Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru vám pomůže ušetřit na poplatcích i když jste v registru dlužíků .

700000
Výše konsolidace 700 000 Kč
Úrok od 10,55 %
Splatnost 24 – 120 měs.

Rychlé informace

Vlastnosti konsolidace

 • Spojení půjček až do 700 000 Kč
 • Sloučení splátek za půjčky, kontokorenty i kreditky
 • Výrazná úspora měsíčních výdajů
 • Rychlé vyřízení žádosti

Podmínky konsolidace

 • Doložení požadovaných dokladů a dokumentů
 • Sdělení vašich údajů
 • Podpis smluvní dokumentace

O společnosti

Společnost Home Credit patří v České republice mezi nejznámější a nejoblíbenější poskytovatele spotřebitelských nebankovních úvěrů. Home Credit v současné době nabízí poměrně pestrou paletu finančních produktů – od klasické půjčky přes… Více informací o společnosti Home Credit a.s.

Sjednoťte si půjčky až do 700 000 Kč s úrokem od 10,55 % Žádost o konsolidaci
8000000
Výše konsolidace 8 000 000 Kč
Úrok od 9,69 %
Splatnost 1 – 20 let

Rychlé informace

Vlastnosti konsolidace

 • Za konsolidaci se ručí nemovitostí
 • Sjednocení půjček až do 8 000 000 Kč
 • Doba splácení až 20 let
 • Nízké úroky, nízké splátky, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmů

Podmínky konsolidace

 • Musí vám být minimálně 18 let
 • Musíte mít dva platné doklady totožnosti
 • Musíte mít nemovitost, kterou budete za konsolidaci ručit
 • Musíte mít potvrzení, že jste vlastníkem nemovitosti a také výpis z katastru nemovitostí

O společnosti

Provozovatelem půjček je společnost Acema Credit Czech a.s., která je v současné době největším českým poskytovatelem půjček se zajištěním. Tato firma na našem trhu působí už od roku 2000 a postupně si vytvořila vedoucí postavení ve svém oboru. Před… Více informací o společnosti Acema Credit Czech a.s.

Sjednoťte si půjčky až do 8 000 000 Kč s úrokem od 9,69 % Žádost o konsolidaci

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 11 konsolidací. Poslední aktualizace provedena dne 27.05.2024 v 22 hodin 36 minut.

Konsolidace půjček bez registru

      Konsolidace půjček bez registru

Bankovní a nebankovní konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru je nejlepší volbou pro snížení vašich splátek. Konsolidace je sloučení několika půjček do jedné, které potom splácíte v jedné splátce. Konsolidovat je možno kreditní karty, nákupy na splátky, spotřebitelské úvěry a kontokorenty. Zařídili jste si dům či dovolenou na splátky? K tomu nějaké ty kreditní karty a kontokorent?

Pak vyzkoušejte konsolidaci půjček bez registru. Ušetříte na poplatcích až několik tisíc korun měsíčně, snížíte si měsíční splátky, případně si můžete půjčit peníze navíc.Některé společnosti nabízejí flexibilní nastavení výše splátek či odložení splatnosti třeba o 4 měsíce. Požádat si můžete o konsolidaci půjček bez registru online. Jednoduše vyplníte formulář a počkáte na zavolání operátora, který s vámi doplní potřebné informace. Nenahlíží se do registru dlužníků a není nutné dokládat příjem.

Konsolidace půjček bez registru online

Pokud si zažádáte o konsolidaci půjček bez registru online, nemusíte chodit nikam na pobočku, veškeré smlouvy vám příjdou poštou, vy je jen podepíšete, doložíte potřebnou dokumentaci a odešlete zpět. Poté vám jsou doplaceny vaše stávající půjčky. Jaké potřebuji k žádosti o konsolidaci půjček bez registru doklady?

Po podání žádosti vás zkontaktuje operátor. Musíte mít dva platné doklady totožnosti OP, rodný list, pas, řidičský průkaz, dále dokládáte výpis z účtu, výpis ke kreditní kartě či kontokorentu a smlouvu o spotřebitelském úvěru. Vyřízení žádosti konsolidace půjček bez registru je bez jakýchkoliv poplatků předem. Mnohé nebankovní společnosti nabízejí konsolidace půjček bez registru se zástavou nemovitosti, případně ručením nemovitostí třetí osoby. Můžete si tak půjčit vyšší částky s dobou splácení až na 25 let. Mnohdy je konsolidace půjček bez registru jediným řešením pro klienty, jak se dostat z dluhové pasti.

Nejlépe hodnocené konsolidace

Články