Americké hypotéky

Americká hypotéka je hypotéční úvěr, který není na rozdíl od té klasické, vázán na účel použití. Jde o neúčelový úvěr, který je zajištěný nemovitostí a zástavním právem k ní. Finanční prostředky, které získáte můžete použít podle svých potřeb.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 2 hypoték. Poslední aktualizace provedena dne 23.07.2024 v 8 hodin 09 minut.

Americké hypotéky

        Americké hypotéky

Nemusí sloužit primárně k uspokojení potřeb co se týče bydlení. Lze za ně také splatit své dosavadní dluhy, tzv. Je konsolidovat, zaplatit si cestu kolem světa, nové auto či vybavení bytu. Bance zpravidla neoznamujete, na co peníze použijete, banky však mají jednu vyjímku – nejsou přístupny k tomu, aby tyto peníze byly vloženy do podnikání. Naproti tomu americká nebankovní hypotéka účely použití neomezuje vůbec. Americká hypotéka má nižší úrokové sazby než klasická hypotéka účelová a nemovitost může klient kdykoliv prodat.

Půjčit si můžete od 100 000 korun výše. Zpravidla až do 50% hodnoty nemovitosti. Maximální úvěrový rámec má každá banka nastaven jinak. Je proto vhodné použít online srovnání, které vám jednotlivé produkty rychle a zdarma porovná. Splatnost hypotéky lze nastavit až na třicet let. Žadatel nesmí překročit hranici 70 let věku. Americká nebankovní hypotéka je určena zákazníkům, kteří z nějakého důvodu nemohou získat půjčku v bance. Obejdete se při podávání žádosti bez dokládání příjmů, nahlížení do registrů Solus a také jakýchkoliv poplatků předem. Můžete ručit jak svou vlastní nemovitostí, tak nemovitostí třetí osoby – rodičů, sourozenců či přátel. Není rovněž požadováno doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a dalším institucím.

Americká nebankovní hypotéka je vyplacena po podpisu smlouvy ihned na váš účet. Pokud si vyberete nejlevnější variantu, neplatíte za vedení úvěrového účtu, půjčku můžete splatit zdarma bez sankcí. Vyřizení hypotéky trvá 5-7 dnů. Úrokové sazby se pohybují u nebankovní půjčky okolo 7%. O nebankovní americkou hypotéku lze požádat online nebo telefonicky. Narozdíl od klasické půjčky nebo hypotéky nemusíte chodit na pobočku a dokládat stohy dokumentů. Administrativa je zde úplně minimální. Splátky lze rozložit až na 30 let, kdy získáte opravdu nízké splátky. S půjčkou se vyplatí provést konsolidaci stávajících dluhů. Z hypotéky uhradíte všechny dosavadní dluhy a poté hradíte jen jednu splátku, čímž značně ušetříte čas i peníze.

K vyřízení nebankovní americké hypotéky musíte doložit fotografie nemovitosti, smlouvu k nemovitosti – kupní či darovací, dědickou. Výpis z katastru nemovitostí neboli list vlastnictví. Nevíte si rady, který z produktů, které v nabídce jednotlivých společností je ten nejvhodnější, použijte online srovnání, které je nezávazné a zdarma. Pouze do kalkulačky uvedete o jakou výši máte zájem a poté už stačí jen pár sekund počkat. Nabídky jsou seřazeny od nejvýhodnější po tu nejméně výhodnou. Pokud vás některá zaujala, můžete si rovnou o ni požádat. Budete přesměrování na stránky dané společnosti, kde vyplníte formulář. Poté budete postupovat podle toho, jak společnost pracuje. Americkou hypotéku vám pomůže vybrat i finanční poradce. Rozhodně se ho nebojte požádat o radu. Jeho služby jsou obvykle zdarma. Okamžitě po podpisu smlouvy máte peníze k dispozici na vašem účtu a můžete je použít jakkoliv. Oblíbená je nebankovní americká hypotéka třeba u podnikatelů, kteří by nedostali půjčka na podnikání v bance. Zastavit mohou dům či komerční budovu. Podle hodnoty nemovitosti mohou získat i několik milionů korun na rozvoj své firmy, nákup strojů, budov, pozemků či automobilů. Čím delší si nastaví lhůtu splacení, tím budou nižší splátky, čímž si částečně lze kompenzovat výši úroků u tohoto typu půjčky.

Nejlépe hodnocené hypotéky

Články