5000. Vyšší částky si můžete půjčit po splacení stávající půjčky. Aby nedošlo k předlužení vaší osoby, žádná společnost nabízející půjčky do hodiny vám nepůjčí další půjčku souběžně s právě aktivní, dosud nesplacenou půjčkou. Půjčka do hodiny je velice oblíbeným a vyhledávaným produktem především pro pro maminky na mateřské, začínající podnikatele, důchodce či osoby pobírající pouze sociální dávky. K půjčce do hodiny není vyžadován ručitel ani žádná zástava automobilu či nemovitosti. K vyřízení vám postačí mít platný občanský průkaz, zapnutý telefon a e-mail.

Půjčka do hodiny má několik nevýhod:

 • vyšší RPSN
 • krátká doba splatnosti obvykle od 7 do 30 pracovních dní
 • vyšší splátky
 • nesmíte mít exekuci
 • nevhodné pro osoby v insolvenci
 • nevhodné, pokud máte více půjček a půjčujete si na zaplacení jiných splátek

Pokud víte, že nestihnete splatit půjčku v určeném termínu, můžete si oproti poplatku za prodloužení půjčku prodloužit. Poplatek se odvíjí od výše půjčky a délky prodloužení splatnosti, někde je to třeba 10% z půjčené částky. Některé firmy umožńují prodloužit si půjčku do hodiny až 3x, některé jen jednou. Obvykle jde o prodloužení o 14 dní. Po třetím prodloužení je potřeba půjčku splatit celou do data splatnosti. V případě nesplacení vám hrozí pokuty a další poplatky. Půjčku do hodiny nedostanete s exekucí nebo jste v insolvenci. Pokud neprojdete u jedné společnosti, neznamená to, že nemůžete získat půjčku u jiné společnosti s výhodnějšími podmínkami. Stačí jen hledat, vybírat a srovnávat. Pomohou vám k tomu srovnávače, zkušenosti zákazníků či recenze na internetu. Půjčky do hodiny nebo také mikropůjčky či sms půjčky do výplaty jsou vhodné na zaplacení nečekaných výdajů, když vám chybí hotovost do výplaty či na doplacení auta nebo dovolené. Firem zabývajícími se těmito půjčkami je několik a neustále se snaží vylepšovat své služby ke spokojenosti svých zákazníků. Společností poskytující půjčky do hodiny jsou registrovány u úřadu na ochranu osobních údajů a jejich stránky jsou chráněny bezpečnostními certifikáty. Nemusíte se tedy bát poskytnout své osobní údaje pro schválení půjčky. Veškeré vaše odesílané data jsou šifrované. Od smlouvy o půjčce do hodiny můžete odstoupit do 14 dní, pokud se rozhodnete, že vám půjčka nevyhovuje, musíte ihned vrátit celou půjčenou částku. Společnosti však tento krok vnímají jako důkaz nedůvěry v jejich společnost a proto vám již při další žádosti půjčku neposkytnou. Proto si vždy rozmýšlejte, zda opravdu půjčku chcete.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka do hodiny hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 4 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze