Často kladené otázky Kredito24 půjčka

Kredito24 půjčka

Recenze Kredito24

 • První půjčka zcela zdarma
 • Jednoduché vyřízení půjčky
 • Rychlý převod peněz
 • Volitelná doba splatnosti
 • Vhodné i pro důchodce nebo studenty

Často kladené otázky Kredito24 půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si u Kredito24 mohu půjčit? Pokud jste si od Kredito24 ještě nikdy peníze nepůjčovali a jste tedy jejich novým klientem, maximální částka, kterou můžete napoprvé dostat je 8 500 Kč. S každou další půjčkou se ale její maximální výše postupně zvyšuje a to až do 20 000 Kč. Minimální suma, kterou si lze půjčit je vždy stejná a sice 1 000 Kč.
Za jak dlouho budu muset svoji půjčku zaplatit? Doba splatnosti úvěru závisí pouze na vás – při žádosti o půjčku si sami můžete nastavit, jakou dobu splatnosti chcete. Minimum je vždy jeden den, maximální doba, do kdy je nutné půjčku uhradit je 30 dnů. V případě nutnosti je možné si za poplatek požádat o prodloužení půjčky a to i opakovaně (o 7 dní, o 15 dní nebo o měsíc).
Co musím splňovat, abych mohl půjčku dostat? Získat půjčku Kredito24 může skoro každý, je třeba splnit jen pár základních podmínek. Tou první je věk, který musí být minimálně 18 let. Dále je třeba mít české státní občanství, vlastní bankovní účet (peníze se složenkou neposílají) a konečně posledním požadavkem je mobilní telefonní číslo. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete si kdykoliv o půjčku požádat.
Jak dlouho bude trvat, než mi peníze přijdou na účet? Záleží na tom, u jaké bankovní instituce máte vedený svůj účet. Velkou předností půjčky Kredito24 je ale fakt, že spolupracuje se všemi předními českými bankami. Díky tomu tak ve velké většině převodů dochází prakticky okamžitě a peníze máte na svém účtu už během několika minut. Pouze výjimečně se může stát, že se vám na účtu objeví až následující den.
Jaké jsou s půjčkou spojeny poplatky a úroky? Nebude mne to stát příliš mnoho peněz? S první půjčkou u Kredito24 nejsou spojeny žádné poplatky ani úroky – pokud ji splatíte včas, zaplatíte pouze to, co jste si půjčili a ani o korunu navíc. U každého dalšího úvěru jsou pak účtovány úroky podle platného sazebníku. Ty však nejsou nijak vysoké a půjčka rozhodně nepatří k těm nejdražším. Další poplatky jsou ale spojeny s případným prodloužením půjčky.
Mohu si podat žádost, i když už jsem v důchodu? Ano, můžete. Běžně jsou půjčky poskytovány i důchodcům a není zde striktně omezená horní věková hranice – můžete si tedy klidně podat žádost, i když pobíráte důchod.
Poskytuje Kredito24 i půjčky po telefonu, nebo pouze přes internet? Po telefonu je poskytován pouze klientský servis, takže pokud budete mít problémy s vyplněním žádosti o půjčku nebo jakékoliv jiné technické potíže, můžete zavolat na zákaznickou linku. Samotné podání žádosti o úvěr je ale možné výhradně online přes webové stránky Kredito24.
Je možné si půjčku prodloužit, když nemám na splátku? Ano, určitě to možné je. Pokud z nějakého důvodu nebudete schopni v řádném termínu půjčku splatit, je třeba zatelefonovat na klientskou linku a dohodnout se na prodloužení půjčky. Půjčku je možné si prodloužit buď o 7 dní, o 15 dní, nebo o 30 dní, s tím, že úvěr lze prodloužit i opakovaně – vždy je ale nutno uhradit obnovovací poplatek za prodloužení (bez něj nemůže k prodloužení dojít).
Má klient možnost odstoupit od smlouvy? Ano, zákazník, který si vezme půjčku Kredito24 může od úvěrové smlouvy odstoupit bez udání důvodu a to nejpozději do 14 dní od data jejího uzavření. Nic to ale nemění na jeho povinnosti zaplatit úroky a poplatky se smlouvou spojené.
Jaká je provozní doba půjčky Kredito24? Internetová půjčka Kredito24 nemá nijak omezenou provozní dobu, je to pro své zákazníky nonstop 24 hodin denně, 365 dní v roce. Podat žádost o půjčku si tak můžete kdykoliv budete potřebovat. Automatický systém vyhodnocuje všechny žádosti ve dne i v noci a tak se vždy dozvíte výsledek vaší žádosti během několika minut.
V čem je tato půjčka lepší než ty ostatní? V mnoha věcech – v rychlosti vyřízení úvěru, ve výhodné první půjčce zcela zdarma, v rychlém převodu peněz během několika minut a v mnoha dalších směrech. Kredito24 je moderní a spolehlivou půjčkou o jejíchž kvalitách se přesvědčily tisíce spokojených klientů v mnoha zemích.

Časté překlepy

kredito 24, credito 24, credito24

Půjčka je určena:

 • Pro žadatele, kteří chtějí rychlou a pohodlnou online půjčku
 • Pro žadatele, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Pro žadatele, kteří chtějí mít první půjčku zcela zdarma
 • Pro žadatele, kterým vyhovuje krátká doba splatnosti

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kteří potřebují půjčit více než 20 000 Kč
 • Zájemcům, kteří potřebují delší dobu splatnosti než jeden měsíc
 • Zájemcům, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zájemcům, kteří nejsou českými občany

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč