Často kladené otázky ČSOB Bezstarostná hypotéka

ČSOB Bezstarostná hypotéka

ČSOB Bezstarostná hypotéka

 • Doba splatnosti hypotéky do 30 let
 • Garantované nízké úrokové sazby
 • Široké možnosti využití úvěru

Často kladené otázky ČSOB Bezstarostná hypotéka

Otázka Odpověď
Jak si mohu o Bezstarostnou hypotéku požádat? O hypotéku si můžete požádat jednoduše online přes internetové stránky ČSOB, nebo můžete zavolat na infolinku 800 300 300. Další variantou je návštěva některé z poboček banky, jejichž seznam naleznete na stránkách ČSOB.
Jaká je minimální výše úvěru a naopak kolik je u této hypotéky maximum? Nejnižší částka, na kterou lze hypotéku poskytnout, je 200 00 Kč, maximální částka není přesně daná, může se ale jednat až o 100% z hodnoty zastavené nemovitosti.
Na jak dlouhé období si lze rozložit splácení hypotéky? Jednou z velkých výhod Bezstarostné hypotéky je nadstandardně dlouhá doba, po kterou ji lze splácet. Splácení úvěru si tak můžete rozložit na dobu od 5 až do 40 let.
Na jaké typy nemovitostí se Bezstarostná hypotéka vztahuje? Peníze lze použít na investici do různých typů nemovitostí – byty, stavební pozemky, chaty, chalupy, bytové domy, administrativní budovy, ale také i na nemovité příslušenství, jako jsou třeba bazény nebo krby.
Na jaké účely mohu peníze z hypotéky použít? Peníze z Bezstarostné hypotéky můžete využít nejen na koupi a výstavbu nemovitosti, ale také na modernizace, opravu či rekonstrukci bydlení, refinancování vaší stávající půjčky na nemovitost a dokonce i na kombinaci jednotlivých účelů.
Je možné si k hypotéce sjednat i nějaké pojištění, kdybych nemohl úvěr splácet? Ano, spolu s hypotékou si lze sjednat i výhodné pojištění schopnosti splácet, kromě toho ale ČSOB umožňuje i uzavření pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti.
Může se k mojí žádosti o hypoteční úvěr připojit i spolužadatel? Ano, na jednu smlouvu mohou být až čtyři žadatelé (max. ze dvou domácností) – společně mohou žádat nejen manželské páry, ale i jiní příbuzní, rodiče s dětmi, druh s družkou a dokonce i lidé, kteří spolu nejsou v žádném příbuzenském vztahu.
Mohu hypotéku využít i na stavbu nemovitosti v zahraničí? Bohužel, hypotéku lze využít výhradně na financování nemovitostí na území ČR.
Proč bych si měl sjednat právě tuto hypotéku od ČSOB? Předností Bezstarostné hypotéky je spousta – např. velmi nízké a výhodné úroky, možnost několika druhů pojištění, zázemí silné a stabilní banky, možnost splácení až po dobu 40 let atd. Aktuálně je tato hypotéka jedním z nejlepších produktů ve své kategorii na českém trhu.

Časté překlepy

csbo hypotéka, čs ob hypotéka

Hypotéka je určena:

 • Plnoletým žadatelům, kteří na konci splatnosti hypotéky nebudou mít více než 70 let
 • Lidem, kteří mají stabilní příjem, který musí doložit
 • Zájemcům o hypoteční úvěr s nízkými úroky a výhodnými podmínkami
 • Těm, kteří potřebují hypotéku s delší dobou splatnosti

Hypotéka není určena:

 • Lidem mladším 18 let nebo osobám, které během trvání smlouvy překročí hranici 70 let
 • Žadatelům, kteří nemají žádné trvalé příjmy, které by mohli doložit
 • Těm, kteří potřebují hypotéku na nemovitost mimo území České republiky
 • Těm, kteří potřebují čerpat úvěr v menší hodnotě než 200 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč