Často kladené otázky mPůjčka od mBank

mPůjčka od mBank

Recenze mPůjčka od mBank

 • Pojištění k půjčce s dvojnásobným plněním
 • Online a bez zbytečného papírování
 • Rychlé vyplacení na účet

Žádost o půjčku

Často kladené otázky mPůjčka od mBank

Otázka Odpověď
Jak velkou půjčku mohu od mBanky dostat? Minimální výše úvěru u mPůjčky Plus je 10 000 Kč a maximum, které můžete dostat, je 1 200 000 Kč.
Jak dlouhá je u mPůjčky doba splácení? Dobu splatnosti si můžete zvolit sami podle vašich potřeb. Délku splácení si lze nastavit podle velikosti půjčky od 12 měsíců do 96 měsíců.
Jaké podmínky musím splňovat, abych úvěr mohl dostat? Abyste mohl dostat mPůjčku Plus musí vám být minimálně 18 let, musíte mít stálý zdroj příjmů (pokud jste zaměstnanec, nesmíte být ve zkušební době ani výpovědní lhůtě), dále je třeba mít trvalé bydliště na území ČR (nebo povolení k pobytu, pokud jste cizinec), nesmíte mít u mBanky žádný dluh ani být v prodlení se splátkou u jiné banky a nesmíte mít negativní záznam v databázi Credit Bureau.
Mohu si o půjčku požádat i přes internet, nebo pouze na pobočce? O mPůjčku Plus si můžete požádat online na webových stránkách mBanky, v průběhu vyplňování žádosti si můžete vybrat, zda chcete smlouvu podepsat na obchodním místě nebo online přes SMS kód.
Jak dlouho trvá vyřízení mPůjčky? Kdy dostanu peníze na svůj bankovní účet? Vyřízení půjčky, stejně jako převod peněz, je realizováno velmi rychle – pokud budete podepisovat smlouvu na pobočce, budou vám peníze odeslány na účet ihned po podpisu smlouvy, pokud budete půjčku potvrzovat v rámci internetového bankovnictví, dojde k převodu hned po potvrzení, tedy i během víkendů nebo třeba v noci. Stálí klienti s předschválenou nabídkou získají peníze do 3 minut.
Jaká je výše úrokové sazby a roční procentní sazba nákladů? Úroková sazba je v současné době u mPůjčky Plus od 4,99 % p.a. Maximální roční procentní sazba nákladů (RPSN) je ve výši 12,62 %.
Platí se nějaké poplatky za vedení účtu nebo za jeho vyřízení? Neplatí – jednou z největších výhod mPůjčky Plus je absence jakýchkoliv poplatků za vyřízení půjčky nebo vedení bankovního účtu. Stejně tak nejsou zpoplatněny ani mimořádné splátky úvěru.
Mohu půjčku splatit předčasně bez dalších sankcí? Ano, půjčku můžete kdykoliv splatit celou a nehrozí vám za to žádné další poplatky.
Mohu poslat mimořádnou splátku, aniž bych za to platil pokutu? Ano, můžete ji poslat kdykoliv přes internetové bankovnictví a nebudou vám za to účtovány žádné sankce.
Nabízí mBank ke své půjčce i možnost pojištění schopnosti splácet? Ano, ale pojištění si musíte sjednat zároveň při sjednávání samotné půjčky. Později v jejím průběhu už toto pojištění sjednat nelze. Díky pojištění zároveň získáte snížený úrok o 2 %.
Je možné přerušit splácení půjčky? Pokud ze závažného důvodu (např. dlouhodobá nemoc nebo ztráta zaměstnání) nebudete moci úvěr splácet, můžete si požádat o odklad splátek. Pro vyřízení tohoto odkladu musíte vyplnit příslušný formulář a odklad lze provést pouze jednou za celou dobu trvání půjčky. Odklad splátek může maximálně na dobu šesti měsíců a v tomto období splácíte jen úroky. Za odklad splátek je ještě třeba uhradit poplatek ve výši 300 Kč.

Časté překlepy

mBanka půjčka, mPůjčka plus, mpujcka.cz

Půjčka je určena:

 • Pro klienty mBank, kteří chtějí výhodnou půjčku od své banky
 • Pro kohokoliv, kdo chce bankovní půjčku s nízkými úroky a férovými podmínkami
 • Pro osoby starší 18 let, které mají trvalý příjem
 • Pro ty, kteří hledají půjčku bez zbytečných poplatků a papírování

Půjčka není určena:

 • Pro žadatele o úvěr, kteří potřebují jen pár tisíc nebo naopak více než 1 200 000 Kč
 • Pro ty, kteří hledají nebankovní půjčku
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají stabilní příjem
 • Pro ty, kteří nechtějí mít účet u mBank