Často kladené otázky Hello půjčka

Hello půjčka

Recenze Hello půjčka

 • Částka od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Na auto lze získat až 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti od 6 do 120 měsíců
 • Úroková sazba od 6,99 % ročně

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Hello půjčka

Otázka Odpověď
Kde všude si mohu žádost o Hello půjčku podat? Hello půjčku si lze sjednat jednoduše přes webové stránky www.hellobank.cz, dále pak telefonicky na čísle 257 080 080 anebo na některé z kamenných poboček banky (v Praze nebo Ostravě).
Co budu k vyřízení mé žádosti o úvěr potřebovat? Určitě budete potřebovat dva doklady totožnosti – jednak občanský průkaz, dále pak druhý doklad. V případě sjednání přes internet stačí oba doklady ofotit z obou stran tak, aby byly údaje čitelné (stačí je vyfotit mobilem). Dále si připravte potvrzení o vašich příjmech a poslední, co je třeba mít, je výpis z bankovního účtu. Pokud ještě žádný bankovní účet nemáte, můžete si jej rovnou u Hello bank založit spolu s žádostí o půjčku.
Jak vysokou částku a na jak dlouhou dobu si mohu půjčit? Úvěrový rámec Hello půjčky je od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč, dobu splácení je pak možné rozložit na 6 až 120 měsíců – v závislosti na výši půjčky.
Jaké jsou u této půjčky poplatky? Musí se něco platit předem? Velkou výhodou Hello půjčky je absence zbytečných poplatků – nic se neplatí ani za sjednání půjčky, ani za vedení úvěrového účtu. Samozřejmě nic neplatíte ani předem.
Jaká je úroková sazba u Hello půjčky? Úroková sazba začíná už na 6,99 % p.a., její přesnou výši si můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce na webových stránkách Hello bank.
Je možné si k půjčce sjednat i nějaké pojištění schopnosti splácet? Ano, Hello bank dokonce nabízí hned několik pojistných balíčků, z nichž si můžete vybrat. Jejich cena se odvíjí od výše měsíční splátky, základní pojištění stojí 7,50 % z měsíční splátky.
Jak dlouho bude trvat vyřízení mojí žádosti a výplata peněz na účet? Hello půjčka bývá většinou vyřízena velmi rychle, po podpisu smlouvy můžete mít peníze připsány na účtu už do 24 hodin.
Jakými způsoby se dá Hello půjčka splácet? Úvěr můžete splácet dvěma způsoby – buď klasicky bankovním převodem nebo inkasem. V prvním případě je třeba zadat trvalý příkaz z účtu, ve druhém se musí zadat souhlas s inkasem.
Je tato půjčka vhodná i na nákup nového či ojetého auta? Hello bank nabízí kromě neúčelové půjčky i účelovou, která je určená přímo na nákup auta. Při jejím sjednávání si jednoduše vyberete, zda půjde o nové či ojeté auto a podle toho se vám zobrazí příslušná úroková sazba.
Proč bych si měl o úvěr zažádat zrovna u Hello bank? Půjčka od Hello bank má mnoho výhod, díky kterým stojí za to si ji vybrat – patří mezi ně např. rychlé a jednoduché sjednání přes internet, nízké úrokové sazby, absence nesmyslných poplatků, možnost rozložení splátek až na 120 měsíců nebo výhodné pojištění schopnosti splácet.

Časté překlepy

Helou půjčka

Půjčka je určena:

 • Plnoletým lidem, kteří hledají seriózní úvěr bez zbytečných poplatků
 • Těm, jenž potřebují půjčit peníze na delší dobu s rozumnými úroky
 • Zájemcům o výhodnou bankovní půjčku až do 1 000 000 Kč
 • Lidem, kteří mají stálý příjem a vlastní bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, kteří chtějí půjčit jen pár tisíc do příští výplaty
 • Zájemcům, kteří mají negativní záznamy v registrech dlužníků, exekuci nebo insolvenci
 • Lidem, kteří nemohou doložit příjmy a nemají žádný účet