Americké hypotéky

Americká hypotéka je hypotéční úvěr, který není na rozdíl od té klasické, vázán na účel použití. Jde o neúčelový úvěr, který je zajištěný nemovitostí a zástavním právem k ní. Finanční prostředky, které získáte můžete použít podle svých potřeb.

100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 9,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní hypoteční úvěr až do 80 % hodnoty nemovitosti
 • Výše hypotéky může být od 100 000 Kč až do 3 000 000 Kč
 • Dobu splatnosti si můžete nastavit od 10 do 40 let
 • Úvěr je poskytován i lidem, kteří by u banky hypotéku nedostali

Podmínky hypotéky

 • Žadatel o hypotéku musí být ve věku minimálně 18 let
 • Musí mít nemovitost, kterou poskytne jako ručení hypotéky
 • Dále je potřeba vyplnit žádost o hypotéku a souhlasit s jejími podmínkami
 • Pokud nemáte nemovitost, můžete využít hypotéku na třetí osobu

O společnosti

Základní informace Provozovatel této hypotéky je trochu netradiční, protože se nejedná o velkou firmu, ale o soukromou osobu. Poskytovatelem je pan Miroslav Šimanovský, který kromě hypotéky na bydlení nabízí i několik dalších nebankovních úvěrových… Více informací o společnosti Miroslav Šimanovský

Získejte hypotéku až 3 000 000 Kč s úrokem od 9,9 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 6,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní americká hypotéka, je nutno ručit nemovitostí
 • Hypotéka až do 50 000 000 Kč
 • Doba splatnosti hypotéky 20 let
 • Není nutno dokládat příjmy a hypotéka je i pro osoby se záznamem v registru dlužníků

Podmínky hypotéky

 • Jako kdekoli jinde, i zde platí, že žadateli musí být alespoň 18 let
 • Musíte mít také nemovitost, kterou budete za hypotéku ručit
 • Potřebovat budete také doklady totožnosti a dokumenty k dané nemovitosti
 • Je třeba mít i bankovní účet, z něhož budete úvěr každý měsíc splácet

O společnosti

Záchrannou hypotéku poskytuje společnost Acema credit, která se zaměřuje na nebankovní půjčky na základě ručení nemovitostí. Kromě této hypotéky nabízí Acema credit i několik dalších druhů půjček včetně konsolidace úvěrů. Na našem trhu tato firma… Více informací o společnosti Acema Credit Czech a.s.

Získejte hypotéku až 50 000 000 Kč s úrokem od 6,9 % Žádost o hypotéku
100 000
Minimální výše úvěru 100 000 Kč
Úrok od 11,9 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Nebankovní neúčelová půjčka od 100 000 Kč do 3 000 000 Kč
 • Jedná se o tzv. americkou hypotéku, úvěr je poskytován na základě ručení nemovitostí
 • Splácet půjčku můžete po dobu pěti až dvaceti let

Podmínky hypotéky

 • Půjčku nemohou získat lidé, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zásadní podmínkou pro získání půjčky je ručení vhodnou nemovitostí
 • Musíte také předložit všechny požadované doklady a dokumenty
 • Je také třeba mít bankovní účet – peníze se vyplácejí pouze převodem

O společnosti

Základní informace Provozovatelem této nebankovní půjčky je akciová společnost TGI Money, která má svoje sídlo na severní Moravě na adrese Vítkovická 3083/1, 702 00, Ostrava. TGI Money je součástí silné skupiny TGI Group, jež na našem trhu působí… Více informací o společnosti TGI Money a.s.

Získejte hypotéku až 3 000 000 Kč s úrokem od 11,9 % Žádost o hypotéku
285 000
Minimální výše úvěru 285 000 Kč
Úrok od 2,51 %
Zřízení 0 Kč

Rychlé informace

Vlastnosti hypotéky

 • Hypotéky az do výše 9 400 000 Kč
 • Splatnost od 5 do 30 let
 • Velmi rychlé vyřízení

Podmínky hypotéky

 • Hypotéku nemohou získat lidé, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zásadní podmínkou pro získání půjčky je ručení vhodnou nemovitostí
 • Musíte také předložit všechny požadované doklady a dokumenty

O společnosti

Základní informace Společnost Gepard finance je ryze českou akciovou společností, jež se zaměřuje na poradenství v oblasti hypotečních a jiných úvěrových produktů. Její služby jsou tak určeny zejména těm, kteří zvažují sjednání hypotéky, ale… Více informací o společnosti GEPARD FINANCE a.s.

Získejte hypotéku až 9 400 000 Kč s úrokem od 2,51 % Žádost o hypotéku

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 24 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 7.02.2023 v 6 hodin 56 minut.

Americké hypotéky

    Americké hypotéky

Nemusí sloužit primárně k uspokojení potřeb co se týče bydlení. Lze za ně také splatit své dosavadní dluhy, tzv. Je konsolidovat, zaplatit si cestu kolem světa, nové auto či vybavení bytu. Bance zpravidla neoznamujete, na co peníze použijete, banky však mají jednu vyjímku – nejsou přístupny k tomu, aby tyto peníze byly vloženy do podnikání. Naproti tomu americká nebankovní hypotéka účely použití neomezuje vůbec. Americká hypotéka má nižší úrokové sazby než klasická hypotéka účelová a nemovitost může klient kdykoliv prodat.

Půjčit si můžete od 100 000 korun výše. Zpravidla až do 50% hodnoty nemovitosti. Maximální úvěrový rámec má každá banka nastaven jinak. Je proto vhodné použít online srovnání, které vám jednotlivé produkty rychle a zdarma porovná. Splatnost hypotéky lze nastavit až na třicet let. Žadatel nesmí překročit hranici 70 let věku. Americká nebankovní hypotéka je určena zákazníkům, kteří z nějakého důvodu nemohou získat půjčku v bance. Obejdete se při podávání žádosti bez dokládání příjmů, nahlížení do registrů Solus a také jakýchkoliv poplatků předem. Můžete ručit jak svou vlastní nemovitostí, tak nemovitostí třetí osoby – rodičů, sourozenců či přátel. Není rovněž požadováno doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a dalším institucím.

Americká nebankovní hypotéka je vyplacena po podpisu smlouvy ihned na váš účet. Pokud si vyberete nejlevnější variantu, neplatíte za vedení úvěrového účtu, půjčku můžete splatit zdarma bez sankcí. Vyřizení hypotéky trvá 5-7 dnů. Úrokové sazby se pohybují u nebankovní půjčky okolo 7%. O nebankovní americkou hypotéku lze požádat online nebo telefonicky. Narozdíl od klasické půjčky nebo hypotéky nemusíte chodit na pobočku a dokládat stohy dokumentů. Administrativa je zde úplně minimální. Splátky lze rozložit až na 30 let, kdy získáte opravdu nízké splátky. S půjčkou se vyplatí provést konsolidaci stávajících dluhů. Z hypotéky uhradíte všechny dosavadní dluhy a poté hradíte jen jednu splátku, čímž značně ušetříte čas i peníze.

K vyřízení nebankovní americké hypotéky musíte doložit fotografie nemovitosti, smlouvu k nemovitosti – kupní či darovací, dědickou. Výpis z katastru nemovitostí neboli list vlastnictví. Nevíte si rady, který z produktů, které v nabídce jednotlivých společností je ten nejvhodnější, použijte online srovnání, které je nezávazné a zdarma. Pouze do kalkulačky uvedete o jakou výši máte zájem a poté už stačí jen pár sekund počkat. Nabídky jsou seřazeny od nejvýhodnější po tu nejméně výhodnou. Pokud vás některá zaujala, můžete si rovnou o ni požádat. Budete přesměrování na stránky dané společnosti, kde vyplníte formulář. Poté budete postupovat podle toho, jak společnost pracuje. Americkou hypotéku vám pomůže vybrat i finanční poradce. Rozhodně se ho nebojte požádat o radu. Jeho služby jsou obvykle zdarma. Okamžitě po podpisu smlouvy máte peníze k dispozici na vašem účtu a můžete je použít jakkoliv. Oblíbená je nebankovní americká hypotéka třeba u podnikatelů, kteří by nedostali půjčka na podnikání v bance. Zastavit mohou dům či komerční budovu. Podle hodnoty nemovitosti mohou získat i několik milionů korun na rozvoj své firmy, nákup strojů, budov, pozemků či automobilů. Čím delší si nastaví lhůtu splacení, tím budou nižší splátky, čímž si částečně lze kompenzovat výši úroků u tohoto typu půjčky.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články