Každému z nás se občas stane, že potřebuje velice rychle půjčit hotovost.

Půjčka online do 10 min

V situaci, kdy potřebujeme co nejrychleji peníze, nemá nikdo z nás chuť řešit složité administrativní úkony. Rychlá půjčka bez byrokracie a zbytečného papírování je ta pravá. Protože jak jinak ušetřit drahocenný čas? Díky společnostem, které jsou schopné a ochotné vyřizovat půjčky na počkání můžete vyřešit Vaše problémy prakticky okamžitě. Čas však můžete ztratit i hledáním kvalitního poskytovatele půjček.

Jak si o půjčku online do 10 minut požádat?

Domluvte si půjčku přes telefon. Nebo víte, že nemusíte mít vždy po ruce internet? Využije populární novinku - SMS půjčky. Pokud jste na internetu jako doma, o půjčku můžete požádat také prostřednictvím jednoduchého formuláře. Vyplnění a odeslání online formuláře vám zabere jen pět minut. Samotné schválení a posouzení půjčky je téměř okamžité. Můžete tak mít peníze do deseti minut na svém účtu.

Výhody půjčky online do 10 minut

  • rychlé vyřízení
  • nemusíte dokládat příjem
  • není nahlíženo do registru dlužníků
  • peníze na účtě za 10 minut
  • půjčka je bez složitého papírování

Nevýhody půjčky online do 10 minut

  • krátká doba splatnosti
  • nesmíte mít exekuci
  • musíte mít bankovní účet vedený na své jméno
  • na poprvé si můžete půjčit maximálně 5000 kč

O půjčku online do 10 minut můžete požádat i jako zaměstnanec ve zkušební lhůtě, začínající podnikatel nebo žena na md. Pro ověření vašeho bankovního účtu je nutné odeslat ověřovací poplatek ve výši 1 kč. Pokud nemáte na účtě 1 kč pro odeslání ověřovacího poplatku,vybírejte společnosti, které žádný ověřovací poplatek nepožadují. Žádost o nebankovní půjčku bez registrační 1 kč si můžete vyplnit online na stránkách společnosti, poté co vám zavolá operátor a ověří vaši totožnost, je vám požadovaná částka zaslána, někdy je potřeba nahrát kopii op, případně další doklad nebo zaslat potvrzující sms či email.

Některé žádosti nebankovní půjčky jsou řízené nejnovějšími technologiemi a tak je vaše žádost o půjčku posouzena ihned, navíc si můžete své peníze vyzvednout na terminálu Sazky ve vašem nejbližším okolí. Pokud žádáte o půjčku online do 10 minut pomocí online formuláře, jsou veškerá vámi odeslaná data šifrována a chráněna před odcizením citlivých osobních dat. Společnosti poskytující tyto půjčky jsou navíc registrovány u Úřadu na ochranu osobních údajů. Nebankovní společnosti jež poskytují tyto půjčky nemají nad sebou dozor ČNB a proto jsou jejich podmínky mírnější a není tedy složité tuto půjčku získat na rozdíl od půjčky v bance, kde jsou podmínky velmi přísné a bez doložení příjmů vám půjčku nedají. U půjčky nemusíte shánět ručitele nebo zástavu nemovitosti a tak nikdo další nebude mít informace o vaší aktuální finanční situaci. Při podání žádosti o půjčku online do 10 minut ihned víte, kolik si můžete půjčit a kolik vrátíte. Také se můžete seznámit s rámcovou smlouvou ještě před podáním žádosti o půjčku.

Splacení a prodloužení půjčky online do 10 minut Pokud víte, že nestihnete splatit půjčku v určeném termínu, můžete si oproti poplatku za prodloužení půjčku prodloužit. Poplatek se odvíjí od výše půjčky a délky prodloužení splatnosti, někde je to třeba 10% z půjčené částky. Některé firmy umožňují prodloužit si půjčku až 3x, některé jen jednou. Obvykle jde o prodloužení o 14 dní. Po třetím prodloužení je potřeba půjčku splatit celou do data splatnosti. V případě nesplacení vám hrozí pokuty a další poplatky.

Odstoupení od smlouvy o půjčce online do 10 minut Od smlouvy o půjčce můžete zpravidla odstoupit do 14 dní od uzavření smlouvy. Pokud se rozhodnete, že vám půjčka nevyhovuje, musíte ihned vrátit celou půjčenou částku. Společnosti však tento krok vnímají jako důkaz nedůvěry v jejich společnost a proto vám již při další žádosti půjčku neposkytnou. Proto si vždy rozmýšlejte, zda opravdu půjčku chcete.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčka online do 10 min hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze