Často kladené otázky ExpressCash půjčka od EC Financial Services

ExpressCash půjčka od EC Financial Services

Recenze ExpressCash půjčka od EC Financial Services

  • Rychlá a flexibilní hotovostní půjčka
  • Peníze vám přiveze obchodní zástupce do 24 hodin od schválení žádosti

Žádost o půjčku

Často kladené otázky ExpressCash půjčka od EC Financial Services

Otázka Odpověď
Jak vysokou částku je u ExpressCash možné získat? Hotovostní půjčka ExpressCash je v rozmezí od 5 000 Kč až do 70 000 Kč, požadovanou výši úvěru si můžete nastavit s přesností na 1 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení úvěru? Hrazení půjčky probíhá formou pravidelných měsíčních splátek, celková doba splácení může být buď 14, 17 nebo 20 měsíců.
Jsou u nových klientů nějaká omezení? Ne, ihned napoprvé máte stejné možnosti jako naši věrní klienti.
Dá se půjčka sjednat jen přes internet, nebo to jde i jinak? Ano, pokud si nechcete žádost vyplňovat přes webové stránky, můžete si o půjčku požádat po telefonu – stačí jen zavolat na linku 844 13 14 15. Na stejné číslo můžete zavolat i v případě, že si chcete žádost sjednat online, ale potřebujete s něčím poradit.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby nebo RPSN? Přesnou výši roční procentní sazby nákladů si můžete snadno zjistit v úvěrové kalkulačce, které je k dispozici na internetových stránkách půjčky ExpressCash – stačí jen zadat částku, kterou si chcete vypůjčit.
70 000 Kč mi nestačí, dá se od ExpressCash získat i vyšší hotovostní úvěr? Bohužel, ExpressCash poskytuje pouze hotovostní půjčky, u kterých je 70 000 Kč maximum, co si lze půjčit.
Budu ke schválení půjčky potřebovat nějakého ručitele nebo zástavu? U hotovostní půjčky nic takového není třeba, nemusíte mít ani ručitele, ani zastavovat nemovitost.
Mohu tuto půjčku získat, i když jsem v současné době nezaměstnaný? Bohužel ne, při vyřizování půjčky je nutné předložit doklady o vašich příjmech. Pokud v tuto chvíli žádné příjmy nemáte, nemůže vám být žádost o půjčku schválena.
Je půjčka ExpressCash vhodná i pro důchodce nebo matky na mateřské? Ano, půjčku mohou získat i osoby pobírající důchod nebo maminky na mateřské dovolené. K vyřízení ale budete potřebovat dokumenty o těchto příjmech, tedy buď důchodový výměr nebo potvrzení o mateřských dávkách.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna ExpressCash? Výhod ExpressCash půjčky je spousta – např. možnost zažádat si o úvěr pohodlně přes internet, výplata v hotovosti, kterou vám přivezou až domů, nízké měsíční splátky nebo přehledné a transparentní smlouvy. Půjčky je naprosto bezpečná a je poskytována za velmi výhodných a férových podmínek.

Časté překlepy

Express Cash

Půjčka je určena:

  • Lidem starším 18 let s pravidelným měsíčním příjmem
  • Zájemcům o rychlou půjčku do 70 000 Kč s měsíční frekvencí splátek
  • Těm, jenž potřebují půjčku, ale si nemohou vzít úvěr od žádné banky
  • Těm, co hledají půjčku, která je vyplácená v hotovosti a není k ní nutné žádné ručení

Půjčka není určena:

  • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let nebo jim je více než 79 let
  • Zájemcům bez platného občanského průkazu nebo bez dokladů o příjmech
  • Těm, co potřebují půjčit více než 70 000 Kč
  • Žadatelům, kteří v současné době nemají žádné příjmy