Mnoho z nás občas potřebuje půjčku, ale kterou si vybrat? Na výběr máme nepřeberné množství bankovních i nebankovních půjček a neustále se na nás ze všech médií hrnou nové a nové nabídky.

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Jestli nejste ten správný typ pro půjčku z banky, můžete využít půjčky přinesené domů prostřednictvím obchodních zástupců. Nebankovní hotovostní půjčky do domu jsou u zákazníků velmi oblíbené, především z důvodů snadné dostupnosti. K jejich získání musíte sice předložit celou řádku dokumentů, ale neplatíte žádné poplatky předem. Můžete si vybrat vyplacení půjčky v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Převod trvá až několik dnů, takže to není nejlepší varianta, pokud na peníze spěcháte.

Mají nebankovní hovostní půjčky do domu nějaké výhody?

Ano a hned několik. Především vám hotovost donese obchodní zástupce domů o víkendu i ve svátek. Smlouva je jednoduchá a přehledná. Půjčí všem alespoň s minimálním příjmem. Půjčit si můžete až 80 000 kč. Splátky jsou týdenní, ale se zástupci se jde dohodnout na měsíčním intervalu, kdy si půjčku předplatíte. Lze dohodnout i individuální splácení v případě, že vám třeba nepřišla výplata nebo jste onemocněli. Není radno však tyto situace neřešit. Hrozí vám potom sankce za nesplácení a platba za každou upomínku, kterou obdržíte.

Získat tuto půjčku je snadné

Pro získání půjčky je potřeba doložit váš příjem, obvykle není s nahlížením do registrů, nevadí exekuce. Některé společnosti vám poskytnou stoprocentní půjčku, některé ale z vyplacené částky požadují ihned první splátku. Pro získání půjčky stačí zaslat vyplněný online formulář nebo zavolat si na zákaznickou linku. Poté vás kontaktuje obchodní zástupce, který zkontroluje vaše dokumenty, sepíše smlouvu a vyplatí vám peníze. Půjčka je určena pro osoby starší 18 let, s jakýmkoliv příjmem, takže i pro nezaměstnané, kteří pobírají sociální dávky, matky na mateřské a zkrátka nepříjdou ani podnikatelé. Výše splátek je závislá na výši půjčené částky. Splátky se pohybují od 113 kč za týden u půjčky 4000 kč. RPSN se pohybuje od 76 %.

Výhodná půjčka

Srovnávat jednotlivé nebankovní hovostní půjčky do domu můžete také za pomoci online srovnání. Zadejte jednotlivé parametry půjčky jako její výše a doba splatnosti, vaše osobní údaje a poté si prostudujte nabídku. Sami si vyberte, která má nejvýhodnější podmínky. Výhodnost posuzujeme každý jinak. Může se vám zdát výhodnější půjčka ta, kterou získáte rychle, tu, která má nízké splátky nebo podle celkové výše RPSN. Na online srovnání si můžete o půjčku také hned požádat nebo si vyhledávat další nabídky půjček. Jsou zde pouze ověření poskytovatelé, takže nemůžete narazit na podvodníka, který by z vás jen vytáhl peníze předem.

Hodnocení kategorie 4.5
Nebankovní hotovostní půjčky do domu hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 8 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze