FlexiFin s.r.o. - FlexiFin

FlexiFin

Recenze FlexiFin

  • I pro nové klienty půjčka až 80 000 Kč
  • Při splacení první půjčky do 14 dní se neplatí žádné úroky ani poplatky
  • Peníze do 5 minut od dokončení žádosti

Žádost o půjčku

Společnost FlexiFin s.r.o. - FlexiFin

Základní informace

Poskytovatelem tohoto úvěrového produktu je společnost FlexiFin s.r.o., která byla v obchodním rejstříku až do roku 2019 zapsána jako De vries Justitia s.r.o. Pod současným názvem je zapsaná od 10. 12. 2019. V současné době se již jedná o čistě českou společnost, jejíž činností je poskytování spotřebitelských úvěrů, konkrétně pak rychlých a krátkodobých nebankovních půjček.

Kontaktní údaje

Sídlo firmy se nachází v druhém největším městě Česka, přesněji na adrese Čechyňská 419/14a, 602 00, Brno – střed. Pokud byste firmu chtěli kontaktovat telefonicky, je vám k dispozici číslo 725 438 360, pro mailové dotazy pak slouží adresa [email protected]. Společnost má povolení na poskytování půjček od České národní banky a je zapsaná i v jejím registru, takže se nemusíte ničeho bát – jde o prověřeného poskytovatele.

Internetová prezentace společnosti FlexiFin

Webové stránky této půjčky jsou umístěny na adrese www.flexifin.cz a i když na první pohled mohou působit příliš obyčejným a strohým dojmem, nejsou ve skutečnosti vůbec špatné. Samozřejmě nechybí klasická úvěrová kalkulačka, ve spodní části webu při kliknutí na Informace pro klienty jsou pak k dispozici důležité dokumenty s řadou podrobných informací – např. obchodní podmínky, sazebník, vzor smlouvy a řada dalších. Tady musíme velmi pochválit, že na ně stačí pouze kliknout a ihned se vám otevřou v samostatném okně – nemusíte si tak nic stahovat a práce s těmito informacemi je tak daleko pohodlnější. Na sociálních sítích jsme zatím FlexiFin nikde nenašli, ale vzhledem k tomu, že jde o poměrně novou firmu, je pravděpodobné, že svoje profily si časem založí. 

Sídlo společnosti

Adresa: Čechyňská 419/14a, 602 00 Brno-střed

Půjčka je určena:

  • Rychlost schválení do 5 minut
  • Těm, kteří si chtějí půjčit zdarma a stačí jim na splacení pouhých 14 dní
  • Zájemcům o nebankovní úvěr, kteří potřebují peníze rychle a diskrétně

Půjčka není určena:

  • Lidem mladším 18 let, nebo těm, co byli zbaveni svéprávnosti
  • Těm, kteří potřebují buď vysokou částku nebo potřebují dlouhodobý úvěr
  • Cizincům, kteří na území ČR nemají vyřízený trvalý pobyt