Často kladené otázky Kreditní karta Platinum od Komerční banky

Kreditní karta Platinum od Komerční banky

Recenze kreditní karty

  • Prémiová kreditní karta určená pro nejnáročnější klienty
  • Limit lze nastavit od 100 000 Kč až do 500 000 Kč
  • Držitel karty má výběry z bankomatů po celém světě zdarma

Často kladené otázky Kreditní karta Platinum od Komerční banky

Otázka Odpověď
Kdo může tuto kreditní kartu získat? Kreditní kartu Platinum od Komerční banky mohou získat plnoletí občané ČR nebo cizinci s povolením k pobytu v ČR. Podmínkou je také dostatečná bonita – jedná se o exkluzivní kartu pro movitější klientelu.
Jaká je zde výše úvěrového limitu? Minimální částka úvěrového limitu karty je 100 000 Kč, naopak maximum, jež lze čerpat, je 500 000 Kč.
Je s používáním této kreditní karty spojený i nějaký pravidelný poplatek? Ano – roční poplatek za používání karty Platinum činí 6 490 Kč. Za správu, vedení ani výpis z účtu žádné poplatky účtovány nejsou.
Kolik u karty Platinum činí úroková sazba a RPSN? Pohyblivá úroková sazba je u všech částek jednotná – 9,9 %. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) se pohybuje od 13,14 % do 25,55 % (dle výše limitu kreditní karty).
Jak dlouhé je bezúročné období u této kreditky? Karta Platinum má stejně jako jiné kreditní karty období, během kterého si půjčujete zcela zdarma. V tomto případě je jeho délka 45 dní.
Když si budu chtít vybrat z bankomatu, kolik mě to bude s touto kartou stát? Ani korunu. Velkou předností karty Platinum jsou bezplatné výběry z bankomatů a pozor – nejen u nás v Česku, ale dokonce po celém světě.
Ráda bych si kartu sjednala – je k tomu nutná návštěva banky? Ne, pokud jste klientem banky, můžete si o kartu zažádat přímo v aplikaci MojeBanka, v opačném případě vyplňte na stránkách banky svoje telefonní číslo a bankéř vám následně sám zavolá.
Mohu kartu získat i když mám cizí státní občanství? Určitě ano, pouze je podmínkou, abyste měl v Česku buď trvalý pobyt nebo alespoň povolení k pobytu.
Potřebuji finanční rezervu tak do 20 000 Kč, je pro mě tato karta vhodná? Ne, v takovém případě jsou pro vás vhodnější jiné karty z portfolia Komerční banky – například 4U karta (s limitem už od 5 000 Kč), A karta, Lady karta nebo Viva karta (všechny s limitem od 10 000 Kč).
V čem spočívají největší výhody kreditní karty Platinum? Hlavními plusy této karty jsou nadstandardní výhody pro movitější klienty – např. vyšší limit (až 500 000 Kč), výběry ze všech bankomatů na světě zadarmo, nadstandardní nabídka pojištění, asistenční služby nebo služba Priority Pass, umožňující vstup do letištních salonků. Výhod je spousta a bonitní klienti, kteří vyžadují luxus, tuto kartu určitě ocení.

Kreditní karta je určena:

  • Plnoletým osobám, které mají zájem o kreditní kartu s vysokým úvěrovým limitem
  • Čechům nebo cizincům s povolením k pobytu na území České republiky
  • Těm, jenž vyžadují nadstandardní služby a nespokojí se jen tak s obyčejnou kreditkou
  • Bonitním zájemcům, kteří mají dostatečně vysoké příjmy

Kreditní karta není určena:

  • Mladým lidem pod 18 let nebo osobám zbaveným způsobilosti k právním úkonům
  • Osobám, které nezískaly povolení k trvalému ani dočasnému pobytu na území ČR
  • Těm, jenž potřebují pouze menší finanční rezervu a minimální limit 100 000 Kč by nevyužili Llidem s příliš nízkým příjmem, s dluhy, exekucemi, záznamy v registrech apod.

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč