Přemýšlíte o půjčce, ale nechce se vám do banky? Rozhodně v tom nejste sami. Existuje však řešení, které vám nezabere skoro žádný čas, a navíc se u něj vyhnete nepříjemným pohledům bankovních úředníků. Půjčku vyřídíte online a někde i výhodněji než v bance.

Zapomete na nepříjemné úředníky Do banky už nemusíte

Všichni to znají. Návštěva banky a s ní spojené nekoneční čekání. Pro omezenou otevírací dobu musíte často odejít dříve z práce nebo si třeba zajistit hlídání. V lepším případě pak na vás bude u vchodu čekat terminál, ze kterého vám vyjede pořadové číslo, a dál se můžete těšit na hypnotizování magické obrazovky nad vámi a vyčkávání, kdy už konečně přijdete na řadu a budete moci odpovídat na často nepříjemné otázky. Poté se dozvíte, zda jste zapadli do jedné z předem připravených tabulek a kolik vás to celé bude stát.

Přijde vám to složité? Rozhodně v tom nejste sami. Půjčku i refinancování snadno zařídíte online. Celý proces maximálně zjednodušíte, když využijete moderních technologií. „Myslíme si, že poptávka po půjčce by neměla být žádná velká věda. Pro vytvoření nezávazné nabídky tak ani nemusíte nikam chodit. Vše si vyřídíte v klidu z pohodlí vašeho domova nebo třeba při obědové pauze,“ říká Kateřina Karochová, šéfka zákaznického oddělení Zonky.

Na internetu najdete širokou nabídku, kde se jedna společnost předhání před druhou. Jak se v tomto zmatku vyznáte? Zorientovat se vám v množství nabídek pomohou online srovnávače. Internet jich nabízí celou řadu. Do online kalkulace jednoduše zadáte výši částky, kterou si chcete půjčit, a počítadlo vám nabídne přehledný žebříček nabídek bank a úvěrových společností.

„Nemusíte mít z ničeho strach. Vyplnit poptávku je zcela normální,“ říká Karochová ze Zonky. Ať už potřebujete půjčit na konsolidaci, rekonstrukci bytu či domu, nebo třeba na rozjezd podnikání, my vám rozumíme. Díky tomu, že půjčku vyřídíte online, můžete dokonce dostat i nižší úrok než v bance. A navíc ušetřit spoustu času.

Hodnocení kategorie 4.5
Zapomeňte na nepříjemné úředníky. Do banky už nemusíte. hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 27 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 18. 4. 2019. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Inzerce

1200000
Výše konsolidace 1 200 000 Kč
Úrok od 4,49 %
Splatnost 12 – 120 měs.

Doporučujeme

Diskuze