Nebankovní hypotéky

Chcete bydlet rychle a banka vám z nějakého důvodu nepůjčí? V tom případě je jedinou možností využít nebankovní hypotéky. Mají prakticky stejné podmínky pro sjednání. Jen vám půjčí maximálně do 50% zastavené nemovitosti a ve valné většině lze peníze použít na cokoliv.

100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 9,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní hypoteční úvěr až do 80 % hodnoty nemovitosti
 • Výše hypotéky může být od 100 000 Kč až do 3 000 000 Kč
 • Dobu splatnosti si můžete nastavit od 10 do 40 let
 • Úvěr je poskytován i lidem, kteří by u banky hypotéku nedostali

Podmínky hypotéky

 • Žadatel o hypotéku musí být ve věku minimálně 18 let
 • Musí mít nemovitost, kterou poskytne jako ručení hypotéky
 • Dále je potřeba vyplnit žádost o hypotéku a souhlasit s jejími podmínkami
 • Pokud nemáte nemovitost, můžete využít hypotéku na třetí osobu

O společnosti

Základní informace Provozovatel této hypotéky je trochu netradiční, protože se nejedná o velkou firmu, ale o soukromou osobu. Poskytovatelem je pan Miroslav Šimanovský, který kromě hypotéky na bydlení nabízí i několik dalších nebankovních úvěrových… Více informací o společnosti Miroslav Šimanovský

Získejte hypotéku až 3 000 000 Kč s úrokem od 9,9 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 6,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní americká hypotéka, je nutno ručit nemovitostí
 • Hypotéka až do 50 000 000 Kč
 • Doba splatnosti hypotéky 20 let
 • Není nutno dokládat příjmy a hypotéka je i pro osoby se záznamem v registru dlužníků

Podmínky hypotéky

 • Jako kdekoli jinde, i zde platí, že žadateli musí být alespoň 18 let
 • Musíte mít také nemovitost, kterou budete za hypotéku ručit
 • Potřebovat budete také doklady totožnosti a dokumenty k dané nemovitosti
 • Je třeba mít i bankovní účet, z něhož budete úvěr každý měsíc splácet

O společnosti

Záchrannou hypotéku poskytuje společnost Acema credit, která se zaměřuje na nebankovní půjčky na základě ručení nemovitostí. Kromě této hypotéky nabízí Acema credit i několik dalších druhů půjček včetně konsolidace úvěrů. Na našem trhu tato firma… Více informací o společnosti Acema Credit Czech a.s.

Získejte hypotéku až 50 000 000 Kč s úrokem od 6,9 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 11,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní neúčelová půjčka od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč
 • Jedná se o tzv. americkou hypotéku, úvěr je poskytován na základě ručení nemovitostí
 • Splácet půjčku můžete po dobu pěti až dvaceti let

Podmínky hypotéky

 • Půjčku nemohou získat lidé, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zásadní podmínkou pro získání půjčky je ručení vhodnou nemovitostí
 • Musíte také předložit všechny požadované doklady a dokumenty
 • Je také třeba mít bankovní účet – peníze se vyplácejí pouze převodem

O společnosti

Základní informace Provozovatelem této nebankovní půjčky je akciová společnost TGI Money, která má svoje sídlo na severní Moravě na adrese Vítkovická 3083/1, 702 00, Ostrava. TGI Money je součástí silné skupiny TGI Group, jež na našem trhu působí… Více informací o společnosti TGI Money a.s.

Získejte hypotéku až 3 000 000 Kč s úrokem od 11,9 % Žádost o hypotéku
285 000
Minimální výše úvěru 285 000 Kč
Úrok od 2,51 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Hypotéky az do výše 9 400 000 Kč
 • Splatnost od 5 do 30 let
 • Velmi rychlé vyřízení

Podmínky hypotéky

 • Hypotéku nemohou získat lidé, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zásadní podmínkou pro získání půjčky je ručení vhodnou nemovitostí
 • Musíte také předložit všechny požadované doklady a dokumenty

O společnosti

Základní informace Společnost Gepard finance je ryze českou akciovou společností, jež se zaměřuje na poradenství v oblasti hypotečních a jiných úvěrových produktů. Její služby jsou tak určeny zejména těm, kteří zvažují sjednání hypotéky, ale… Více informací o společnosti GEPARD FINANCE a.s.

Získejte hypotéku až 9 400 000 Kč s úrokem od 2,51 % Žádost o hypotéku

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 24 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 9.12.2022 v 8 hodin 00 minut.

Nebankovní hypotéky

    Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka je oblíbena mezi klienty, kteří mají na klasickou hypotéku příliš nízký příjem, exekuce nebo záznamy v registru dlužníků a proto nemohou pro půjčku do banky. Nebankovní hypotéku si můžete sjednat celou online, což vám ušetří mnoho starostí. Nemusíte lítat s každým papírem do banky. Všechny potřebné dokumenty jednoduše odešlete emailem nebo poštou.

Nebankovní hypotéka se sjednává bez toho, aniž by jste doložili příjmy nebo bylo nahlíženo do registru dlužníků. Sjednat si ji můžete i když máte exekuci. Podmínkou je pouze úvěr zajistit nemovitostí. Ta může být vaše nebo vašich příbuzných, kteří samozřejmě musí se zástavou a ručením za vaše závazky souhlasit. Ke sjednání hypotéky potřebujete osobní doklady, žádost o hypotéku. Dále musíte obvykle doložit fotografie nemovitosti, kterou budete ručit, dokumenty, jak jste k nemovitosti přišli – kupní nebo darovací smlouva, dědická, apod. Také je nutné předložit odhad hodnoty nemovitosti, ze kterého se posléze odvíjí částka, kterou vám půjčí. Nebankovní hypotéka je poskytována do 50% hodnoty nemovitosti. Maximální částka, kterou subjekt poskytuje je u každého jiná a proto je vhodné se předem poptat.

Nebankovní hypotéka lze využít jakýmkoliv způsobem – na pořízení bydlení, na investice do nemovitostí, rekonstrukce, nákup rekreačního či komerčního objektu. Také lze vyplatit exekuce nebo zkonsolidovat své dluhy. Narozdíl od hypotéky z banky můžete peníze použít i na rozvoj svého podnikání a bez problémů můžete nakoupit stroje nebo uhradit zboží či služby. Mnoho zákazníků využívá nebankovní hypotéky na konsolidaci – sloučí své dluhy do jediné splátky a zbytek peněz využijí podle potřeby. Konsolidace má své výhody. Dostanete delší dobu splatnosti, nebankovní hypotéku můžete splácet až 30 let, zajímavé úroky a také nižší splátky. Vždy si ale spočítejte, zda se vám takováto konsolidace vůbec vyplatí.

Nebankovní hypotéky můžete použít na nejrůznější účely. Nebývá u nich fixační období jako u klasické hypotéky z banky. Každý měsíc hradíte stejné splátky a úroková sazba se nemění po celou dobu splácení. Sjednaná hypotéka je vám vyplacena do 5 dnů na bankovní účet. Vybírejte si hypotéku s nízkou úrokovou sazbou, bezúčelovou a také s možnosti předčasného splacení zdarma nebo mimořádné splátky. Pokud si nejste jisti, kterou hypotéku zvolit, použijte online srovnání, které nabízí přehled hypoték od ověřených poskytovatelů. Také vám mohou pomoci hypoteční specialisté, kteří dokáží nastavit hypotéku na míru vašim potřebám. Jejich služby jsou většinou zdarma i v případě, že se nakonec pro nebankovní hypotéku nerozhodnete. U hypotéky v bance je potřeba hradit předem několik poplatků, celkově až do výše 50 000 korun. U nebankovní hypotéky toto není potřeba. Solidní společnosti hradí veškeré poplatky za vás a rozpočítají vám je do jednotlivých splátek. Můžete využít také odhad hodnoty nemovitosti zdarma a mnoho dalších výhod. Nemůžete si vybrat jaký způsob splácení preferujete, jde pouze o anuitní splátky.

Nebankovní hypotéka je finanční produkt jako každý jiný. Pokud ji chcete využít na jiné účely než je nákup nemovitosti či rekonstrukci, raději si propočítejte pomocí kalkulačky, zda budete schopni hradit jednotlivé splátky. Nezapomeňte si řádně přečíst smlouvu a seznámit se i s veškerými přílohami.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články