Často kladené otázky ExpressCash

ExpressCash

Recenze ExpressCash

 • Rychlá a flexibilní hotovostní půjčka
 • Peníze vám přiveze obchodní zástupce do 24 hodin od schválení žádosti
 • Soutěž o ceny v hodnotě 200 000 Kč

Žádost o půjčku

Často kladené otázky ExpressCash

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku je u ExpressCash možné získat? Hotovostní půjčka ExpressCash je v rozmezí od 5 000 Kč až do 70 000 Kč, požadovanou výši úvěru si můžete nastavit s přesností na 1 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení úvěru? Hrazení půjčky probíhá formou pravidelných měsíčních splátek, celková doba splácení může být buď 14, 17 nebo 20 měsíců.
Jsou u nových klientů nějaká omezení? Ano, napoprvé je doba splatnosti pouze 14 nebo 17 měsíců, splatnost na 20 měsíců je určena pouze pro stávající klienty ExpressCash.
Dá se půjčka sjednat jen přes internet, nebo to jde i jinak? Ano, pokud si nechcete žádost vyplňovat přes webové stránky, můžete si o půjčku požádat po telefonu – stačí jen zavolat na linku 844 13 14 15. Na stejné číslo můžete zavolat i v případě, že si chcete žádost sjednat online, ale potřebujete s něčím poradit.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby nebo RPSN? Přesnou výši roční procentní sazby nákladů si můžete snadno zjistit v úvěrové kalkulačce, které je k dispozici na internetových stránkách půjčky ExpressCash – stačí jen zadat částku, kterou si chcete vypůjčit.
70 000 Kč mi nestačí, dá se od ExpressCash získat i vyšší hotovostní úvěr? U hotovostní půjčky ne, tam je 70 000 Kč maximum. Pokud ale potřebujete vyšší úvěr nad 100 000 Kč, můžete si u Express Cash zažádat o bezhotovostní půjčku – podmínkou je ale v tomto případě zástava nemovitosti.
Budu ke schválení půjčky potřebovat nějakého ručitele nebo zástavu? U hotovostní půjčky nic takového není třeba, nemusíte mít ani ručitele, ani zastavovat nemovitost.
Mohu tuto půjčku získat, i když jsem v současné době nezaměstnaný? Bohužel ne, při vyřizování půjčky je nutné předložit doklady o vašich příjmech. Pokud v tuto chvíli žádné příjmy nemáte, nemůže vám být žádost o půjčku schválena.
Je půjčka ExpressCash vhodná i pro důchodce nebo matky na mateřské? Ano, půjčku mohou získat i osoby pobírající důchod nebo maminky na mateřské dovolené. K vyřízení ale budete potřebovat dokumenty o těchto příjmech, tedy buď důchodový výměr nebo potvrzení o mateřských dávkách.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna ExpressCash? Výhod ExpressCash půjčky je spousta – např. možnost zažádat si o úvěr pohodlně přes internet, výplata v hotovosti, kterou vám přivezou až domů, nízké měsíční splátky nebo přehledné a transparentní smlouvy. Půjčky je naprosto bezpečná a je poskytována za velmi výhodných a férových podmínek.

Časté překlepy

Express Cash

Půjčka je určena:

 • Lidem starším 23 let s pravidelným měsíčním příjmem
 • Zájemcům o rychlou půjčku do 70 000 Kč s měsíční frekvencí splátek
 • Těm, jenž potřebují půjčku, ale si nemohou vzít úvěr od žádné banky
 • Těm, co hledají půjčku, která je vyplácená v hotovosti a není k ní nutné žádné ručení

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 23 let nebo jim je více než 70 let
 • Zájemcům bez platného občanského průkazu nebo bez dokladů o příjmech
 • Těm, co potřebují půjčit více než 70 000 Kč
 • Žadatelům, kteří v současné době nemají žádné příjmy