Na českém finančním trhu funguje nespočet poskytovatelů nebankovních půjček. Nejvíce společností má své pobočky v Praze.

Nebankovní půjčky Praha

Získat nebankovní půjčku v Praze je snad ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob. Stačí si vybrat společnost, domluvit si schůzku na pobočce společnosti. Peníze dostanete obvykle ihned oproti podpisu úvěrové smlouvy. Nebankovní půjčka je půjčka většinou od soukromého investora nebo společnosti poskytující půjčky bez dozoru ČNB. Mohou mít tak volnější podmínky a požadavky pro schválení půjčky a z valné většiny není nahlíženo do registru či dokládán příjem. Mnohé z nich jsou jištěny zástavou nemovitosti nebo bianco směnkou.

Získat nebankovní půjčky v Praze můžete pouze na platný občanský průkaz. Podmínkou pro získání takovéto půjčky je obvykle plnoletost, občanství čr, jakýkoliv příjem – mateřská, sociální dávky, důchod, osvč či plat. Některé společnosti neposuzují vaši platební historii, ale současnou platební schopnost. Nesmíte mít ovšem exekuce nebo figurovat v insolvenčním rejstříku. Nebankovní půjčky mohou být vyšší částky nebo také nižší, krátkodobé před výplatou, s vyšší úrokovou sazbu.Nebankovní půjčky jsou bezúčelové a můžete je použít na úhradu účtů, nákup vybavení, dovolenou či za jiným účelem. Získání nebankovní půjčky je snadné a však v případě nesplacení vás čekají nepříjemné komplikace v podobě vysokých úroků a pokut.

Nebankovní půjčky, zejména ty krátkodobé můžete využít opakovaně. Zpravidla máte po vracení částky možnosti si půjčit větší obnos než při první půjčce. Některé nebankovní půjčky jsou do určité částky zdarma bez jakýchkoliv poplatků. Peníze máte na účtě i 15 minut od schválení žádosti o nebankovní půjčku, protože většina poskytovatelů těchto rychlých nebankovních půjček vlastní u většiny českých bank,což proces převodu značně urychluje. O nebankovní půjčku většinou můžete požádat online z domova, bez docházení na pobočku. Většinou vám stačí vlastní telefon, email a účet. V případě žádosti o nebankovní půjčky v Praze vám stačí navštívit pobočku s platným OP a funkčním mobilním telefonem. Nebankovní půjčky můžete splácet převodem na účet, přímým vkladem na účet společnosti v bance nebo přímo na pobočce nebankovní půjčky v Praze. Další možností je nastavit si povolení k inkasu v bance a splátky si společnost pravidelně strhává sama. Musíte mít vždy potřebný zůstatek. Pokud nedojde ke strhnutí splátky, octnete se v prodlení se splácením, což muže mít za následek vysoké pokuty a sankce za nesplacení.

Nebankovní půjčku můžete získat i pokud vám kvůli vašemu vysokému věku banka nepůjčí, případně máte exekuce nebo chcete zkonsolidovat více nebankovních půjček do jediné splátky? Toto vše vám nebankovní půjčky Praha umožní. Stačí doložit potřebné dokumenty k půjčkám a po schválení konsolidace, kterou nabízí několik větších společností, se vám sníží splátky, poplatky i úroky a vy tak ušetříte až několik tisíc ročně. Některé nebankovní půjčky Praha vám mohou obchodní zástupci přinést až domů. Stačí podepsat smlouvu a peníze jsou vaše. Solidní nebankovní poskytovatelé vám zpřístupní smlouvu k nahlédnutí ještě před jejím podpisem, důležité je smlouvu řádně přečíst, včetně všech příloh a malého písma. Ujistěte se, že vás nečekají žádné neočekáváné poplatky, sankce či pokuty např. Za předčasné splacení půjčky. Obchodní zástupce by vám měl podat kompletní informace o poskytované půjčce a nic nezatajovat. Pokud vás do podpisu nutí nebo požaduje poplatek předem, smlouvu o půjčce raději nepodepisujte a poohlédněte se po prověřené společnosti. Na internetu najdete recenze kladné i záporné, černé i bílé listiny půjček. Zvažte vždy, zda je půjčka pro vás nutným řešením.

Hodnocení kategorie 4.5
Nebankovní půjčky Praha hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 10 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

80000
Výše půjčky 2 500 Kč - 80 000 Kč
Úrok od 12,25 %
Splatnost flexibilní

Doporučujeme

Diskuze