Často kladené otázky Švýcarská půjčka

Švýcarská půjčka

Recenze Švýcarská půjčka

 • Nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • První půjčka max. 5 000 Kč
 • Peníze do 5 minut

Často kladené otázky Švýcarská půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoké úvěry Švýcarská půjčka umožňuje získat? Maximální výše Švýcarské půjčky je 20 000 Kč, platí to ale pouze pro již zaregistrované klienty, kteří už dříve tuto půjčku měli. Pro nové žadatele o úvěr je horní hranice stanovena na 5 000 Kč. Naopak minimální částka je ve všech případech stejná – 1 000 Kč.
Na jakou dobu si mohu peníze půjčit? V tomto případě jde pouze o krátkodobé úvěry, doba splatnosti se pohybuje od 15 do 30 dní.
Proč se musí nejdříve uhradit ověřovací poplatek? Poplatek činí pouze symbolickou korunu a vybírá se pouze z toho důvodu, aby se ověřilo, že má žadatel vlastní bankovní účet.
Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? Jediné, co budete potřebovat, jsou dva osobní doklady – první z nich musí být váš občanský průkaz, druhým dokladem pak může být např. rodný list, cestovní pas, kartička od pojišťovny, řidičský průkaz nebo zbrojní pas. Dále je zapotřebí doložit výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce.
Kdy budu mít peníze připsané na účtu? Po schválení vám budou peníze odeslány okamžitě, kdy je budete mít na účtu pak závisí na tom, u jaké banky máte účet. U České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank a UniCredit Bank je připsání okamžité, u ostatních bank může převod trvat 1 – 2 pracovní dny.
Jakým způsobem se půjčka splácí? Švýcarská půjčka se splácí výhradně bezhotovostním převodem. Můžete využít buď klasický bankovní převod, nebo odeslání přes platební bránu The Pay, což je rychlejší řešení.
Když nestihnu termín splatnosti, mohu si úvěr nechat prodloužit? Určitě ano, splatnost jde prodloužit až o měsíc. Nejdříve ale musíte uhradit poplatek, který činí 1 % z půjčené částky za každý den prodloužení.
Mám šanci na získání půjčky, když nemám české občanství? Bohužel ne, Švýcarskou půjčku mohou v tuto chvíli získat pouze lidé s českým občanstvím.
Jaké jsou u této půjčky poplatky a úrokové sazby? Úrok u Švýcarské půjčky je vždy ve výši 1 % denně. V závislosti na tom, na jak dlouho si úvěr berete, se pak pohybuje RPSN (roční procentní sazba nákladů). Přesnou výši RPSN a poplatků si můžete snadno zjistit v úvěrové kalkulačce na webových stránkách Švýcarské půjčky.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna Švýcarskou půjčku? Výhodou této půjčky je její maximální bezpečnost, důvěryhodnost, spolehlivost. Půjčka je navíc skutečně rychlá, u všech velkých bank můžete mít peníze připsány na účet okamžitě po schválení žádosti. Plusem je i jednoduché sjednání přes internet.

Půjčka je určena:

 • Lidem s českým občanstvím, kterým je alespoň 18 let
 • Zájemcům o rychlou a bezpečnou půjčku do 20 000 Kč
 • Těm, kteří potřebují malý krátkodobý úvěr, který zvládnou do měsíce splatit
 • Těm, kteří hledají dostupný úvěr, který lze sjednat přes internet

Půjčka není určena:

 • Žadatelům, kteří nejsou občany České republiky
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Osobám, na které je vedeno exekuční řízení
 • Zájemcům o úvěr, kteří nemají vlastní bankovní účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 1 200 000 Kč