Raiffeisenbank a.s. - Raiffeisenbank Minutová půjčka

Raiffeisenbank Minutová půjčka

Recenze Raiffeisenbank Minutová půjčka

  • Osobní bankovní půjčka do 800 000 Kč
  • Doba splácení úvěru od 3 do 120 měsíců
  • Výhodná úroková sazba

Společnost Raiffeisenbank a.s. - Raiffeisenbank Minutová půjčka

Základní informace

Poskytovatelem Minutové půjčky (dříve Rychlá půjčka) je Raiffeisenbank, která je jednou z nejznámějších bankovních institucí na našem území. Raiffeisenbank je tradiční a silnou bankou, která působí na světových finančních trzích už více než 140 let. Do Česka tato banka vstoupila v roce 1993 a dnes svým klientům nabízí širokou nabídku finančních služeb. Kromě půjček jsou v jejím portfoliu také běžné účty, platební karty, pojištění, hypotéky, investiční produkty atd. Raiffeisenbank má speciální nabídky také pro podnikatele a firmy a zabývá se také peněžním a kapitálovým trhem.

Kontaktní údaje

Centrála české pobočky Raiffeisenbank se nachází – stejně jako u většiny ostatních bank – v našem hlavním městě. Její adresa je Hvězdova 1716/2b, 140 78, Praha 4. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit nebo se na něco ohledně produktů této banky zeptat, můžete zavolat na bezplatnou telefonickou linku na čísle +420 412 440 000 – tato linka je navíc v provozu nonstop. Pro písemnou komunikaci je pak určena mailová adresa info@rb.cz a samozřejmě můžete se obrátit i na kteroukoliv pobočku banky – jejich kompletní seznam najdete na webových stránkách www.rb.cz.

Raiffeisenbank na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky Raiffeisenbank mají snadno zapamatovatelnou adresu www.rb.cz a poskytují dostatek informací o všech službách a produktech, které tato banka na našem trhu nabízí. Nechybějí zde ani kurzovní lístky, seznam všech poboček a bankomatů, odkazy pro vstup do internetového bankovnictví, podrobné ceníky, dokumenty ke stažení atd. Pozadu není Raiffeisenbank ani co se týká sociálních sítí. Pokud je využíváte, můžete si do svých oblíbených položek přidat profily Raiffeisenbank na Facebooku, Twitteru nebo na YouTube, vlastní účet má tato banka i na LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Hvězdova 1716, Praha 4

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří hledají výhodnou bankovní půjčku bez poplatků
  • Těm, kteří potřebují úvěr s delší dobou splatnosti
  • Těm, kteří si chtějí půjčit od banky a neplatit tak zbytečně vysoké úroky
  • Těm, kterým už bylo 18 let a nemají negativní záznam v registru dlužníků

Půjčka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají žádné příjmy
  • Lidem s negativním záznamem v registru dlužníků
  • Lidem, kteří si chtějí půjčit jen na pár dní do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč