mBank S.A. - mBank konsolidace

mBank konsolidace

Recenze konsolidace

 • Sloučení úvěrových produktů do jedné půjčky
 • Výše úvěru od 10 000 až do 600 000 Kč
 • Splácení konsolidace od 12 do 96 měsíců
 • Při sjednání pojištění sleva 2 % p.a. na úroku

Společnost mBank S.A. - mBank konsolidace

mBank působí na českém bankovním trhu od roku 2007 a patří mezi nejoblíbenější bankovní instituce v Česku. Banka je oblíbená zejména díky nulovým poplatkům za vedení běžného účtu a celkově výhodným podmínkám oproti některým jiným velkým bankám. Důležitou součástí služeb mBank je především její internetové bankovnictví, které se svým zpracováním výrazně odlišuje od podobných produktů konkurence. Kromě České republiky působí mBank také na Slovensku a především v Polsku.

Ostatní finanční produkty české pobočky mBank

Česká pobočka mBank je plnohodnotnou bankovní institucí a nabízí tak široké spektrum finančních produktů. V jejím portfoliu tak kromě běžných účtů nebo půjček najdeme také spořicí produkty, několik typů platebních karet, několik druhů pojištění a další služby. Speciální nabídku má mBank pro podnikatele, kterým nabízí účty, spoření, platební karty nebo možnost povoleného přečerpání.

mBank na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky mBank najdeme na adrese www.mbank.cz a můžeme si zde přečíst podrobné informace o veškerých produktech této banky, založit si běžný účet online, požádat o mPůjčku Plus, případně o další produkty (kreditní kartu, pojištění atd.). Součástí webu je i diskusní fórum a blog. mBank nechybí ani na sociálních sítích – její profily můžeme sledovat např. na Facebooku, na Twitteru, YouTube, Google+ nebo na Instagramu.

Kontaktní údaje na mBank

Máte -li jakékoliv dotazy nebo připomínky k mPůjčce Plus, můžete mBank kontaktovat hned několika způsoby. K dispozici máte několik telefonických linek, e-mailovou adresu kontakt@mBank.cz, poštovní adresu Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8 a nebo se můžete na banku obrátit jednoduše prostřednictvím kontaktního formuláře na jejích webových stránkách. Samozřejmě můžete navštívit i některou z poboček, nebo kontaktních míst mBank.

Sídlo společnosti

Adresa: Futurama, Sokolovská 668/136D, 186 00 Praha 8

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, co mají hodně různých půjček a chtějí je sjednotit do jedné velké
 • Pro ty, co mají možnost za úvěr ručit nemovitostí
 • Pro ty, co mají běžný účet u mBank nebo jsou ochotni si jej založit
 • Pro osoby starší 18 let se stálým zdrojem příjmů

Konsolidace není určena:

 • Lidem, kteří nemají možnost ručit za konsolidaci nemovitostí
 • Lidem, kteří nejsou ochotni mít běžný účet u mBank
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 nebo těm, co nemají žádné příjmy

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč