Kreditní karty bez doložení příjmu

Některé nebankovní společnosti poskytují kreditní kartu u níž není nutné dokládat svůj příjem. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší.

100000
Limit čerpání 100 000 Kč
Úrok od 11,88 %
Bezúročné období 51 dnů

Rychlé informace

Vlastnosti kreditky

 • Kreditní karta vhodná k placení v obchodech i na internetu
 • Bezúročné období až 51 dní
 • Několik možností splácení, nízká minimální splátka
 • Výhody v Tesco, ale i u partnerů

Podmínky kreditní karty

 • Minimální věk 18 let
 • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz + druhý doklad)
 • Trvalý zdroj příjmů (např. ze zaměstnání nebo podnikání)
 • Souhlas se zpracováním osobních údajů společností Home Credit

O společnosti

Clubcard kreditní karta Premium vznikla na základě spolupráce obchodního řetězce Tesco s finanční společností Home Credit. Obě společnosti jsou na českém trhu známé a ve svých oborech patří k nejoblíbenějším, jejich kreditní karta je pak velmi… Více informací o společnosti Home Credit a.s.

Získejte kreditku s limitem až 100 000 Kč s úrokem od 11,88% Kontaktní formulář

Celkem jsme pro vás k dnešnímu dni srovnali 33 kreditních karet. Poslední aktualizace provedena dne 27.11.2022 v 5 hodin 12 minut.

Kreditní karty bez doložení příjmu

      Kreditní karty bez doložení příjmu

Ve většině případů je jednou ze základních podmínek pro získání kreditní karty doložení aktuálních příjmů žadatele. Neplatí to však vždy a dají se sehnat i takové kreditní karty, u nichž doklady o příjmech nejsou vyžadovány.

Kdo nabízí kreditní karty bez doložení příjmu?

Kreditní karty bez dokládání příjmů nabízejí především nebankovní poskytovatelé, ale v určitých případech můžete kartu získat i od banky – typickým příkladem je např. kreditní karta pro studenty vysokých škol nebo některé kreditky poskytované spolu se založením bankovního účtu.

Pro koho je tento typ kreditní karty určený?

Tento druh kreditní karty je vhodný pro ty, kteří buď nechtějí, nebo ani nemohou svoje příjmy nijak doložit. Zároveň se hodí i pro ty, co mají např. příliš nízký příjem, který by nevyhovoval požadavkům některých bank – takže např. pro maminky na mateřské, některé důchodce apod. Určitě ale nejsou kreditní karty vhodné pro ty, kteří by s nimi chtěli vybírat peníze z bankomatů – poplatky za výběr jsou tak vysoké, že se to rozhodně nevyplatí – pro výběr hotovosti jsou určené klasické debetní karty, kde je výběr buď zcela zdarma nebo za mírný poplatek.

Jaké jsou podmínky pro získání karty bez doložení příjmu?

Vzhledem k tomu, že tyto karty poskytují zejména nebankovní společnosti, požadavky nejsou tak vysoké. Vždy je ale podmínkou věk minimálně 18 let a doklad totožnosti, často je také nutné mít vlastní bankovní účet. U některých bank pak může být taková karta poskytnuta např. lidem, kterým chodí každý měsíc na účet příjem – pak dokládání příjmu obvykle není nutné. Každá společnost má ale podmínky nastavené trochu jinak a i když zjistíte, že u některé byste kartu dostat nemohli, určitě se podívejte i na požadavky jiných společností, kde už třeba uspějete.

Jakým způsobem je možné si takovou kartu sjednat?

Kreditní karta bez doložení příjmu se dá sjednat různými způsoby. První možností je zajít si přímo na pobočku dané společnosti a o kartu si zažádat osobně. U některých poskytovatelů je možné podat si žádost i po telefonu (často se jedná o bezplatné linky, takže Vás hovor nebude nic stát), v poslední době je ale čím dál oblíbenější online žádost, kdy si celý formulář můžete vyplnit v klidu a z pohodlí svého domova.

Jak poznám, která kreditní karta bez doložení příjmu je pro mě nejlepší?

Kreditních karet, u nichž není nutné dokládat příjmy, sice není tolik, ale i tak může být pro nezkušeného člověka těžké si vybrat tu správnou. Nejlepším pomocníkem jsou v takové situaci některé nezávislé portály, jež se na srovnání úvěrových produktů zaměřují. Díky nim jednoduše a rychle zjistíte, jaké jsou mezi jednotlivými kreditními kartami rozdíly a snadno si tak dokážete zvolit nejvýhodnější kartu, jež Vám přinese největší výhody.

Články