Často kladené otázky Kreditní karta Diners Club Pure+

Kreditní karta Diners Club Pure+

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta se spoustou výhod a atraktivních odměn
 • S kartou je spojený úvěrový limit až do výše 350 000 Kč
 • Nízké úroky, odměny za každou platbu kartou, balíček služeb All Inclusive
 • Cestovní a úrazové pojištění v ceně, včetně asistenční služby

Často kladené otázky Kreditní karta Diners Club Pure+

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si o tuto kartu mohu požádat? Nezávaznou žádost si můžete podat jednoduše přes webové stránky www.dinersclub.cz, kde vyplníte jen pár základních kontaktních údajů. Následně vám pak přijde balíček s kartou, závaznou žádostí a dalšími informacemi.
Jaké doklady budu k vyřízení kreditní karty potřebovat? Stačí pouze kopie dokladu totožnosti, kterým může být buď občanský průkaz nebo cestovní pas. U OP je třeba mít kopii z obou dvou stran, u pasu stačí pouze ofotit přední stranu s fotkou. U cizinců je třeba doložit kopii povolení k pobytu (trvalému či přechodnému).
Budu muset k žádosti přidat i nějaké dokumenty (např. o příjmech apod.)? Ano, podmínkou je jednak doložení příjmů, dále je třeba doplnit i poslední tři výpisy z vašeho běžného bankovního účtu.
Jak vysoký je u této kreditní karty její úvěrový limit? Základní úvěrový limit je nastaven na 30 000 Kč, můžete si ale rovnou v žádosti požádat i o vyšší částku – maximum je 350 000 Kč.
Jak je na tom tato kreditka s úrokovou sazbou a RPSN? Úroková sazba je oproti ostatním kreditním kartám velmi nízká – činí pouhých 9,9 % ročně. Roční procentní sazba nákladů je pak 8,66 %.
Platí se za využívání karty nějaký pravidelný poplatek? Ano, vzhledem k tomu, že se jedná o exkluzivní nadstandardní kartu s mnoha výhodami a bonusy, je třeba uhradit pravidelný roční poplatek – 1490 Kč.
Jaké druhy pojištění jsou k této kartě poskytovány? Součástí balíčku služeb jsou i dva druhy pojištění pro cesty do zahraničí, konkrétně se jedná o cestovní a úrazovou pojistku. Pojistné krytí je až do výše 150 000 000 Kč, navíc se vztahuje i na vaše spolucestující. Bonusem navíc, který máte v ceně, je ještě asistenční služba.
Jaká je délka bezúročného období? Maximální délka bezúročného období je u této kreditní karty 55 dní, platí navíc i pro převody na účet nebo výběry z bankomatů-
Kolik činí bonusy z každé platby kartou? Za platby kartou u obchodníků získáváte body do věrnostního programu, u některých obchodních partnerů tento bonus činí až pět procent z platby.
Proč bych si měl objednat právě tuto kreditní kartu? Pokud hledáte skutečně výhodnou kreditku, která nízké úroky a navíc celou řadu výhod, s Diners Club Pure+ budete určitě spokojení. Důvodem, proč si vzít právě tuto kartu je i cestovní a úrazové pojištění, atraktivní věrnostní program nebo dlouhé bezúročné období.

Časté překlepy

dinerz klub

Kreditní karta je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří mají zájem o exkluzivní kreditní kartu
 • Těm, kteří mají pravidelný příjem, jenž mohou řádně doložit
 • Zájemcům o kartu, s níž mohou bezpečně platit doma i v zahraničí, v obchodech i e-shopech
 • Těm, jenž chtějí kartu, která zahrnuje i pojištění a přináší vysoké odměny

Kreditní karta není určena:

 • Zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Lidem, jenž nemohou doložit výši svých příjmů
 • Těm, kteří chtějí jen obyčejnou kreditní kartu, nebo jim vadí roční poplatek za její používání

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč