Často kladené otázky Japonská půjčka

Japonská půjčka

Recenze Japonská půjčka

 • Blesková online půjčka do 10 minut
 • První půjčka na 14 dní zdarma
 • Napoprvé si můžete půjčit 4 999 Kč, opakovaně až 15 000 Kč
 • Nízké poplatky – pouze 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Japonská půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si mohu půjčit? Hned napoprvé můžete dostat až 4 999 Kč, v případě opakovaných půjček dokonce až 15 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu je Japonská půjčka poskytována? Jedná se pouze o krátkodobou nebankovní půjčku, takže s tím souvisí i doba splatnosti – ta je pevně daná a maximum, do kdy je nutné půjčku uhradit, je stanoveno na 30 dní.
Jak je to u této půjčky s poplatky? Poplatky jsou u Japonské půjčky velmi nízké a i tím se tato půjčka odlišuje od konkurence. Za každou vypůjčenou tisícovkou je poplatek pouhých 33 Kč.
Je k vyřízení půjčky nutné předložit potvrzení o příjmu? Nic takového potřebovat nebudete, žádná potvrzení o příjmu u Japonské půjčky vyžadována nejsou.
Budu ke schválení úvěru potřebovat ručitele? Určitě ne – tyto úvěry jsou vždy poskytovány bez ručitele.
Opravdu je vše online, nebo budu muset navštívit nějakou pobočku firmy? Nikam jezdit nemusíte, celý proces probíhá výhradně online, takže si vše vyřídíte přes Váš počítač nebo notebook. Celý proces je velmi rychlý a zabere vám jen pár minut.
Jak dlouho bude trvat, než dojde k posouzení mojí žádosti? Žádosti se posuzují prakticky obratem, hned po jejich doručení a to obvykle už do jedné jediné minuty. Peníze na účet jsou pak převedeny do 10 minut (to platí pro všední dny, o víkendech může výplata trvat trochu déle – záleží na konkrétní bance).
Je možné nechat si odložit splátku, pokud nebudu mít dostatek peněz na její uhrazení? Ano, určitě můžete – splátku je možné odložit dokonce až 5x, za každé prodloužení je ale třeba uhradit menší poplatek.
Proč už není možné vzít si úvěr Home Credit? Home Credit jako takový úplně nezmizel, ale v podstatě došlo jen k jeho přejmenování – Japonská půjčka navazuje na dřívější Home Credit, nabízí ale ještě výhodnější podmínky a lepší služby pro klienty.
Proč bych si měl vzít právě Japonskou půjčku? Důvodů, proč si vybrat Japonskou půjčku je spousta – tím hlavním je především bezkonkurenčně nejrychlejší vyřízení a výplata peněz na účet, dalším velkým plusem jsou nízké poplatky, možnost prodloužení, vyšší limity maximální půjčky, výhody pro stále zákazníky a v neposlední řadě také zázemí silné a stabilní finanční společnosti Home Credit. Díky tomuto všemu je Japonská půjčka jedním z nejvýhodnějších nebankovních úvěrů, jež jsou na českém trhu dostupné.

Půjčka je určena:

 • Těm, co chtějí opravdu expresní půjčku bez zbytečného čekání
 • Těm, co nechtějí platit vysoké poplatky
 • Těm, kteří mají zájem o menší úvěr na krátkou dobu (max. na měsíc)
 • Těm, kteří si chtějí půjčit od prověřené a stabilní finanční společnosti

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří nemají v ČR trvalý pobyt
 • Zájemcům o úvěr, kteří potřebují půjčit na delší dobu
 • Těm, co mají zájem o vysoký úvěr (např. více než 50 000 Kč)