Často kladené otázky Hypoteční banka

Hypoteční banka

Hypoteční banka

 • Bankovní hypoteční úvěry až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti
 • Hypotéku můžete splácet až 40 let
 • Možnost fixace úrokové sazby až na 30 let
 • Nízké úroky, zpracování žádosti zdarma a rychlé schválení do 24 hodin

Často kladené otázky Hypoteční banka

Otázka Odpověď
Mám o hypotéku na míru zájem. Kde si mohu podat žádost? Požádat o hypotéku si můžete na internetových stránkách Hypoteční banky, nebo osobně na některé z jejích poboček.
Jaké doklady budu k vyřízení hypotéky potřebovat? Určitě budete potřebovat doklady totožnosti a dokumenty k nemovitosti, přesné požadavky na to, co bude k vyřízení potřeba vám řekne pracovník banky, který s vámi bude vaši žádost vyřizovat.
Jaká je maximální částka, kterou Hypoteční banky poskytuje? Maximální výše hypotéky není pevně daná, může se ale jednat až o 100 procent zástavní hodnoty nemovitosti.
Na jak dlouhou dobu si mohu nastavit splácení hypotéky? Maximální doba splatnosti hypotečního úvěru je 40 let.
Jaké nabízí Hypoteční banka úrokové sazby? Úrokové sazby závisejí na více okolnostech - na konkrétním typu hypotéky, na tom, na kolik procent z hodnoty nemovitosti si úvěr berete nebo jestli se rozhodnete pro fixaci úroků. Fixní úrokovou sazbu je možné mít až na 30 let.
Mohu hypotéku dostat i bez dokládání příjmů? Ano, Hypoteční banka nabízí i hypoteční úvěr bez dokládání příjmů, v jeho případě je ale hypotéka poskytnuta max. do 50 procent hodnoty nemovitosti.
Je možné tuto hypotéku využít i na nemovitost v zahraniční zemi? Ano, možné to je, každopádně platí, že za úvěr musíte ručit nemovitostí, která je na území ČR.
Jaké podmínky musím splňovat pro získání bonusu? Abyste mohli získat bonus, musí vaše hypotéka splňovat dvě základní podmínky – dobu splatnosti mezi 20 až 40 roky a fixaci úroků na 3 nebo 5 let. Zároveň také nesmíte splácet se zpožděním.
Nabízí Hypoteční banka i americkou hypotéku? Ano, pokud potřebujete peníze na jiné účely, než je bydlení, můžete si vzít americkou hypotéku a peníze z úvěru použít na cokoliv budete chtít. Oproti klasické hypotéce je americká pouze do 70% zástavní hodnoty nemovitosti a jsou u ní vyšší úroky.
Proč bych si měl vzít hypotéku právě od Hypoteční banky? Těch důvodů je mnoho – Hypoteční banka je českou jedničkou mezi poskytovateli hypoték, nabízí nízké úroky, speciální bonusové slevy, možnost variabilního nastavení hypotéky a spoustu dalších výhod. Hypotéku na míru si vždy můžete nastavit podle vašich potřeb a požadavků.

Časté překlepy

hypotéka na míru

Hypotéka je určena:

 • Těm, kteří si chtějí hypoteční úvěr nastavit přesně podle svých potřeb
 • Těm, kteří plánují stavbu, rekonstrukci nebo koupi nemovitosti
 • Těm, co nejsou spokojení se svojí stávající hypotékou
 • Těm, co jsou ochotni ručit nemovitostí

Hypotéka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo starším 70 let
 • Žadatelům, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
 • Těm, kteří nejsou schopni doložit požadované doklady a dokumenty k nemovitosti
 • Lidem, co potřebují peníze na jiné účely než je bydlení a nevlastní žádnou nemovitost

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč