Hypotéky bez doložení příjmu

Chcete si koupit dům a nechce se vám dokládat příjmy? Hypotéka bez dokládání příjmů je určena v bance jen dlouhodobým zákazníkům.

300 000
Minimální výše úvěru 300 000 Kč
Úrok od 2,79 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Výběr nejlepší hypotéky v ČR
 • Zprostředkování úvěru přes nezávislé odborníky
 • Velká úspora peněz
 • Snadné a rychlé podání žádosti

Podmínky hypotéky

 • Tak jako u všech ostatních půjček vám musí být alespoň 18 let
 • Musíte mít dostatečný příjem, abyste byli schopni úvěr řádně splácet
 • U hypoték bývá také podmínkou poskytnout nemovitost do zástavy
 • Obvykle jsou požadovány také některé doklady a dokumenty

O společnosti

Poskytovatelem těchto hypoték je společnost Partners Financial Services a.s., která se zaměřuje na odborné finanční poradenství. Na českém trhu působí od roku 2007 a od té doby už její služby využily desítky tisíc klientů. V současné době je tak… Více informací o společnosti Partners Financial Services a.s.

Získejte hypotéku až 0 Kč s úrokem od 2,79 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 9,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní hypoteční úvěr až do 80 % hodnoty nemovitosti
 • Výše hypotéky může být od 100 000 Kč až do 3 000 000 Kč
 • Dobu splatnosti si můžete nastavit od 10 do 40 let
 • Úvěr je poskytován i lidem, kteří by u banky hypotéku nedostali

Podmínky hypotéky

 • Žadatel o hypotéku musí být ve věku minimálně 18 let
 • Musí mít nemovitost, kterou poskytne jako ručení hypotéky
 • Dále je potřeba vyplnit žádost o hypotéku a souhlasit s jejími podmínkami
 • Pokud nemáte nemovitost, můžete využít hypotéku na třetí osobu

O společnosti

Základní informace Provozovatel této hypotéky je trochu netradiční, protože se nejedná o velkou firmu, ale o soukromou osobu. Poskytovatelem je pan Miroslav Šimanovský, který kromě hypotéky na bydlení nabízí i několik dalších nebankovních úvěrových… Více informací o společnosti Miroslav Šimanovský

Získejte hypotéku až 3 000 000 Kč s úrokem od 9,9 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 6,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní americká hypotéka, je nutno ručit nemovitostí
 • Hypotéka až do 50 000 000 Kč
 • Doba splatnosti hypotéky 20 let
 • Není nutno dokládat příjmy a hypotéka je i pro osoby se záznamem v registru dlužníků

Podmínky hypotéky

 • Jako kdekoli jinde, i zde platí, že žadateli musí být alespoň 18 let
 • Musíte mít také nemovitost, kterou budete za hypotéku ručit
 • Potřebovat budete také doklady totožnosti a dokumenty k dané nemovitosti
 • Je třeba mít i bankovní účet, z něhož budete úvěr každý měsíc splácet

O společnosti

Záchrannou hypotéku poskytuje společnost Acema credit, která se zaměřuje na nebankovní půjčky na základě ručení nemovitostí. Kromě této hypotéky nabízí Acema credit i několik dalších druhů půjček včetně konsolidace úvěrů. Na našem trhu tato firma… Více informací o společnosti Acema Credit Czech a.s.

Získejte hypotéku až 50 000 000 Kč s úrokem od 6,9 % Žádost o hypotéku

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 24 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 29.01.2023 v 20 hodin 46 minut.

Hypotéky bez doložení příjmu

    Hypotéky bez doložení příjmu

Pokud si požádáte u nebankovní společnosti, nemusíte dokládat žádné příjmy, pracovní smlouvu nebo bezdlužnost. Hypotéka je dlouhodobá půjčka zajištěná nemovitostí. Rozložit splátky si můžete až na 40 let. Poskytují ji jak bankovní tak nebankovní subjekty. U nebankovních společností jsou mírnější podmínky pro posouzení, právě díky jištění úvěru nemovitostí. Ručit můžete také komerčními budovami, stavebními pozemky. Podnikatelé si mohou půjčit desítky milionů korun. Hypotéka bez doložení příjmů lze sjednat na zástavu jakékoliv nemovitosti či pozemku. Ručit můžete i kupovaným bytem. Půjčit si můžete do 50% hodnoty nemovitosti. I přesto můžete získat i několik milionů korun, které použijete na cokoliv. Sjednat si hypotéku může každá osoba starší 21 let, která v době splácení nepřesáhne hranici 70 let.

Hypotéka bez doložení příjmů je vhodná nejen pro osoby s nízkými příjmy, ale naopak třeba i pro podnikatele, kteří by neprošli v bance. Tento typ hypotéky je bezúčelový, ale také nečekejte fixační období jako u bankovní hypotéky. Naproti tomu můžete použít peníze na konsolidaci, vyplacení exekuce, vybavení či rekonstrukci bytu nebo na konsolidaci. Sloučíte své dluhy do jediné splátky a nemusíte se každý měsíc stresovat s tím, na koho jste zapoměli. Hypotéka bez doložení příjmu je velmi oblíbená mezi problémovými klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo žádný příjem. Získat půjčku může prakticky každý, kdo má možnost ručit nemovitostí.

Rozhodnete-li se využít hypotéku bez dokládání příjmů v bance, půjčí vám do 50% hodnoty nemovitosti, s maximální částkou do 6 000 000 korun. Zástavní hodnota nemovitosti přitom musí být minimálně jeden milion korun. Tato hypotéka je poskytována především fyzickým osobám. U sjednání hypotéky musíte mít trvalý pobyt na území čr, taktéž nemovitost se musí nacházet na území ČR. Příjmy uvedete do žádosti pouze čestným prohlášením. U bank dojde k nahlédnutí do registru dlužníků, u nebankovních institucí toto řešeno nebude. Co se týče podmínek pro získání hypotéky bez doložení příjmů, počítejte s tím, že banky mají rozhodně tvrdší podmínky. Jednou z nich je navýšení úrokové sazby. Stejně tak je problém získat 100% hypotéku. Banky i nebankovní společnosti nejsou příliš ochotny ji poskytovat. Banky postupem času tyto rizikové produkty ruší.

Při sjednávání hypotéky bez dokládání příjmů jsou akceptovány také údaje o výši vašeho rodičovského příspěvku, alimentů, starobního důchodu. Pokud hodláte použít nemovitost k výdělku, tedy ji budete pronajímat, je přihlíženo také k budoucímu zisku z nájemného. Pokud si hypotéku necháte správně nastavit, pokryjete ze získaného nájemného nejen splátku hypotéky, ale můžete získat peníze navíc. Pomocí online srovnání si snadno vyhledáte hypotéky bez doložení příjmů. Můžete si vybrat nejlevnější příjmy. Jednotlivé návrhy hypoték jsou většinou nezávazné. Můžete si nechat vypracovat nabídku a podle ní se rozhodnout. Na internetu naleznete mnoho nabídek nebankovních hypoték i bankovních produktů. Vybírejte s rozmyslem. Rozhodně si nepůjčujte u nebankovních subjektů za každou cenu. Vždy si řádně proberte smlouvu. Půjčka bez doložení příjmů a nahlížení do registrů může mít dražší poplatky. Rozhodně je potřeba si propočítat, zda máte na splátky. O nemovitost můžete přijít více než rychle. Na výběr poskytovatele si ponechte nějakou dobu na rozmyšlenou. Sjednání a schválení trvá více než 5 dní. Některé společnosti vám při podpisu smlouvy vyplatí zálohu v řádu deseti až třiceti procent.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články