Často kladené otázky Kreditní karta Standard od ČSOB

Kreditní karta Standard od ČSOB

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta, s níž lze platit v obchodech i e-shopech v ČR i zahraničí
 • Bezúročné období je až 55 dní
 • Na nákupy můžete získat až 250 000 Kč

Často kladené otázky Kreditní karta Standard od ČSOB

Otázka Odpověď
Kde si mohu podat žádost o tuto kreditní kartu? O kartu si můžete zažádat na libovolné kamenné pobočce ČSOB nebo si jednoduše vyplňte žádost na webových stránkách této banky. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, lze si o kartu požádat i po telefonu na lince 800 300 300. Stávající klienti ČSOB si mohou kartu vyřídit přes svůj účet ČSOB SmartBanking.
Jaké osobní doklady budu k vyřízení karty potřebovat? Pokud ještě nejste klientem ČSOB, připravte si dva osobní doklady a potvrzení o vašich příjmech.
Je nutné dokládat potvrzení o příjmech? Ano, bez něj vám kreditní karta nemůže být vydána. Výjimkou jsou stávající klienti této banky, kterým na jejich účet chodí minimálně tři měsíce výplata – ti potvrzení o příjmu nepotřebují.
K čemu slouží bezkontaktní nálepka? Slouží k pohodlnému a bezpečnému bezkontaktnímu placení v obchodem v Česku i v zahraničí. Nemusíte si brát peněženku a platíte pouhým přiložením nálepky k platebnímu terminálu.
Platí se nějaký měsíční poplatek za správu kreditní karty? Ano, za služby spojené s kreditní kartou je účtován jednotný poplatek ve výši 20 Kč měsíčně.
Dá se s touto kartou platit i v zahraničí, nebo je omezená pouze na území ČR? Můžete s ní platit i v zahraničí, všude tam, kde berou platební karty s logem MasterCard.
Můžu s touto kreditkou platit i v internetových obchodech? Ano, s kartou lze bezpečně platit i v domácích a zahraničních e-shopech.
Nabízí ČSOB k této kartě i nějaká připojištění? Ano, spolu s kartou získáte pojištění nákupu na 6 měsíců zdarma. Bližší informace o tom, na co se pojištění vztahuje, naleznete na webových stránkách ČSOB.
Na co všechno se vztahuje prodloužená záruka, která je u této karty zdarma? Při placení zboží kreditní kartou Standard od ČSOB získáte u vybraných druhů zboží automatické prodloužení záruční doby o jeden rok. Tato nabídka se ale vztahuje pouze na mobily, tablety, domácí spotřebiče, elektroniku, nářadí a potřeby pro kutily.
Proč bych si měl z nabídky kreditních karet vybrat zrovna tuhle? Kreditní karta Standard má spoustu předností – patří mezi ně např. pojištění nákupu zdarma, prodloužená záruka, nízký poplatek za správu karty, dlouhé bezúročné období nebo možnost vytvořit si kartu s vlastním motivem. Když k tomu přičteme nízký úrok a možnost využití po celém světě včetně internetových obchodů, jde o velmi výhodnou nabídku.

Kreditní karta je určena:

 • Osobám, které jsou starší 18 let
 • Lidem, kteří mají stálý a doložitelný příjem
 • Těm, kteří nemají zápis v registru dlužníků nebo exekuci
 • Těm, kteří chtějí kreditní kartu vhodnou na bezpečné nakupování po celém světě

Kreditní karta není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zájemcům, jenž nemají žádný příjem, nebo ho nemohou nijak doložit
 • Lidem, kteří jsou zadlužení nebo na ně byla uvalena exekuce či insolvence
 • Těm, kteří chtějí peníze z kreditní karty použít na podnikatelské účely

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč