Raiffeisenbank Minutová půjčka zkušenosti a diskuze

Raiffeisenbank Minutová půjčka

Recenze Raiffeisenbank Minutová půjčka

  • Osobní bankovní půjčka do 800 000 Kč
  • Doba splácení úvěru od 3 do 120 měsíců
  • Výhodná úroková sazba

Raiffeisenbank Minutová půjčka zkušenosti a diskuze

Raiffeisenbank Minutová půjčka zkušenosti

Napište nám vaši zkušenost s půjčkou Raiffeisenbank Minutová půjčka na info@coolpujcky.cz a my ji anonymně publikujeme do diskuze..


Raiffeisenbank je jednou z nejdůvěryhodnějších bank, které u nás působí a i proto jsem se rozhodl, že si půjčku vezmu právě u ní. Úvěrové podmínky u této banky mě velmi zaujaly, protože na rozdíl od mnoha jiných společností nejsou s půjčkou spojeny žádné poplatky za sjednání ani vedení účtu a zdarma jsou i mimořádné splátky či předčasné splacení úvěru. Minutová půjčka Raiffeisenbank (dříve Rychlá půjčka) navíc ve svém názvu nelže a její vyřízení bylo skutečně do pár minut– poté, co jsem na pobočce banky podepsal smlouvu, jsem měl za necelých 24 hodin peníze na svém účtě. Nemůžu si tedy na nic stěžovat a půjčku od Raiffeisenbank všem doporučuji. (Miroslav S., Turnov)
Zařizovala jsem si svůj nový byt a protože v něm prakticky nic nebylo, potřebovala jsem toho opravdu hodně nakoupit. Abych si mohla byt vybavit vším, co jsem potřebovala, chtělo to nějakou výhodnou půjčku. Nebankovní společnosti jsem rovnou zavrhla a podívala jsem se na nabídky našich bank. Jako nejlepší mi vyšla Minutová půjčka Raiffeisenbank a tak jsem si podala online žádost. Na druhý den jsem na pobočce podepsala úvěrovou smlouvu a hned další den jsem měla peníze na účtě. Vše bylo rychlé a profesionální a já tento úvěr rozhodně doporučuji. (Pavla G., Kroměříž)
Raiffeisenbank Minutová půjčka zkušenosti a diskuze

Je Raiffeisenbank Minutová půjčka podvod?

Nejedná se o podvod. Dle našeho testování je produkt naprosto v pořádku a nemusíte se obávat že by se jednalo o podvod. Společnost Raiffeisenbank a.s. opravdu poskytuje uvedené služby.

Raiffeisenbank Minutová půjčka diskuze

Půjčka je určena:

  • Těm, kteří hledají výhodnou bankovní půjčku bez poplatků
  • Těm, kteří potřebují úvěr s delší dobou splatnosti
  • Těm, kteří si chtějí půjčit od banky a neplatit tak zbytečně vysoké úroky
  • Těm, kterým už bylo 18 let a nemají negativní záznam v registru dlužníků

Půjčka není určena:

  • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají žádné příjmy
  • Lidem s negativním záznamem v registru dlužníků
  • Lidem, kteří si chtějí půjčit jen na pár dní do výplaty

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč