Často kladené otázky FÉR konsolidace půjček u Sberbank

FÉR konsolidace půjček u Sberbank

Recenze konsolidace

 • Sloučení půjček nebo refinancování úvěru
 • Nyní s bonusovou úrokovou sazbou 2,77 %
 • Splácení úvěru si můžete rozložit až na 10 let
 • Do konsolidace je možné zahrnout nejen vaše úvěry, ale i půjčky vašich příbuzných

Často kladené otázky FÉR konsolidace půjček u Sberbank

Otázka Odpověď
Jaká je minimální částka, kterou lze konsolidovat a kolik je naopak maximum? Minimum je 50 000 Kč, naopak maximální částka je nastavena na 1 000 000 Kč.
Vztahuje se FÉR konsolidace pouze na půjčky, nebo i na jiné úvěrové produkty? Konsolidaci můžete využít nejen na sloučení klasických půjček, ale lze do ní zahrnout i kreditní karty nebo kontokorenty – celkově až 10 různých úvěrových produktů. Místo několika různých splátek tak budete mít jen jednu jedinou.
Na jak dlouhé období si mohu nastavit splatnost nového úvěru? Maximální doba, na kterou si lze splácení úvěru rozložit, je 10 let.
Kdo může být spolužadatelem, resp. čí půjčky je možné do konsolidace zahrnout? Mohou to být pouze vaši přímí příbuzní, tedy manžel (manželka), rodiče nebo děti.
Jaké dokumenty nebo doklady si mám nachystat? Z osobních dokladů si připravte občanský průkaz (máte-li české občanství), dále pak budete potřebovat dokumenty k jednotlivým úvěrů, které si chcete nechat sloučit. Občané Slovenska kromě OP potřebují i druhý doklad totožnosti, ostatní cizinci pak cestovní pas a povolení k trvalému pobytu.
Je mi teprve 19 let, mám šanci, že mi bude konsolidace schválena? Určitě ano, FÉR konsolidace je určená pro osoby starší 18 let, takže ve věku rozhodně problém nebude.
Už několik let mám u Sberbank účet, na nějž mi chodí výplata – musím mít potvrzení o příjmech? V tomto případě ne – dokládat příjmy musíte jen pokud máte účet u jiné banky, nebo ho máte u Sberbank, ale nechodí vám na něj každý měsíc výplata.
Je možné tento úvěrový produkt využít jen jako refinancování jedné půjčky? Ano, FÉR konsolidaci lze použít i na refinancování vašeho stávajícího nevýhodného úvěru – můžete tak získat lepší podmínky, než jste měl doposud.
Zajímají mě hlavně aktuální úrokové sazby – kde si je mohu přečíst? Aktuální úrokové sazby, stejně tak jako sazebník poplatků, najdete vždy na internetových stránkách Sberbank na adrese www.sberbankcz.cz.
Proč bych si měl svoje půjčky nechat sloučit zrovna u Sberbank? Konsolidaci sice nabízí více bank, ale zvolit si Sberbank se jednoznačně vyplatí – především díky nízkým úrokovým sazbám (už od 2,77 % ročně), možnosti rozkladu splátek až na 10 let, možnosti sloučit i úvěry vašich blízkých a mnoha dalších výhodách. FÉR konsolidace od Sberbank je perfektním řešením pro ty, kteří mají více různých úvěrů a chtějí si je výhodně sjednotit.

Časté překlepy

sber bank, ferkonsolidace

Konsolidace je určena:

 • Zájemcům starším 18 let, kteří si chtějí sloučit stávající úvěry do jednoho
 • Lidem, kteří mají nevýhodnou půjčku nebo příliš mnoho různých úvěrů či kreditních karet
 • Rodinám, které si chtějí zařídit společnou konsolidaci svých půjček
 • Lidem se stálým příjmem, z něhož budou schopni úvěr včas splácet

Konsolidace není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 nebo byli zbaveni svéprávnosti
 • Těm, co potřebují refinancovat úvěr nižší než 50 000 Kč nebo naopak půjčky nad 1 000 000 Kč
 • Zájemcům, jenž nemají žádné trvalé příjmy a není tak záruka, že by úvěr řádně spláceli
 • Lidem, co chtějí sloučit půjčky nad 400 000 Kč, ale jejich manžel/manželka s tím nesouhlasí

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč