Home Credit a.s. - Home Credit půjčka

Home Credit půjčka

Recenze Home Credit

 • Flexibilní půjčka do 250 000 Kč
 • Půjčku sjednáte online
 • Postačí vám dva doklady totožnosti
 • Flexibilní nastavení splátek

Žádost o půjčku

Společnost Home Credit a.s. - Home Credit půjčka

Společnost Home Credit patří v České republice mezi nejznámější a nejoblíbenější poskytovatele spotřebitelských nebankovních úvěrů. Home Credit v současné době nabízí poměrně pestrou paletu finančních produktů – od klasické půjčky přes konsolidaci úvěrů až po speciální platební karty nebo možnosti nákupů na splátky. Firma byla založena v roce 1997 a postupně se stala jedním z lídru na českém trhu nebankovních půjček. Home Credit patří do silné finanční skupiny PPF a kromě České republiky nabízí svoje služby i v celé řadě dalších zemí – např. na Slovensku, v Rusku, Indii, Číně atd. Kromě poskytování finančních služeb se Home Credit věnuje také charitativní a obecně prospěšné činnosti a podporuje mnoho různých kulturních, sociálních, vzdělávacích a zdravotnických projektů.

Home Credit a jeho členství v asociacích

Za zmínku stojí také členství této firmy v mnoha významných asociacích. Home Credit je např. členem České leasingové a finanční asociace, zájmového sdružení právnických osob SOLUS nebo nebankovního a bankovního registru klientských informací. Vlastníkem skupiny Home Credit je společnost PPF, která patří mezi největší finanční skupiny v Evropě.

Kontakty na Home Credit

Kontaktovat společnost Home Credit můžete hned několika způsoby. Pokud preferujete klasickou poštu, můžete poslat dopis do sídla firmy v Brně, na adrese Nové Sady 996/25. Rychlejší a jednodušší je e-mailová komunikace na adresu [email protected], využít můžete také kontaktní formulář na webových stránkách. Poslední variantou je telefonická klientská linka na čísle +420 542 100 100 nebo +420 727 618 618, kde vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně půjček od 8 do 17 hodin.

Home Credit na internetu a sociálních sítích

Kvalitní internetová prezentace je v dnešní době velmi důležitá a Home Credit v této oblasti nezůstává nijak pozadu. Webové stránky společnosti, které najdete na adrese www.homecredit.cz jsou přehledné a jsou na nich všechny důležité informace. Home Credit nechybí ani na sociálních sítích – jejich profil můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, YouTube a LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Nové sady 996/25, Brno, 602 00

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří hledají nebankovní půjčku a potřebují si půjčit vyšší sumu peněz
 • Pro ty, kteří si chtějí půjčit od solidní a prověřené společnosti
 • Pro ty, kteří potřebují půjčku, jejíž splácení lze rozložit na delší dobu

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let
 • Pro ty, kteří nemají trvalý zdroj příjmů
 • Pro ty, kteří hledají jen mikropůjčky menší než 10 000 Kč
 • Pro ty, kteří chtějí půjčku zcela bez úroků