Často kladené otázky Půjčka Provident

Půjčka Provident

Recenze Půjčka Provident

 • Předem víte, kolik přesně zaplatíte
 • Férové podmínky a přehledná smlouva
 • Bez ručení a bez skrytých poplatků

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Půjčka Provident

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu od Providentu dostat? Půjčit si můžete od 3 000 až do 130 000 Kč. Konkrétní výše půjčky, kterou vám Provident poskytne, ale záleží také na vaší finanční situaci a vašich schopnostech půjčku splácet.
Jaká je doba splácení půjčky? Dobu splatnosti si můžete vybrat až na 36 měsíců.
Jaké budu k vyřízení půjčky potřebovat doklady? K tomu, aby mohla být vyřízena vaše půjčka budete potřebovat jeden platný doklad totožnosti (např. občanský průkaz nebo cestovní pas) a doklady o vašem příjmu.
Jak dlouho bude trvat, než peníze dostanu? Půjčka Provident patří mezi rychlé nebankovní půjčky a tak na peníze nemusíte čekat dlouho – od podání vaší žádosti je dostanete nejpozději do 48 hodin od obchodního zástupce Providentu. Provozní doba je navíc i o víkendech a nemusíte nikam jezdit – obchodní zástupce přijede až k vám domů.
Jaký je rozdíl mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou? Pokud na půjčku spěcháte a potřebujete mít peníze co nejrychleji, může pro vás být vhodnější hotovostní půjčka, kterou dostanete už do 48 hodin od podání žádosti a to včetně víkendů. Peníze vám v hotovosti vyplatí obchodní zástupce, který pak od vás bude vybírat i pravidelné týdenní splátky. V případě, že na půjčku tolik nespěcháte, je pro váš určitě lepší alternativou bezhotovostní půjčka, kterou dostanete do 3 dnů od podpisu smlouvy. Peníze pak splácíte bankovním převodem, případě na pobočce banky. Bezhotovostní půjčka je v každém případě levnější než hotovostní.
Jakým způsobem probíhá splácení půjčky? U hotovostní půjčky se půjčka splácí pravidelně jednou týdně a to vždy v hotovosti do rukou obchodního zástupce Providentu. Výhodou je, že za ním nemusíte nikam jezdit, ale vždy v domluveném čase přijede on za vámi. I bezhotovostní půjčka se splácí každý týden, s tím, že v tomto případě si můžete vybrat úhradu formou trvalého příkazu, pravidelných jednorázových příkazů nebo můžete peníze vložit v hotovosti přímo v bance.
Jaká je výše poplatků za půjčku? Platí se poplatek za její sjednání nebo vedení účtu? Provident půjčka je velmi jednoduchá a srozumitelná – za její sjednání ani vedení účtu nejsou účtovány žádné poplatky. Stejně tak nehrozí ani žádné skryté poplatky nebo sankce za předčasné splacení. Celková částka, kterou budete splácet, je vždy uvedená na smlouvě a vždy víte předem, kolik vás úvěr bude stát.
Jsou nějaké výhody nebo bonusy pro stálé zákazníky? Ano, Provident má pro svoje stálé klienty zajímavou nabídku pod názvem Sleva Plus. Zákazníci, kteří splní požadovaná kritéria pak mohou mít půjčku za ještě výhodnějších podmínek.
Budu k půjčce potřebovat ručitele? Ručitele potřebovat nebudete, všechny půjčky jsou poskytovány bez ručitelů i bez zástav majetku.
Mohu si o půjčku požádat i o víkendu? Ano, provozní doba je i o víkendech, takže půjčku můžete dostat i v sobotu nebo v neděli.

Časté překlepy

provident půjčky

Půjčka je určena:

 • Pro ty, co hledají nebankovní půjčku s férovými a jasnými podmínkami
 • Pro ty, co hledají rychlou půjčku, kterou si mohou vyřídit z domova
 • Pro ty, kteří chtějí bezúčelovou půjčku, k níž nemusí mít ručitele ani zástavu
 • Pro ty, kterým už bylo 18 let a mají pravidelný příjem

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kteří potřebují půjčit jen drobnou částku do 3 000 Kč nebo naopak více než 130 000 Kč
 • Pro ty, kterým nevyhovuje nutnost pravidelných týdenních nebo měsíčních splátek
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají trvalý pobyt na území ČR
 • Pro ty, kteří nemají stálý příjem a neměli by tak úvěr z čeho splácet