Komplikované životní situace, nečekané finanční výdaje Vás mohou zaskočit a způsobit problémy. Rychlá půjčka je u nás opravdu rychlá.

Půjčka do 15 minut

Půjčka do 15 minut je zpravidla bezúčelová. Je jen na vás, jak je využijete. Kupte si třeba dovolenou nebo zaplaťte účty. Začínající podnikatelé mohou půjčku využít ke startu svého podnikání, zaplacení faktur za zboží nebo služby. Půjčku do 15 minut vám poskytnou nebankovní společnosti, které nabízejí vyřízení online nebo pomocí SMS zpráv. Nemusíte vypisovat složité smlouvy a půjčku můžete mít schválenou ihned. Postup u žádosti o tuto půjčku do 15 minut je velice jednoduchý. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách společnosti a požádat si o půjčku. V případě schválení půjčky ji máte do 15 minut na svém účtě. V tomto případě je výhodou mít stejnou banku.

Půjčka do15 minut má několik výhod:

  • bez docházení na pobočku
  • bez poplatků předem
  • bez dokládání příjmů
  • bez složitého papírování
Poskytovatelé půjček do 15 minut jsou v Čr jsou nejen české,ale i zahraniční společnosti, které mají pobočky nejen u nás, ale v celé Evropě. Další poskytovatelé půjček jsou soukromí investoři, kteří pouze zhodnocují své peníze. Obvykle půjčují menší částky více osobám.

Pokud potřebujete půjčku do 15 minut bez nahlížení do registru, řešení je jednoduché. Stačí navštívit stránky nabízející půjčky a vybrat si bez registru. Navíc není potřeba dokládat příjmy. Jednoduše vyplňte online formulář a počkejte na výsledek posouzení. V případě schválení půjčky ji dostanete ihned na váš bankovní účet. Krátkodobé půjčky do 15 minut můžete využít opakovaně. Zpravidla máte možnost si po vracení částky půjčit větší částky až do 20 000. Některé půjčky do určité částky zdarma. Někde jsou to 2, někde 5 000 kč. Stačí dodržet podmínky – včasné vrácení a maximální částka půjčky do 5000. Peníze máte na účtě 15 minut od schválení žádosti o půjčku.

Půjčka do 15 minut je vhodná pro všechny osoby od 18 do 65 let s jakýmkoliv příjmem, vlastním účtem, mobilním telefonem. Důležité je mít platný doklad totožnosti k podání žádosti. Také musíte být občan České republiky. Půjčka do 15 minut je nebankovní produkt, úrokové sazby jsou tedy vyšší, výhodou je pouze snadná dostupnost tohoto úvěru. Pokud nemáte exekuce nebo nejste chroničtí neplatiči, není problém tuto půjčku získat.

O půjčku do 15 minut můžete žádat sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Žádosti jsou schvalovány denně. Pro získání půjčky nesmíte mít u společnosti žádnou nesplacenou půjčku. Společnosti se tak snaží předcházet situacím, kdy se klient díky zadlužování ocitne v pasti a splácí jednu půjčku druhou. Obvykle tak končí exekucemi nebo rovnou v úpadku. Vždy pečlivě zvažte, zda půjčku opravdu potřebujete. Pokud nevíte, u jaké společnosti si půjčku vzít, můžete využít srovnání půjček. Srovnání půjček je zdarma a nezávazné. Zadáte parametry půjčky, ve vašem případě půjčka do 15 minut, bez nahlížení do registru, bez dokládání příjmů, výši půjčky a dobu splacení. Kalkulačka vám zobrazí výsledek posouzení za pár minut. O půjčku můžete zažádat rovnou nebo hledat dál.

Půjčka do 15 minut je bez poplatku předem. Najdou se ovšem i takové společnosti nebo jedinci,kteří vám slibují za poplatek zprostředkování či přímo poskytnutí půjčky. Po zaplacení poplatku se vám však již neozvou. Před jednáním s jakoukoliv firmou poskytující půjčky je proto vhodné si ji prověřit. Na internetu najdete několik černých listin s upozorněním na podvodné půjčky nebo naopak mají kladné recenze, podle kterých se můžete snadno orientovat. Využívejte ověřené společnosti, nereagujte na firmy s neúplnými kontakty na stránkách nebo na tištěnou inzerci.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka do 15 minut hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 5 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze