Často kladené otázky Sberbank – Fér půjčka

Sberbank – Fér půjčka

Recenze Sberbank – Fér půjčka

 • Bankovní půjčka do 1 000 000 Kč
 • Velmi nízké úrokové sazby od 3.9 %
 • Nulový poplatek za poskytnutí půjčky i vedení účtu, zdarma je i předčasné splacení

Často kladené otázky Sberbank – Fér půjčka

Otázka Odpověď
Jakou formou si o úvěr mohu požádat? O půjčku si můžete zažádat online prostřednictvím internetových stránek Sberbank, nebo můžete rovnou navštívit některou z poboček této banky. Více informací vám poskytnou také po telefonu nebo na e-mailu.
Jaké doklady a dokumenty po mně bude banka požadovat? Zde záleží na tom, zda máte u banky účet nebo ne. U těch, kterým chodí pravidelná výplata na účet Sberbank, obvykle stačí jen občanský průkaz, jinak je třeba mít i potvrzení o příjmech, výpis z účtu, případně obojí (podle výše úvěru).
Kolik peněz si mohu od Sberbank půjčit? Fér půjčka od Sberbank se může pohybovat v rozmezí od 50 000 do 1 000 000 Kč. Konkrétní částka závisí mimo jiné i na vaší schopnosti splácet.
Jak je to s dobou splácení? Na jakou maximální dobu se dají splátky rozložit? Maximum je 96 měsíců, naopak minimální doba splácení je 12 měsíců.
Jaké nabízí Sberbank úrokové sazby u svých půjček? Úrokové sazby jsou ve srovnání s jinými bankami docela nízké, začínají už na 3,9 % ročně.
Jsou u této půjčky nějaké poplatky – např. za vyřízení nebo za vedení účtu? Ne a právě to je jedna z velkých výhod této půjčky – nemusíte nic platit ani za poskytnutí úvěru, ani za vedená úvěrového účtu a ani za předčasné splacení půjčky.
Mohu úvěr splatit předčasně, aniž by mi za to hrozily nějaké sankce? Můžete a žádná pokuta vám za to nehrozí – předčasné splacení je u Sberbank zdarma.
Dá se k této půjčce sjednat i nějaké pojištění? Ano, pokud budete mít zájem, můžete si spolu s úvěrem sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet.
Jakým způsobem se Fér půjčka splácí? Splácení úvěru probíhá podobně jako u ostatních bankovních ústavů, tedy klasickým bezhotovostním bankovním převodem z vašeho běžného účtu na účet Sberbank.
Proč bych si měl vzít svoji půjčku zrovna od Sberbank? Těch důvodů je několik – především jsou to nízké úrokové sazby, absence poplatků, možnost rozložení splátek na delší dobu nebo možnost pojištění. Plusem je bezpochyby i fakt, že půjčka je neúčelová a peníze tak můžete investovat do čehokoliv budete chtít.

Časté překlepy

sber bank, ferpujcka

Půjčka je určena:

 • Těm, co už mají více než 18 let a jsou způsobilí k právním úkonům
 • Lidem, co nemají záznam v registru a mohou si vzít úvěr od banky
 • Zájemcům u úvěr ve vyšší částce (od 50 000 až do milionu korun)
 • Těm, co potřebují úvěr na delší časové období (splácet lze až osm let)

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo těm, co nemohou uzavřít žádnou smlouvu
 • Osobám se zápisem v registru dlužníků
 • Lidem, kteří nemají žádné příjmy nebo je nemohou nijak doložit
 • Zájemcům o malou půjčku s krátkodobou splatností

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč