Kreditní karty bez registru

V některých případech společnosti poskytující kreditní karty nenahlíží do registru dlužníků (SOLUS). Srovnejte si ty nejzajímavější nabídky v ČR.

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 0 kreditních karet. Poslední aktualizace provedena dne 28.05.2024 v 15 hodin 42 minut.

Kreditní karty bez registru

            Kreditní karty bez registru

Většinu kreditních karet je možné získat pouze za splnění určitých podmínek, mezi něž patří např. dostatečný a doložený příjem, žádný záznam v registru dlužníků nebo vlastní bankovní účet. Vzhledem k tomu, že v posledních letech ale stále přibývá počet lidí, kteří už zápis v registru mají, objevují se na trhu i kreditní karty bez registru, které tak mohou získat i tito zájemci.

Pro koho jsou určeny kreditní karty bez registru?

Hlavní cílovou skupinou jsou samozřejmě lidé se záznamem v registru dlužníků, ale díky mírným požadavkům je tento typ kreditní karty vhodný např. i pro žadatele s nízkým příjmem nebo pro ostatní zájemce, kteří by např. u velké banky neměli šanci kreditku získat. Je ale dobré si předem uvědomit, zda takovou kartu opravdu potřebujete a zda ji zvládnete splácet – v opačném případě si její pořízení raději rozmyslete, abyste se zbytečně nedostali do ještě větších dluhů.

Jak se dá kreditní karta bez registru získat?

Možností, jak si o kreditní kartu požádat, je hned několik. Nejjednodušší a nejrychlejší je internetová žádost, kdy si na příslušných webových stránkách otevřete formulář a vyplníte do něj požadované údaje. Tuto variantu už dnes podporují prakticky všichni poskytovatelé úvěrových produktů. Druhou možností je pak telefonická žádost (v některých případech jde o bezplatná čísla) a poslední alternativou je pak vyřízení karty přímo na kamenné pobočce.

Co je třeba splňovat, aby mi byla žádost o kartu schválena?

Vzhledem k tomu, že se jedná o úvěrový produkt, tak stejně jako u klasických půjček platí, že minimální věk klienta je 18 let. K dalším základním podmínkám samozřejmě patří to, že žadatel musí být způsobilý k právním úkonům (jinak řečeno nesmí být nesvéprávný) a musí mít alespoň jeden doklad totožnosti (občanský průkaz). Často je také podmínkou české občanství, resp. trvalý pobyt na území České republiky.

Které společnosti tyto kreditní karty poskytují?

Vzhledem k tomu, že banky prakticky vždy do registrů dlužníků (jako je např. SOLUS a jiné) nahlížejí, jedinou možností, jak kreditku bez registru získat, jsou většinou jen nebankovní instituce. U nich je ale třeba počítat s méně výhodnými podmínkami, vyššími úroky a poplatky – na druhou stranu stejně tak je tomu i u klasických půjček, kdy ty nebankovní většinou vycházejí hůře než bankovní.

Jak poznám, která kreditní karta bez registru je pro mě nejlepší?

Pokud chcete mít jistotu, že jste si vybrali opravdu nejvýhodnější kartu, vyplatí se Vám podívat se na nezávislé srovnání kreditních karet. Na něj se zaměřují specializované odborné weby, které přinášejí nejen přehledné porovnání těchto karet, ale zároveň i podrobné recenze, v nichž naleznete veškeré potřebné informace, které Vám pomohou si vhodnou kartu vybrat. Jedním z takových portálů je i stránka, na které se právě nacházíte.

Články