Často kladené otázky Raiffeisenbank Minutová půjčka

Raiffeisenbank Minutová půjčka

Recenze Raiffeisenbank Minutová půjčka

 • Osobní bankovní půjčka do 1 200 000 Kč
 • Doba splácení úvěru od 3 do 120 měsíců
 • Výhodná úroková sazba
 • Sjednání online bez návštěvy pobočky

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Raiffeisenbank Minutová půjčka

Otázka Odpověď
Jaký je minimální a maximální limit u Minutové půjčky Raiffeisenbank? Minimum, které si můžete půjčit je 5 000 Kč a maximální možná částka je stanovena na 1 200 000 Kč. Konkrétní částka, kterou můžete dostat, závisí vždy na individuální situaci, pro vyšší půjčky je vhodné mít spolužadatele.
Jak dlouho mohu svoji půjčku splácet? Dobu splácení vašeho úvěru si můžete nastavit podle vašich potřeb a to od 3 měsíců až na dobu 10 let.
Jakým způsobem si o úvěr mohu požádat? Předběžnou žádost si můžete podat online na webových stránkách Raiffeisenbank nebo si zavolat na bezplatnou infolinku. Uzavření a podpis úvěrové smlouvy vyřešíte online nebo zajdete na pobočku banky.
Jaké dokumenty nebo doklady budu potřebovat? Vyžadován je vždy alespoň jeden doklad totožnosti, v některých případech pak i doklady o příjmech.
Jak dlouho budu čekat na peníze, pokud mi bude půjčka schválena? Jakmile bude vaše žádost kladně posouzena a vy podepíšete smlouvu o půjčce, peníze vám budou odeslány na váš účet nejpozději do 24 hodin.
Jak je to u Minutové půjčky Raiffeisenbank s možností pojištění? Pojistit se pro případ, že byste nemohli splácet, se samozřejmě můžete i u Raiffeisenbank. Pojištění zahrnuje výpadek nebo snížení příjmu v důsledku dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo nedobrovolné ztráty zaměstnání a neschopnost splatit úvěr v důsledku invalidity III. stupně nebo úmrtí.
Nabízí Raiffeisenbank ke svojí půjčce i nějaké speciální odměny? Ano, pokud budete svoji půjčku řádně a včas splácet, můžete se těšit na docela zajímavé odměny – jejich výše závisí na tom, kolik jste si půjčili a na jak dlouho.
Jaké jsou poplatky za sjednání půjčky a vedení úvěrového účtu? Naprosto žádné – posouzení a vyřízení žádosti o úvěr je zcela zdarma a nic nebudete platit ani za vedení úvěrového účtu.
Je u této půjčky možnost předčasného splacení? Ano, půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit nebo uhradit mimořádnou splátku. V obou případech je tato služba zdarma a nebude vám za to účtován žádný další poplatek nebo sankce.
Proč bych si měl vzít úvěr právě od Raiffeisenbank? V čem spočívají jeho hlavní výhody? Velkou výhodou této půjčky jsou především nulové poplatky za sjednání i vedení úvěrového účtu, nulové sankce za mimořádnou splátku či předčasné splacení, nízké úroky nebo odměny za řádné splácení.

Časté překlepy

Raiffeisenbank Rychlá půjčka,Raifeisenbank půjčka,reiffeisenbank půjčka, Raiffeisenbank Minutová

Půjčka je určena:

 • Těm, kteří hledají výhodnou bankovní půjčku bez poplatků
 • Těm, kteří potřebují úvěr s delší dobou splatnosti
 • Těm, kteří si chtějí půjčit od banky a neplatit tak zbytečně vysoké úroky
 • Těm, kterým už bylo 18 let a nemají negativní záznam v registru dlužníků

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají žádné příjmy
 • Lidem s negativním záznamem v registru dlužníků
 • Lidem, kteří si chtějí půjčit jen na pár dní do výplaty