Na mateřské dovolené se může snadno stát, že se ocitnete ve finanční krizi díky nepravidelné výplatě dávek či máte nečekané výdaje jako např. Koupě nového kočárku či postýlky.

Půjčky na mateřské dovolené

Půjčka na MD

Pokud potřebujete rychlou finanční hotovost na pokrytí výdajů pro děti, může vám pomoci krátkodobá půjčka pro ženy na md. Půjčku na mateřské dovolené nabízí pouze několik společností. Její výše se pohybuje od 500 kč do 100 000. Splatnost je u malých půjček do 12 000 obvykle pouze 30 dní, s možností prodloužení až o jeden měsíc, což se obvykle neobejde bez poplatků.

Půjčka pro maminky

Půjčka na mateřské dovolené nabízí výhodu vyřízení online z domova, není nutné se zdržovat ježděním s dětmi na pobočku. Vše vyřídíte pomocí internetu a telefonu. U mikropůjček musíte mít vlastní bankovní účet, což je potřeba ověřit zasláním ověřovacího poplatku ve výši 1 kč, případně potvrzením rámcové smlouvy pomocí speciální sms zaslané na váš telefon. V některých případech vám je první půjčka zaslána složenkou či si peníze můžete vybrat na terminálu Sazky. Půjčku na mateřské dovolené získáte bez dokládání příjmů nebo s doložením příjmů v minimální výši 9 000 (pokud žádáte o vyšší částku nad 5000 kč), není nahlíženo do registrů dlužníků. Taktéž není vyžadován ručitel ani zástava. Kromě klasické půjčky můžete čerpat tzv. Revolvingový úvěr (po zaplacení určité výše půjčky vám je připsána další částka na účet). U některých půjček na mateřské dovolené k vyřízení žádosti musíte doložit tyto dokumenty – výměr mateřské dovolené či rodičovského příspěvku, občanský průkaz, rodný list dítěte, výpis z účtu, někdy také nájemní smlouva či výpis od operátora kvůli ověření adresy, v případě spolužadatele dokládáte i jeho příjem a platný doklad OP.

Půjčka na mateřské dovolené je bezúčelová půjčka. Můžete ji použít dle vašich potřeb. V případě včasného splacení, si můžete půjčit vyšší částku, v závislosti na vašem scoringu. O schválení půjčky jste informování zpravidla do 60 minut. Obratem vám jsou odeslány peníze. Nesmíte mít exekuce, případně být v insolvenci.

Banky půjčky pro ženy na mateřské dovolené půjčují jen ve vyjímečných případech. Podmínkou je mít účet vedený u banky minimálně tři měsíce, stabilní příjem a čisté registry dlužníků. Někdy je potřeba spolužadatel – manžel nebo ručitel. Výhodou je nižší úroková sazba oproti nebankovním půjčkám, možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí či možnost navýšení půjčky. Půjčky na mateřské dovolené si můžete vybrat i formou kreditních karet. U kreditní karty je potřeba mít čisté registry a příjem minimálně deset tisíc korun. Vždy si řádně pročtěte smlouvu, spočítejte si, která půjčka se vám vyplatí, zda budete schopna půjčku na mateřské splácet. Některé společnosti nabízejí odložení či dokonce odpuštění několika splátek, pokud splácíte pravidelně.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky na mateřské dovolené hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 6 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 20. 6. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

30000
Výše půjčky 1 000 Kč - 30 000 Kč
Úrok od 0 %
Splatnost 7 – 30 dní

Doporučujeme

Diskuze