Často kladené otázky Tesco Clubcard - kreditní karta Premium

Tesco Clubcard - kreditní karta Premium

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta vhodná k placení v obchodech i na internetu
 • Bezúročné období až 51 dní
 • Několik možností splácení, nízká minimální splátka
 • Výhody v Tesco, ale i u partnerů

Často kladené otázky Tesco Clubcard - kreditní karta Premium

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto kreditní kartu podat žádost? O kartu si lze zažádat přímo na pobočkách prodejen Tesco, ale pouze na těch, kde mají stánek s finančnímu službami. Každý zájemce si ale může o kartu požádat jednoduše přes internetové stránky společnosti Tesco, na kterých je k dispozici formulář se žádostí a veškeré informace o kartě.
Jak vysoký je zde úvěrový rámec? Výše úvěrového rámce u Clubcard kreditní karty Premium je od 10 000 Kč do 100 000 Kč.
Jak dlouhé je u kreditní karty Clubcard Premium bezúročné období? Maximální doba bezúročného období je 51 dní.
Platí se nějaký měsíční poplatek za vedení karty? Ano, s vlastnictvím kreditní karty je spojený i měsíční poplatek 49 Kč za vedení účtu, za jeden rok vás tak karta na těchto poplatcích vyjde na 588 Kč.
Jaké úrokové sazby jsou s touto kreditní kartou spojené? Pokud nevyužijete bezúročné období, tak u částek do 30 000 Kč je roční úroková sazba 26,28 %, nad 30 000 Kč pak 11,88 %. V případě, že si zvolíte některý ze splátkových programů, jsou úrokové sazby nižší.
Je kreditní karta Clubcard Premium bezkontaktní? Ano, v současné době už jsou všechny nově vydávané Clubcard Premium kreditní karty bezkontaktní a embosované.
Mohu si peníze z karty vybrat i v bankomatech? Ano, možné to je, ale moc se to nevyplatí – Tesco nemá vlastní síť bankomatů a poplatek za jeden výběr tak činí 1 % z vybrané částky, vždy ale minimálně 85 Kč.
Je možné sjednat si ke kartě i nějaké pojištění? Ano, spolu s kartou si můžete sjednat i pojištění výdajů, na výběr jsou kromě pojištění zneužití karty ještě dva pojistné balíčky.
Kde najdu seznam obchodníků, u nichž získám s touto kartou slevu? Kompletní a aktuální seznam všech partnerů této kreditní karty naleznete na webových stránkách Teska, v sekci Finanční služby. Na stejném místě je k dispozici i aktuální leták se zajímavými akcemi a slevami, které právě probíhají.
Proč bych si měl kreditní kartu sjednat zrovna u Teska? Clubcard kreditní karta Premium se vám vyplatí zejména tehdy, kdy často nakupujete právě v síti prodejen Tesco. Získáte díky ní spoustu bodů navíc a za ně pak obdržíte poukázky na nákup zdarma. Kromě toho budete čerpat body i za ostatní nákupy u jiných obchodníků a dostanete i jiné slevy a bonusy. Plusem jsou i nízké úroky, dlouhé bezúročné období a spousta dalších výhod.

Kreditní karta je určena:

 • Plnoletým osobám s pravidelným příjmem
 • Lidem, kteří chtějí mít finanční rezervu a možnost nakoupit si kdykoliv
 • Těm, co často nakupují v Tesku a využijí tak bonusových bodů na svou věrnostní kartu
 • Zájemcům o kreditní kartu, která jim přinese různé slevy a odměny u řady obchodníků

Kreditní karta není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 nebo nemají žádné stále příjmy
 • Lidem, kteří chtějí platit vždy pouze v hotovosti
 • Těm, kterým by vadil poplatek za vedení karty nebo vysoký poplatek za výběr z bankomatu
 • Lidem, kteří nikdy nenakupují v Tesku a nemohli by tak dostatečně využít výhod této karty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč