BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika - Hello půjčka

Hello půjčka

Recenze Hello půjčka

  • Částka od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč
  • Doba splatnosti od 6 do 84 měsíců Úoková sazba od 5,9 % ročně

Společnost BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika - Hello půjčka

Základní informace

Poskytovatelem Hello půjčky je Hello bank – zbrusu nový přírůstek na českém bankovním trhu. Tato banka navazuje na společnost Cetelem, která byla známá poskytováním nebankovních půjček a nákupů na splátky. Nová Hello bank nabízí jak základní bankovní produkty, jako je běžný účet, spořicí účet nebo platební debetní karta, tak i úvěrové produkty, jako je spotřebitelská půjčka, úvěr na auto, kreditní karta, hypotéka nebo konsolidace. Vedle těchto služeb poskytuje Hello bank i nákupy na splátky nebo samostatná pojištění.

Kontaktní údaje

Máte ohledně Hello půjčky dotaz nebo připomínku? Na jejího poskytovatele, Hello bank, se můžete obrátit osobně, telefonicky i písemně. Navštívit banku lze v některé z jejích kamenných poboček, které jsou aktuálně tři – jedna v Praze, jedna v Brně a jedna v Ostravě. Pro telefonický kontakt slouží číslo 257 080 080 a písemné dotazy můžete napsat do formuláře na webových stránkách banky.

Hello bank na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky nové banky Hello bank najdete pod adresou www.hellobank.cz. Jedná se o velmi přehledný a moderní web, který poskytuje všechny podrobné informace o jednotlivých produktech, jež tato banka nabízí. Můžete si na něm rovnou podat žádost o půjčku, odeslat dotaz, spočítat úroky a poplatky na úvěrové kalkulačce nebo si zjistit další podrobnosti o službách Hello bank. Vedle webových stránek je Hello bank aktivní i na sociálních sítích, kde spravuje několik profilů. Nejnovější aktuality tak můžete sledovat např. na Facebooku, několik videí je k dispozici na YouTube a za zmínku stojí i internetová komunita spolu.hellobank.cz. Samozřejmostí jsou i mobilní aplikace – jedna pro telefony s Androidem, druhá pak pro zařízení od společnosti Apple.

Sídlo společnosti

Adresa: Karla Engliše 5/5, 150 00 Praha-Smíchov

Půjčka je určena:

  • Plnoletým lidem, kteří hledají seriózní úvěr bez zbytečných poplatků
  • Těm, jenž potřebují půjčit peníze na delší dobu s rozumnými úroky
  • Zájemcům o výhodnou bankovní půjčku až do 1 000 000 Kč
  • Lidem, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

  • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
  • Těm, kteří chtějí půjčit jen pár tisíc do příští výplaty
  • Zájemcům, kteří mají záznamy v registrech dlužníků, exekuci nebo insolvenci
  • Lidem, jež nemohou doložit příjmy a nemají žádný účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč