Často kladené otázky Zonky

Zonky

Recenze Zonky

 • Nový projekt na trhu P2P půjček
 • Nižší úroky než u bankovních úvěrů
 • Půjčky od 20 000 do 900 000 Kč, doba splatnosti od 12 do 120 měsíců
 • Férové podmínky pro žadatele o půjčku i pro investory

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Zonky

Otázka Odpověď
Jak funguje tato půjčka? Na jaké klienty je tato nabídka zaměřená? Jedná se o P2P půjčky, tedy o úvěry, kde si lidé půjčují mezi sebou, bez účasti banky. Díky tomu tak žadatelé o úvěr dosáhnou na mnohem nižší úroky a půjčka se vyplatí i samotným investorům, kteří tak zajímavě zhodnotí svůj kapitál. Zonky jsou vhodné pro všechny, kdo si chtějí půjčit nebo investovat za výhodných a férových podmínek.
Kde si mohu o Zonky půjčku požádat? O půjčku si můžete zažádat po internetu, a sice na webových stránkách www.zonky.cz. Registrace a podání žádosti není nic těžkého, naopak, vše je velmi snadné a zvládne to i nezkušený uživatel internetu.
Kolik si zde mohu půjčit? Zonky umožňují realizaci půjček od 20 000 Kč až do výše 900 000 Kč.
Na jak dlouhé období si lze splácení půjčky rozložit? Minimální doba splatnosti úvěru je jeden rok, naopak maximální doba je zde nastavena na 10 let.
Jak vysoké úroky Zonky nabízejí? Konkrétní úrok záleží vždy na konkrétním případě, obecně jsou ale Zonky půjčky mnohem nižší než úvěry od bankovních institucí. Pokud si půjčíte na Zonky.cz, můžete tím ušetřit spoustu peněz.
Jak je to s poplatky? Musí se něco platit předem? Předem neplatíte ani korunu, poplatek (ve výši pouhých dvou procent) se platí teprve v případě, kdy dojde k realizaci samotné půjčky. Nemusíte tak mít strach, že byste přišli o svoje peníze.
Dá se půjčka splatit i předčasně, aniž bych musel platit pokutu? Ano, úvěr můžete bez problémů splatit celý kdykoliv před datem splatnosti a to bez jakýchkoliv sankcí. Povoleny jsou i částečné splátky.
V čem je Zonky půjčka lepší než konkurenční P2P půjčky? Velkou výhodou jsou především mnohem nižší úroky – v průměru kolem 9 procent, zatímco u konkurenčních P2P půjček je to až několikanásobně více. Zonky také nabízejí nižší poplatky - zatímco u konkurence platí žadatel o půjčku 5 procent z celé částky, u Zonky.cz jsou to pouhá 2 procenta.
Proč bych si měl vzít úvěr právě na Zonky.cz? Především kvůli nízkým úrokovým sazbám. Ve srovnání s bankami mají Zonky daleko nižší úroky a ušetříte tak nemalé peníze. I ostatní podmínky jsou férové a transparentní a nemusíte tak mít z ničeho obavy.
Proč bych měl investovat své peníze zrovna na Zonky.cz? Zonky poměrně přísně kontrolují bonitu žadatelů o úvěr a pečlivě vybírají ty, u kterých se dá předpokládat, že jej budou řádně splácet. Díky tomu je riziko minimální a vy tak můžete investovat vaše peníze bezpečněji než u jiných projektů.

Časté překlepy

zoonky,zonka

Půjčka je určena:

 • Lidem starším 18 let s přístupem na internet
 • Těm, co hledají výhodnou půjčku za férových podmínek
 • Lidem, kteří nechtějí platit zbytečně vysoké úroky
 • Těm, co chtějí investovat svoje peníze, ale přitom moc neriskovat

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo ani 18 let
 • Lidem, kteří nemají vůbec žádný příjem
 • Těm, co potřebují půjčit jen pár tisíc nebo naopak více než 900 000 Kč
 • Zájemcům o úvěr s delší dobou splatnosti, než je deset let