Hypotéky bez regisru

Rozhodli jste se koupit dům nebo byt nebo si dokonce postavit bydlení snů? Máte nízké příjmy nebo škraloup v negativním registru? Jak si půjčit peníze? Možností je hypotéka bez registru.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 2 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 18.04.2024 v 7 hodin 46 minut.

Hypotéky bez regisru

        Hypotéky bez regisru

Jde o nebankovní hypotéky. Ty jsou stejně jako klasická hypotéka v bance jištěni zástavou nemovitosti. Půjčí vám však maximálně do 50% hodnoty nemovitosti, ve vyjímečných případech i 75 nebo 100%. I když by se mohlo zdát, že bude nebankovní hypotéka až příliš drahá, pokud použijete srovnání hypoték, natrefíte na produkty, které nabízejí úrokovou sazbou velmi podobné sazbám v bance. Nebankovní hypotéka je prakticky americká hypotéka bez registru, protože ji můžete využít na cokoliv. Peníze snadno použijete jak na pořízení nebo opravu vašeho bydlení, tak na vyplacení exekucí, konsolidaci půjček nebo do podnikání, což je u bankovní hypotéky prakticky nemožné. Hypotéky lze také kombinovat, kdy si peníze rozdělíte a použijete na více účelů. Navíc mnohdy nemusíte platit poplatky předem za vyřízení půjčky jako je tomu v bance, také neplatíte za odhadce, apod. Solidní společnosti nevybírají předem žádné poplatky, ale naúčtují vám je do splátek. Je proto vhodné se předem seznámit se smlouvou, jejími podmínkami a všemi důležitými přílohami. Půjčit si peníze a ručit nemovitostí až 30 let není zrovna jednoduchý krok. Při špatně nastavené smlouvě a jejím nedodržení vás mohou čekat nepříjemnosti v podobě pokut nebo rychlého sesplatnění úvěru. Vyberte si proto spolehlivou instituci, která vám poskytne hypotéku, aniž by jí šlo pouze o to jak rychle a levně přijít k majetku. Ke sjednání hypotéky bez registru nepotřebujete nic víc než dva doklady totožnosti, dokumenty prokazující vlastnictví nemovitosti kterou úvěr zajistíte, fotografie interiéru i exteriéru. Také potřebujete aktuální list vlastnictví a stanovený odhad ceny nemovitosti ne starší tří let.

Hypotéky si můžete sjednat u nebankovních subjektů sami i za pomoci úvěrového specialisty. Půjčit si můžete od 100 000 korun. Maximální hranice je u jednotlivých subjektů jiná, stejně jako úroková sazba. Některá americká hypotéka bez registru je také bez fixačního období. Vy hradíte splátky, které máte stanoveny ve smlouvě. Můžete však vložit kdykoliv mimořádnou splátku nebo hypotéku zaplatit předčasně bez pokuty. Na co jste peníze vyčerpali není potřeba nijak dokládat. Hypotéky bez registru umožňují půjčit si peníze, aniž by byl brán v potaz nesplacený dluh u jiné instituce nebo exekuce. Pokud máte na nemovitosti exekuci, společnost se spojí přímo s exekutorem, dohodne se na vyplacení dluhů a teprve poté je uvaleno zástavní právo na vaši nemovitosti. To poté musíte vložit do katastru nemovitostí. Není vyžadováno ani pojištění nemovitosti, vinkulace.

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru lze sjednat celá online z pohodlí domova. Nemusíte jezdit nikam na pobočku jednoduše vše vyřídíte emailem, telefonem a poštou. Obchodní zástupce společnosti vás rovněž v případě potřeby může navštívit. Pokud něčemu nerozumíte raději se několikrát zeptejte. Stejně tak si překontrolujte veškeré dokumenty, které k hypotéce budete dokládat. Není vyžadováno potvrzení o příjmu, ale je vhodné příjem uvést. O hypotéky bez registru si můžete přizvat spolužadatele nebo třetí osobu, jejíž nemovitostí budete ručit. Stačí vám k tomu její souhlas. Některé parametry půjčky jsou shodné s hypotékou v bance. Je vhodné si jednotlivé parametry půjčky porovnat, než se pro konkrétní produkt rozhodnete. Poskytovatele hypotéky si prověřte a nepůjčujte si za každou cenu.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články