Ferratum Bank Ltd - Ferratum Credit

Ferratum Credit

Recenze Ferratum Credit

  • Půjčky od 2 500 Kč až do 80 000 Kč
  • Nepotřebujete mít ručitele ani zástavu
  • Vedení účtu zdarma

Žádost o půjčku

Společnost Ferratum Bank Ltd - Ferratum Credit

Ferratum Bank patří mezi nejznámější a nejoblíbenější poskytovatele rychlých online půjček. Ferratum poskytuje krátkodobé půjčky, které je možné si sjednat pohodlně online nebo přes SMS a není u nich vyžadován ručitel ani dokládání příjmů. Firma je součástí velké mezinárodní skupiny Ferratum Group, jež působí ve 20 zemích a s rychlými půjčkami má bohaté zkušenosti.

Kontaktní údaje

Potřebujete-li kontaktovat společnost Ferratum, můžete tak učinit telefonicky, e-mailem nebo klasickou poštou. V případě telefonického kontaktu lze využít zákaznickou infolinku na čísle 245 001 715 nebo 255 719 133, která je v provozu každý všední den od 8 do 18 hodin. Pokud dáváte přednost písemné komunikaci, můžete se na Ferratum obrátit na e-mailové adrese [email protected] a pro ty, co preferují klasické dopisy je k dispozici korespondenční adresa Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5 – Jinonice. Mezinárodní skupina Ferratum Group Ferratum Bank, která rychlé krátkodobé půjčky poskytuje, je součástí velké mezinárodní finanční skupiny Ferratum Group. Ta má v současné době pobočky už ve dvaceti státech a její půjčky využilo už více než 1,5 milionu klientů z celého světa. Kromě České republiky tak firma působí také na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku, Slovinsku, Španělsku, Belgii, Nizozemsku, Velká Británii, Dánsku, Švédsku, Finsku, Estonsku, Rusku, Litvě, Lotyšsku a z mimoevropských zemí také v Singapuru, Austrálii a na Novém Zélandu. Ferratum Group tak patří mezi nejvýznamnější poskytovatele rychlých krátkodobých půjček na světě.

Ferratum na internetu a sociálních sítích

Česká pobočka společnosti Ferratum má svoje webové stránky na adrese www.ferratum.cz. Na nich si můžete snadno podat žádost o půjčku, zjistit si přesné výše poplatků a úrokové sazby, přečíst si veškeré podmínky služby nebo se podívat na zajímavé články ze světa financí na blogu. Kromě internetové stránky má Ferratum svoje profily i na sociálních sítích – novinky a zajímavosti tak můžete sledovat např. na Facebooku nebo na Google+.

Sídlo společnosti

Adresa: Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5 – Jinonice

Půjčka je určena:

  • Pro ty, kteří hledají rychlou a diskrétní půjčku, kterou lze vyřídit online
  • Pro ty, kteří potřebují jen menší půjčku do 80 000 Kč
  • Pro ty, kteří hledají krátkodobou půjčku a nemohou si půjčit od klasické banky
  • Pro všechny, kterým je mezi 20 až 85 roky a nemají u Ferratum nesplacené závazky

Půjčka není určena:

  • Pro ty, kterým ještě nebylo 20 nebo je jim více než 85 let
  • Pro ty, kteří už u společnosti Ferratum půjčku mají a ještě ji nesplatili
  • Pro ty, kteří potřebují půjčit více než 80 000 Kč