Často kladené otázky Kreditní karta DE LUXE

Kreditní karta DE LUXE

Recenze kreditní karty

 • Luxusní karta pro nejnáročnější klienty
 • Úvěrový rámec až 500 000 Kč, 1 % z nákupů zpět na účet
 • Vysoké slevy u obchodníků v programu Sphere Card – až 50 %
 • Základní balíček pojištění v ceně karty

Často kladené otázky Kreditní karta DE LUXE

Otázka Odpověď
Kde mohu kreditní kartu DE LUXE získat? Máte dvě možnosti – o kartu si můžete požádat na některé z kamenných poboček nebo klientských center Raiffeisenbank a nebo si jednoduše vyplňte online formulář na webových stránkách www.rb.cz.
Jaký je rozdíl mezi touto kartou a kartou STYLE? Oproti kreditní kartě STYLE přináší karta De LUXE větší výhody a vyšší slevy – za nákupy můžete získat měsíčně zpátky až 250 Kč (oproti 129 u karty STYLE), u partnerů programu Sphere Card máte vyšší slevy (až 50 % oproti kartě STYLE) a v ceně je zahrnuto nejen pojištění, ale i asistenční služby.
Může tuto kreditní kartu získat i důchodce? Ano, rozhodující je výše příjmu – ten musí být minimálně 12 000 Kč měsíčně. Pokud má tedy žadatel dostatečně vysoký důchod, kartu může dostat.
Jak je to u karty DE LUXE s pojištěním? Základní pojistný balíček je již v ceně karty a nic se za něj nepřiplácí, volitelně si pak můžete sjednat i další druhy pojištění (např. pro případ, že byste kartu nemohli splácet).
V jaké výši je u této kreditní karty poskytován úvěrový rámec? Minimální úvěrový limit je 10 000 Kč, naopak maximum je stanoveno na 500 000 Kč. Konkrétní podmínky ale samozřejmě závisejí i na bonitě žadatele.
Kolik mě budou stát měsíční poplatky za vedení kreditní karty? Za vedení karty je účtován měsíční poplatek 129 Kč, pokud ale máte u Raiffeisenbank eKonto KOMPLET, budete si za kreditní kartu připlácet jen 59 Kč měsíčně.
Kde najdu seznam obchodníků, u kterých lze s kartou DE LUXE využít slevy? Kompletní a aktuální seznam je k dispozici v internetovém katalogu na adrese www.sphere.cz.
Ke kartě je zdarma i Autoasistence - o co přesně se jedná? Jde o asistenční služby, jako je je např. odtah auta, výměna poškozených pneumatik, půjčení náhradního vozu nebo práce mechanika. Služby jsou v ceně, takže za ně nemusíte nic platit.
Když budu platit kartou DE LUXE přes internet, bude to opravdu bezpečné? Ano, karta je chráněna kvalitním a bezpečným systémem 3D Secure, takže můžete nakupovat bez obav i ze zahraničí. Tuto službu podporuje většina internetových obchodů jak u nás, tak i v ostatních evropských zemích.
Proč bych si měl z nabídky kreditních karet vybrat zrovna variantu DE LUXE? Výhod této kreditní karty je spousta, k těm největším patří až 50% slevy u vybraných obchodníků, až 250 Kč měsíčně zpátky na účet (1% ze všech bezhotovostních nákupů) nebo asistenční služby v ceně karty.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří mají dostatečně vysoký měsíční příjem
 • Českým občanům nebo těm, co mají na území ČR trvalý pobyt
 • Náročným zákazníkům, kteří chtějí jen to nejlepší a požadují nadstandardní kreditní kartu
 • Těm, co hodně nakupují a využijí tak zajímavé slevy a jiné benefity

Kreditní karta není určena:

 • Nikomu, komu ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří jsou v evidenci Úřadu práce nebo mají velmi nízký příjem
 • Těm, kteří vždy platí pouze v hotovosti
 • Těm, co nepotřebují žádný úvěrový rámec a nevyužijí ani slevy u různých obchodníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč