U velké většiny běžných půjček se obvykle setkáváme se splácením v měsíční frekvenci – klient posílá splátku pravidelně 1x za měsíc, vždy ke stejnému dni. U malých nebankovních půjček na velmi nízké částky je pak obvykle splátka jednorázová a celý úvěr se musí uhradit najednou. Specifickým typem úvěru jsou pak půjčky s týdenní splátkou – ty u nás poskytuje jen malé procento úvěrových společností, na druhou stranu se jedná vesměs o celkem dostupné úvěry, které jsou pro mnoho lidí nejlepším řešením tíživé finanční situace.

Půjčky s týdenní splátkou na okamžitou výpomoc

Kde je možné tento druh půjček získat?

Tyto půjčky u nás nabízejí nebankovní společnosti a jedná se tak o produkt, který mohou získat i lidé, jenž nemají šanci na úvěr od banky. Žádost o úvěr se většinou podává jednoduše přes internetové stránky (případně po telefonu), následně pak firma posoudí vaši žádost a v případě schválení vám peníze ihned vyplatí. Půjčky s týdenní splátkou jsou obvykle dostupné i v hotovostní podobě, u několika společností si můžete sami vybrat, zda chcete peníze vyplatit přímo na ruku, nebo raději na účet.

Pro koho jsou takovéto úvěry vhodné?

Cílová skupiny půjček s týdenní splátkou zahrnuje zejména tzv. rizikové klienty, kteří úvěr obtížněji hledají. Jde nejen o ty, kteří neuspěli v bance, ale i o zájemce, jenž nemají žádný bankovní účet, dále pak pro ty, co mají záznam v registru dlužníků nebo pro osoby v exekuci. Každý poskytovatel má podmínky nastaveny trochu jinak, obecně je ale u těchto půjček šance poměrně vysoká – důležité je, aby žadatel prokázal, že je schopen půjčku řádně splácet. Úvěry s týdenním splácením jsou zajímavé i pro ty, kteří potřebují získat peníze co nejrychleji – běžně tyto půjčky vyplácejí obchodní zástupci v hotovosti a tak je jejich výplata rychlá a lze ji realizovat i během víkendů nebo svátků, případně v časech, kdy neprobíhají převody mezi bankami.

Pokud máte o tento druh úvěrového produktu zájem, máme pro vás tipy na tři prověřené nebankovní společnosti, jež půjčku s týdenními splátkami poskytují:

Door Financial – jedná se o půjčky od 5 000 Kč do 50 000 Kč, splatnost úvěru si můžete rozložit buď na 45 nebo na 60 týdnů. Vždy máte možnost volby mezi bezhotovostní a hotovostní výplatou, žádost ale momentálně nelze podat online – zažádat o půjčku si můžete buď po telefonu nebo mailem. O žádný podvod se ale nejedná, společnost Door Financial působí na českém trhu od roku 2010 a svoje služby poskytuje i na území Polska. Podmínky, které musíte splňovat, je věk od 18 let, trvalé nebo přechodné bydliště v Česku, platný občanský průkaz a doklad o stálém příjmu.

Provident Financial – jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších nebankovních půjček na českém trhu. Provident patří k tradičním poskytovatelům úvěrů a v ČR funguje už od roku 1997. Aktuálně nabízí hotovostní půjčky od 6 000 Kč do 90 000 Kč s velmi rychlým vyřízením a výplatou na ruku – peníze vám obchodní zástupce přiveze až k vám domů. Splácení si můžete rozložit na 45, 60 nebo 100 týdnů, případně na 12 až 24 měsíců. U Providentu je ale možná i bezhotovostní varianta půjčky, která je sice trochu pomalejší, zato ale výrazně levnější – např. u půjčky 50 000 Kč v hotovosti na rok je měsíční splátka 6 815 Kč, u bezhotovostní formy pouze 4 860 Kč. Provident Financial také často pořádá různé soutěže, ve kterých můžete vyhrát atraktivní ceny – máte tak možnost získat nejen požadovaný úvěr, ale i zajímavou odměnu.

FairCredit – stejně jakou u předchozích dvou společností, i v tomto případě jde o nebankovní půjčku, kde je na výběr jak hotovostní, tak i bezhotovostní forma výplaty. Úvěrový rámec je od 4 000 Kč do 50 000 Kč, doba splácení pak buď 43 nebo 58 týdnů. Žádost si lze podat online nebo na bezplatné telefonní lince, úvěr mohou získat i lidé se záznamem v registru nebo v exekuci – musejí ale prokázat, že mají pravidelný příjem.

Hodnocení kategorie 4.5
Půjčky s týdenní splátkou na okamžitou výpomoc hodnocení návštěvníků 4.2/5 z 479 hlasů.

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla 6. 12. 2016. Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Doporučujeme

100000
Výše půjčky 4 000 Kč - 100 000 Kč
Úrok od 20,74 %
Splatnost až 100 týdnů
130000
Výše půjčky 3 000 Kč - 130 000 Kč
Úrok od 13,59 %
Splatnost 6 – 36 měsíců

Doporučujeme

Diskuze