Často kladené otázky Kreditní karta Cetelem

Kreditní karta Cetelem

Recenze kreditní karty

 • Oblíbená kreditní karta se spoustou výhod a atraktivními odměnami
 • Úvěrový rámec karty je od 10 000 Kč do 30 000 Kč
 • Bezúročné období až na 55 dní
 • Zdarma dostanete až 3 bezkontaktní nálepky pro rychlejší placení

Často kladené otázky Kreditní karta Cetelem

Otázka Odpověď
Jaký je maximální úvěrový rámec u této kreditní karty? Maximum je stanoveno na 30 000 Kč, naopak minimální úvěrový rámec je u kreditní karty Cetelem 10 000 Kč.
Mohu na začátku čerpat hned celou částku? Ano, můžete – záleží jen na vás, zda vaše první čerpání bude jen částečné nebo rovnou utratíte celou částku.
Jakým způsobem se čerpané peníze splácejí? Peníze splácíte formou pravidelných měsíčních splátek a můžete si sami vybrat, zda k uhrazení budete využívat poštovní složenky nebo klasický bezhotovostní bankovní převod.
Kde mohu tuto kreditní kartu získat? Kartu můžete získat po podání žádosti, kterou lze realizovat nejen na pobočkách společnosti Cetelem, ale i po telefonu nebo jednoduše online na webových stránkách www.cetelem.cz.
Platí se za vydání karty nějaký poplatek? Neplatí, za samotné poskytnutí kreditní karty Cetelem není účtován žádný poplatek.
Nedávno jsem nastoupila do nového zaměstnání, zatím jsem ve zkušební době – mohu si o kreditní kartu požádat? Bohužel, zatím ne. Jednou ze základních podmínek pro schválení žádosti o kartu je to, že klient musí mít trvalý zdroj příjmu a v případě, že se jedná o zaměstnaní, nesmí být ve výpovědní lhůtě ani ve zkušební době. Musíte tedy počkat až vám skončí zkušební lhůta.
Nechci mít účet u žádné banky – mohu přesto kreditní kartu Cetelem dostat? Bez účtu u banky získat kreditní kartu Cetelem nemůžete. Jinak je jedno, u které banky účet máte - může jít o jakoukoli banku, která působí v České republice.
Prý je u této karty nějaké bezúročné období – jak to vlastně funguje? Ano, dlouhé bezúročné období je jednou z největších výhod karty Cetelem. Jeho princip je takový, že když v průběhu jednoho kalendářního měsíce platíte různé nákupy touto kartou a nejpozději do 25. dne následujícího měsíce tyto nákupy celé uhradíte, nezaplatíte vůbec žádný úrok a teprve až další měsíc vás čeká pravidelná měsíční splátka. V případě, že bezúročné období nebudete chtít využít, je třeba hradit splátky vždy nejpozději k 17. dni v měsíci.
Zaujaly mě odměny ke kartě, mohu si jich vybrat více než jednu? Všechny odměny jsou opravdu atraktivní, ale bohužel, vybrat si z nich můžete pouze jednu. Aktivovat si ji můžete jednoduše v klientské zóně na internetu a bude pro vás platit celý rok.
Kreditní karty nabízí mnoho společností, proč bych si měl vybrat zrovna Cetelem? Je pravda, že nabídka kreditních karet je široká, ale Cetelem má u svojí karty velmi výhodné podmínky a především atraktivní odměny za čerpání z karty. Důležitým benefitem je i možnost bezúročného období až 55 dní a bezkontaktní platební nálepky zdarma. Nejen z těchto důvodů patří kreditní karta Cetelem již dlouhodobě k nejoblíbenějším na trhu.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří chtějí mít jistotu, že se neocitnou zcela bez peněz
 • Těm, co chtějí kartu, která jim přinese zajímavé výhody navíc
 • Lidem, kteří chtějí novou platební kartu, se kterou budou moci platit i v e-shopech
 • Zájemcům, kteří mají vlastní bankovní účet a trvalý doložitelný příjem

Kreditní karta není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo 18 let nebo není svéprávný
 • Lidem, kteří nemají nebo nechtějí mít žádný bankovní účet
 • Těm, co platí vždy všechno pouze v hotovosti a placení kartou jim nevyhovuje
 • Lidem, kteří mají dostatek financí a kreditní karta pro ně není nijak zajímavá

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč