Jedna z menších finančních institucí v Česku – banka Creditas – se rozhodla pro kompletní proměnu svého přímého bankovnictví. Změna se tak bude týkat nejen internetové verze, ale i mobilní aplikace a klienti banky se na nové rozhraní mohou těšit už začátkem srpna.

Novinky u Creditas  banka mění svoje internetové i mobilní bankovnictví

Ke změnám dojde v úterý 4. srpna

Abychom byli zcela přesní, Creditas spustí svoji novou podobu internetového a mobilního bankovnictví v úterý 4.srpna. Je ale třeba zdůraznit, že až do poloviny příštího roku by nové internetové bankovnictví mělo fungovat souběžně s tím původním – klienti banky tak budou mít dostatek času na přechod a na to, aby si zvykli na nové prostředí. 

Internetové bankovnictví získá zcela novou podobu 

Nový internetbanking banky Creditas získá úplně novou a výrazně vylepšenou podobu – bude modernější, uživatelsky přívětivější a klienti si v něm budou jeho podobu moci sami přizpůsobit podle vlastních preferencí. Snadnější bude i přihlašování do účtu, vyhledávání a spousta dalších užitečných funkcí. 

Nová mobilní aplikace nahradí původní aplikaci Richee

Zásadní změnou projde u banky Creditas také její mobilní aplikace. Zatímco doposud banka nabízela aplikaci Richee, jež byla určená i pro klienty jiných bankovních ústavů, nově už bude aplikace speciálně pro klienty Creditas. S tím logicky souvisí i změna názvu – nová aplikace se bude jmenovat CREDITAS Banking Mobile. 

Klienti banky Creditas získají spoustu nových možností 

Pro klienty této banky se rozhodně jedná o pozitivní zprávu – díky novému vylepšenému bankovnictví získají mnohem přehlednější a modernější nástroj pro správu svých finančních prostředků. O jaké konkrétní novinky se jedná? CREDITAS Banking nově nabídne: 

  • moderní a více přehledné prostředí (jak na desktopech, tak na mobilech a tabletech)
  • možnost jednoduššího přihlášení na účet s pomocí QR kódu a ověření v aplikaci
  • individuální nastavení – klient si může různě uspořádat widgety a upravit si tak prostředí přesně podle své potřeby 
  • možnost provádět okamžité platby i v mobilní aplikaci (doposud to bylo možné pouze v internetovém bankovnictví) 
  • jednodušší vyhledávání a praktickou nápovědu 
  • samozřejmě zůstanou veškeré funkce a služby, které mohli klienti používat doposud 

Značka Richee až na výjimky z nabídky banky zmizí

Původní značka Richee se tak postupně téměř stáhne, ovšem až na dvě výjimky – pod tímto brandem mají být zachovány finanční produkty pro děti. I nadále by tak měly zůstat dětský Richee účet Junior (určený pro děti a studenty ve věku od 6 do 17 let) a Spořicí účet Richee Junior (pro děti od narození až do dovršení 18 let). 

O bance Creditas:

Banka CREDITAS patří mezi menší a méně známé bankovní instituce na našem území. Svoji činnost zahájila začátkem roku 2017, kdy navázala na činnost záložny pod stejným jménem. K dnešnímu dni má banka CREDITAS cca 110 000 klientů a 35 poboček po celém území ČR. Kromě základních služeb, jako je běžný účet, platební karta nebo přímé bankovnictví, nabízí banka CREDITAS také celou řadu spořicích a investičních produktů (včetně dluhopisů, termínovaných vkladů atd.), několik druhů půjček (hypotéka, refinancování, americká hypotéka atd.) a speciální nabídku pak má pro firemní klientelu a pro náročné klienty, kterým poskytuje služby prémiového bankovnictví. Nedávno získala banka Creditas prestižní ocenění v projektu hodnocení bank Vstřícná banka, kde se umístila na prvním místě jako nejlevnější banka na českém trhu. Kompletní informace o službách banky CREDITAS najdete na jejím webu www.creditas.cz, novinky pak najdete i na sociálních sítích Facebook a Twitter.
 

Hodnocení kategorie 4.5
Novinky u Creditas – banka mění svoje internetové i mobilní bankovnictví hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 23 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 27. 7. 2020. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

Doporučujeme

Diskuze