Často kladené otázky Otrino Invest

Otrino Invest

Recenze Otrino Invest

 • Rychlá nebankovní půjčka od 15 000 Kč do 30 000 Kč
 • Podmínkou je vlastnictví nemovitosti, kterou se ale neručí
 • V případě, že peníze vrátíte do tří měsíců, neplatíte žádné úroky

Často kladené otázky Otrino Invest

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku si mohu od společnosti Otrino Invest půjčit? V případě základní rychlé nebankovní půjčky bez ručení nemovitostí je úvěrový rámec od 15 000 Kč do 30 000 Kč.
Jak dlouhá je doba splácení tohoto úvěru? Splatnost půjčky si můžete rozložit až na dobu tří let, takže vzhledem k její výši lze mít velmi nízké měsíční splátky.
Co musím splnit, abych tuto půjčku získal bez úroků? Stačí jediná věc – uhradit celou částku nejpozději do tří měsíců. V takovém případě vám nebudou účtovány žádné úroky ani poplatky a budete tak mít půjčku zcela bez navýšení.
Platí se něco předem? Nerad bych uhradil vysoký poplatek a pak nic nedostal... Žádné poplatky předem se u tohoto úvěru nevybírají, nemusíte se tak ničeho obávat.
Kde si o o tento nebankovní úvěr mohu zažádat? Jednoduše přes internet – stačí navštívit webové stránky www.otrinoinvest.cz, vyplnit si krátký formulář a odeslat jej online k posouzení. Následně se vám ozve zástupce úvěrové společnosti, aby s vámi probral další podrobnosti.
Opravdu stačí jen to, že mám nemovitost? Není nutné ji poskytnout jako zástavu? Ano, opravdu stačí jen to, že jste majitelem jakékoli nemovitosti, na tomto základě dostanete půjčku. Nemovitostí u tohoto úvěru neslouží jako zástava.
Mohu tento úvěr získat i přesto, že mám záznam v registru dlužníků SOLUS? Ano, půjčka je vhodná i pro ty, co mají záznam v registru. Při schvalování žádostí se do registrů dlužníků vůbec nenahlíží.
Nevadí, že nemohu doložit svoje příjmy? Mám i tak šanci na schválení půjčky? Vůbec to nevadí, podstatné je, že máte jakoukoli nemovitost. Výši příjmů u této půjčky nijak dokládat nemusíte.
Potřeboval bych půjčit cca 500 000 Kč – má pro mne Otrino Invest nějaký jiný vhodný úvěr? Ano, pokud potřebujete vyšší úvěry, můžete si u společnosti Otrino Invest požádat i o půjčky v řádech statisíců až milionů korun. V těchto případech už ale musíte ručit nemovitostí.
Proč bych si měl půjčit peníze zrovna od společnosti Otrino Invest? Pozitivních vlastností této půjčky je celá řada, asi tou největší je možnost mít půjčku zcela bez navýšení, když ji splatíte do tří měsíců. Vzhledem k tomu, že se jedná o úvěry do výše 30 000 Kč, je tato nabídka na českém trhu zcela výjimečná. Plusem je i to, že se nemusejí dokládat příjmy a překážkou není ani případný záznam v registru dlužníků.

Časté překlepy

otino

Půjčka je určena:

 • Klientům starším 18 let, kteří hledají rychlý nebankovní úvěr
 • Lidem, kteří mají vlastní nemovitost nebo někoho s nemovitostí, kdo za ně bude ručit
 • Těm, kteří potřebují jen menší úvěr do 30 000 Kč
 • Lidem, kteří mají záznam v registru nebo nemohou doložit svoje příjmy

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají trvalé bydliště na území ČR
 • Lidem, jenž nemají vlastní nemovitost ani nikoho s nemovitostí, kdo by za ně ručil
 • Těm, kteří potřebují jen malou půjčku do výplaty v řádu několika tisíc
 • Zájemcům o vysoký úvěr nad 30 000 Kč (pro ně má ale Otrino Invest jiné typy půjček)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč