Často kladené otázky Profi Credit půjčka

Profi Credit půjčka

Recenze Profi Credit

 • Půjčky až do výše 166 000 Kč
 • Doba splatnosti až 60 měsíců
 • Žádné poplatky za vyřízení půjčky
 • Rychlé vyřízení online

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Profi Credit půjčka

Otázka Odpověď
Kdo si může vzít půjčku Profi Credit? Půjčky Profi Credit jsou určené pro zaměstnance, podnikatele, ale také i pro matky na mateřské dovolené, důchodce atd. Běžní občané si mohou vybrat mezi zaměstnaneckým úvěrem a půjčkou 4 999 Kč, podnikatelé pak mohou využít účelový úvěr pro živnostníky.
Kolik peněz si mohu od Profi Creditu půjčit? Záleží na tom, který typ úvěru si vyberete. U zaměstnanecké půjčky je její výše od 10 000 až do 166 000 Kč, záleží ale také na vašich příjmech. Podnikatelské půjčky jsou poskytovány od 30 do 110 000 Kč a úvěr 4 999 Kč má svoji výši už přímo v názvu.
Jaká je maximální doba splatnosti? U zaměstnanecké půjčky si můžete její splácení rozložit na období 12 až 60 měsíců, podle vašich potřeb a možností. U půjčky 4 999 Kč je splatnost 9 až 12 měsíců a konečně u podnikatelského úvěru je stejně jako u zaměstnaneckého doba splatnosti jeden až čtyři roky.
Jaké budu potřebovat doklady? U zaměstnanecké půjčky musíte mít kopii občanského průkazu, potvrzení o příjmu a doklad o zřízení inkasa v požadované výši. U půjčky 4 999 Kč jsou třeba kopie dvou dokladů totožnosti a čestné prohlášení o příjmu (u důchodců kopie důchodového výměru nebo ústřižek složenky). Podnikatelé předkládají kopii OP a živnostenského listu a kopii výpisu z účtu.
Mohou si úvěr vzít i důchodci? Ano, půjčka Profi Credit je vhodná i pro důchodce (ať už starobní nebo invalidní), podmínkou je věk do 70 let. V případě, že je vám více než 70 let, budete potřebovat ještě spoluúčastníka.
Mohu si půjčit, i když je mi teprve 18 let? Ano, minimální věková hranice je 18 let, takže pokud už jste plnoletý a máte trvalý příjem, můžete si o půjčku Profi Credit požádat.
Platí se za vyřízení úvěru nějaké poplatky? Ne, žádné poplatky za sjednání půjčky účtovány nejsou a platí to pro všechny typy úvěrů od Profi Credit.
Mohu si půjčku sjednat i osobně, nebo to jde pouze přes internet? Ano, můžete navštívit některou z poboček společnosti Profi Credit a o úvěr si tak požádat přímo na místě. Kompletní seznam všech kontaktních míst naleznete na webových stránkách společnosti.
Mohu si peníze nechat poslat poštovní poukázkou? Ne, to možné není. Všechny úvěry jsou odesílány výhradně bezhotovostním bankovním převodem, takže musíte mít bankovní účet.
Jak dlouho budu čekat, než dostanu peníze na účet? To záleží vždy na konkrétní situaci, pokud ale budete mít všechny potřebné doklady, tak vám peníze mohou být vyplaceny teoreticky už do 24 hodin.
Co mám dělat, když nemůžu zaplatit pravidelnou splátku svého úvěru? V takové situaci je třeba, abyste co nejdříve kontaktovat vašeho úvěrového poradce (se kterým jste uzavíral smlouvu o půjčce) a domluvil se s ním na vhodném řešení vaší situace. Nejhorší by bylo v takovém případě nedělat nic a nekomunikovat.
Nabízí Profi Credit i pojištění schopnosti splácet? Tuto službu bohužel Profi Credit neposkytuje, nicméně v případě, že budete mít závažné problémy, kvůli kterým nebudete moci úvěr splácet, můžete si požádat o snížení splátek, případně o jejich odklad.

Časté překlepy

proficredit půjčka, profikredit, profi kredit

Půjčka je určena:

 • Osoby ve věku od 18 do 70 let, případně i starší, které ale mají spoluúčastníka
 • Osoby s trvalým měsíčním příjmem
 • Osoby s trvalým pobytem na území ČR
 • Zaměstnance, důchodce, maminky na mateřské dovolené

Půjčka není určena:

 • Osoby mladší 18 let nebo starší 70 let bez spoluúčastníka
 • Osoby bez trvalého měsíčního příjmu
 • Osoby, které nemají trvalý pobyt na našem území
 • Osoby, které chtějí půjčit méně než 4 999 Kč nebo více než 166 000 Kč