Home Credit a.s. - Home Credit konsolidace

Home Credit konsolidace

Recenze konsolidace

 • Spojení půjček až do 700 000 Kč
 • Sloučení splátek za půjčky, kontokorenty i kreditky
 • Výrazná úspora měsíčních výdajů
 • Rychlé vyřízení žádosti

Žádost o konsolidaci

Společnost Home Credit a.s. - Home Credit konsolidace

Společnost Home Credit patří v České republice mezi nejznámější a nejoblíbenější poskytovatele spotřebitelských nebankovních úvěrů. Home Credit v současné době nabízí poměrně pestrou paletu finančních produktů – od klasické půjčky přes konsolidaci úvěrů až po speciální platební karty nebo možnosti nákupů na splátky. Firma byla založena v roce 1997 a postupně se stala jedním z lídru na českém trhu nebankovních půjček.

Home Credit patří do silné finanční skupiny PPF a kromě České republiky nabízí svoje služby i v celé řadě dalších zemí – např. na Slovensku, v Rusku, Indii, Číně atd. Kromě poskytování finančních služeb se Home Credit věnuje také charitativní a obecně prospěšné činnosti a podporuje mnoho různých kulturních, sociálních, vzdělávacích a zdravotnických projektů. Home Credit a jeho členství v asociacích Za zmínku stojí také členství této firmy v mnoha významných asociacích. Home Credit je např. členem České leasingové a finanční asociace, zájmového sdružení právnických osob SOLUS nebo nebankovního a bankovního registru klientských informací. Vlastníkem skupiny Home Credit je společnost PPF, která patří mezi největší finanční skupiny v Evropě.

Kontakty na Home Credit

Kontaktovat společnost Home Credit můžete hned několika způsoby. Pokud preferujete klasickou poštu, můžete poslat dopis do sídla firmy v Brně, na adrese Nové Sady 996/25. Rychlejší a jednodušší je e-mailová komunikace na adresu [email protected], využít můžete také kontaktní formulář na webových stránkách. Poslední variantou je telefonická klientská linka na čísle 542 100 100 nebo 727 618 618, kde vám v pracovní dny od 8 do 17 hodin rádi zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně půjček.

Home Credit na internetu a sociálních sítích

Kvalitní internetová prezentace je v dnešní době velmi důležitá a Home Credit v této oblasti nezůstává nijak pozadu. Webové stránky společnosti, které najdete na adrese www.homecredit.cz jsou přehledné a jsou na nich všechny důležité informace. Home Credit nechybí ani na sociálních sítích – jejich profil můžete sledovat na Facebooku, Twitteru, YouTube a LinkedIn.

Sídlo společnosti

Adresa: Nové sady, Brno, 602 00

Konsolidace je určena:

 • Pro osoby starší 18 let, které mají bydliště či trvalý pobyt na území ČR
 • Pro ty, kteří mají více půjček a chtějí si snížit svoje měsíční výdaje
 • Pro ty, kteří mají více úvěrových produktů a chtějí si zjednodušit jejich splácení
 • Pro ty, kteří mají stálý příjem a budou schopni konsolidaci řádně splácet

Konsolidace není určena:

 • Pro osoby mladší 18 let nebo pro cizince, kteří zde nemají trvalý pobyt
 • Pro ty, kteří potřebují sloučit úvěry, jejichž celková suma převyšuje 700 000 Kč
 • Pro ty, kteří nemají žádné příjmy a nemohli by tak konsolidaci splácet
 • Pro ty, kteří si chtějí sloučit jen malé půjčky do celkové výše 30 000 Kč