Často kladené otázky Kreditní karta mKreditka

Kreditní karta mKreditka

Recenze kreditní karty

 • Základní karta mKreditka má bezplatné výběry nad 1 000 Kč doma i v zahraničí
 • Ještě zajímavější je mKreditka Plus, která má vyšší odměny a slevy
 • Třetí kartou je mKreditka e-Shop, jež je ideální pro internetové nákupy

Často kladené otázky Kreditní karta mKreditka

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si můžu o mKreditku požádat? Pokud už jste klientem mBank, je to velmi snadné – žádost si podejte jednoduše ve vašem internetovém bankovnictví. Pro ty ostatní jsou hned tři možnosti, buď si můžete vyplnit online žádost na webových stránkách mBank, nebo zavolat na linku 222 111 999, případně navštívit některou z poboček této banky.
Jaký je mezi jednotlivými typy mKreditky rozdíl? Některé parametry mají všechny tři karty shodné (např. úroková sazba nebo minimální měsíční splátka), v mnoha ohledech se ale liší. Nejatraktivnější je mKreditka Plus, která má sice vyšší měsíční poplatek, jsou u ní ale největší výhody (peníze z každého nákupu zpět, vysoké slevy s programem MasterCard Elite atd. Kreditní karta mKreditka e-Shop je pak vhodná hlavně pro ty, kteří často nakupují přes internet.
Umožňuje tato kreditní karty bezkontaktní placení? Ano, všechny typy mKreditek jsou bezkontaktní, můžete tak u pokladen platit pouhým přiložením karty ke čtečce, resp. terminálu.
Jaká je zde maximální výše úvěrového limitu? U mKreditky Plus je maximum 500 000 Kč, u ostatních dvou kreditních karet je maximální úvěrový limit nastaven na 150 000 Kč.
Je u mBank účtován poplatek za vedení kreditní karty? První tři měsíce ne, od čtvrtého měsíce už se poplatek účtuje. U základní mKreditky je to 29 Kč měsíčně, u mKreditky e-Shop 39 Kč měsíčně a konečně u mKreditky Plus pak 59 Kč měsíčně.
Platí se nějaké poplatky za výběry z bankomatů? Pokud ano, tak jak vysoké? Ano, ale záleží na typu karty, na tom, zda jde o ČR nebo zahraničí a na výši výběru. Nikdy to ale není více než 1 % z vybírané částky.
Jaké jsou u mKreditky úrokové sazby? Pro všechny tři typy mKreditky je úroková sazba jednotná,a sice 23,80 % p.a. Pouze u karty mKreditka je úrok první tři měsíce nulový.
Jak dlouhé je u těchto kreditních karet bezúročné období? Ve všech případech může být maximální doba bezúročného období až 54 dní.
Dá se ke kartě sjednat i nějaké pojištění? Ano a dokonce hned několik druhů – např. pojištění identity online, nákupu, schopnosti splácet nebo cestovní pojištění.
Proč bych si měl kreditní kartu pořídit zrovna u mBank? Důvodů je celá řada, k těm největším ale patří zejména nízké poplatky a atraktivní odměny – především u mKreditky Plus jsou benefity velmi zajímavé.

Časté překlepy

mbanka

Kreditní karta je určena:

 • Pro plnoleté fyzické osoby, které jsou způsobilé k právním úkonům
 • Pro stávající klienty mBank, ale i pro ty, kteří ještě u této banky žádný produkt nemají
 • Pro ty, kteří chtějí skutečně výhodnou kreditní kartu s atraktivními odměnami
 • Pro ty, co nemají žádné dluhy a mají pravidelný stálý příjem

Kreditní karta není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo byli zbaveni svéprávnosti
 • Lidem, kteří mají záznamy v registrech dlužníků nebo dluží peníze přímo mBank
 • Nezaměstnaným nebo lidem, kteří nemohou doložit svoje příjmy
 • Cizincům, kteří nemají povolení k pobytu na území České republiky

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč